Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Utca

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 11:51 pm

Siekresen lemásztam. Éljen szabadság. Sóhajtottam és belefutottam Gabiba.
-Szia- Köszöntem neki, majd homlokára egy puszit nyomtam. Szavai megleptek. Elmosolyodtam, és bólintottam.
-Mennyünk- Mondtam, majd megfogtam kezét, és lassan elindultunk vissza.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 11:49 pm

* Kimentem a zeneház elé levegőzni kicsit, és Teljes gőzzel drukkoltam Miának, és Paulnak. Később Cor is kilépett.*
- Szia. *Mondtam mosolyogva, majd köhögtem egyet.*
- Nincs kedved vissza menni a szállásra? Mondjuk hozzád?
* Kérdeztem szégyenlősen, majd vártam a válaszát.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:59 am

- Iiiiigen ezt már sokan mondták.
*MOndtam majd elkezdtem vigyorogni. Hosszú időn át utaztunk, amdj végre odaértünk. Amikor leszálltunk, felvettük a csomagokat, és mentünk a szállás-ra*
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:39 am

-Éljen- Jó hangosan mondtam, gy majdnem mindenki ránk figyelt. Nem zavart, mivel nagyon boldog voltam. Gabi bezzeg csak nevetett. NEm baj. Jön Alex.
-Imádlak érte Mia- Mondtam mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:34 am

* Fölálltam és kimentem a mosdóba telefonálni, majd mikor vissza értem, ismét kényelembe helyeztem magamat. *
- Cor....szóltam anyunak. Hozzák magukkal Alex-et.
*Mondtam mosolyogva, majd jött egy nő.*
- Mit kérnek.
- Oh én sós mogyit. Kössz hölgyem.
*Mondtam picit persze furin nézett.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:30 am

NEm nagyon hallgattam a hajról való eszmecserét. Az ablakon néztem ki, és Alex nagyon hiányzott. Istenem, de szívemhez nőtt az a kutya. Sóhajtottam, és figyeltem a felhőket.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:26 am

- Ez az új hajam lesz
*Mondtam hangosan.*
- Első dolgom amint beértünk a hotel-be, hogy elmegyek fodrászhoz. Be daueroltatom. Hogy hullámos legyen. És picikét megtépetem. Nagyon lesz.
*Mondtam, közbe Gbai eléggé furin nézett, rám majd elővettema teleofnomat, és bemértem az Olaszországi területet.*
- OKé Nagyon sok jó helyet megtudunk nézni, például Savoyai Margit emlékszobrát. Vagy annak terét. Nagyon jó lesz. /*majd beírtam a prógramokat a Notebook-ba. Hirtelen meg csörrent a telefonom.*

- Hallo? * Ekkor megállt egy nő és halgatózni kezdett.*
- Ha magára tartozna kihangosítanám. *Szóltam le a nőt.*.... Anyu Szia. Ühüm. Aham. Oké. Csáó.

- Anyu volt a következő géppel jönnek....mi van? Azt hitted egyedül elengedne? Na ne...
* Kezdtem el nevetni. *
- Anyu a managerem. *Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:17 am

Amikor beszéltünk a gépbe, elővettem egy könyvet és lassan olvasni kezdtem. Közben figyeltem arra, amit Gabi és Mia beszél.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:14 am

- Cska rá kellett ébresztenem, hogy belém szerelmes.
*Mondtam mosolyogva.*
- No de msot Olaszország jeeeeee.
*Mondtam, majd rááltam a térképemre.
*Persze midnketten értetlenül néztek rám.*
- Így könyebben tudok eligazolódni, ha tényleg rá állok a térképre.
* Magyaráztam el nekik, majd bemonták agépünket. Siettünk is od,a majd doaadtuk a jegyeket, és fölszálltunk a gépre. Pont volt egy hármas ülés.*
- Stipp stopp én ülök kívülre.
* Cor belül, Gabi középen, én szérül.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:11 am

Elszontyolodva, nézi a földet. Szegény Alex-et itt kellet hagyni..... Sóhajt, majd egy mosolyot mutat Mia felé.
-Na minden oké ugye?- Kérdeztem mosologva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:09 am

- HHHHHhh...Imádlak. *Mondtam ámuldozva, majd megráztam a fejemet és vissza futottam Gabiékhoz.
- Itt vagyok...bocsika, csaaak..khm..midnegy.
*Mondtam mosolyogva, majd vártunk tovább a reptéren.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 4:06 am

-Nem mehetek- Mondtam, és lassan elengedtem.
-De most menny, várnak rád- Mosolygtam, adtam a homlokára egy puszit, és elindultam vissza.
-Vigyázz magadra, Drága Miám- Moslyogtam, majd leültem a padra Cindy mellé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:56 am

* Amint magához ölelt, tudtam hogy megenyhült VÉGRE. *
- Kérlek gyere velem.
*Kértem tőle kölyökkutya szemekkel.*
- Csak...csak pár hét.....fellépésetek sem lesz most, hisz szünetetek van most. Kérlek gyere el.
*Kérleltem tovább.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:50 am

Követtem, és inettem Cindy-nek, aki felvolt hábrodva. Derekára fontam karom, és figyeltem minden szavát. A csók ineg megleglepett, de viszonoztam is gyorsan. Örültem, hogy akarjaimban van. Sóha többé nem akartam elengedni. Magamhoz szorítottam és élveztem haja illatát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:42 am

- Paul gyere cska egy pillanatra. * Húztam magammal az egyik fa mögé*
- Bocis Cindy mindjár thozom.
* Pault oda húztam a fához, hogy senki ne lásson, karjával, körbe fontam, én pedig vállára tettem két kezemet.*
- Nekem te ne tettesd mit érzel, mert beléd látok. Túdom hogy szerelmes vagy belém.
* Mondtam gyorsan, majd érzelmesen szenvedélyesen megcsókoltam, és úgy bújtma hozzá, mint még soha. Szívem ütemetlenül dobogott, és nem bírtam elszakadni tőle, majd lassan sikerült. Még mindig öleltem, és mélyen a szemébe néztem. Én ott akkor is láttam hogy szeret.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:37 am

-Nem köszönöm- Mondtam neki, majd Cindy lassan vissza sétált hozzánk.
-Kellemes utat- fordultam Mia felé, majd sóhajtotta.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:27 am

- Ennyi?
*Néztem egy apró mosollyal, majd letérdeltem elé.*
-tUDOM HOGY SZERETSZ.
*hAJOLTAM ODA HOZZÁ, ÉS MONDTAM A SZEMÉBE.*
-Ne próbál tagadni...mert te is tudod hogy így van. Próbálj elmerülni az érzéseidben, és rájösz.
*Mondtam gyengéden, és kedvesen.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:38 am

-Rendben. Szia. Jó utazást- Mondtam, és felpillantottam rá.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:30 am

* Mosolyogtam majd megláttam Paul-t....szívem oda húzott, de az eszem nem. Cindy elsétált teleofnálni.*
- Figylejeteke, midnjár tjövök egy pillanat. * Od amentem Pual-hoz és eléáltam.*
- Csak elakartam búcsuzni egy kis időre. De ha nem akarzs hozzám szólni, nem teszem.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:25 am

Cindy-vel jól lehet beszélgetni. Amikor sétáltnk Mia, Cor és Gabi ott álltak, és mosolygtak. Sóhajtottam, majd leültem egy padra amíg Cindy telefonál
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:14 am

* Amikor odaértünk a Taxi-val a reptérre Cor is ott volt. Gabivla bemutatkoztak egymásnak, és le se bírták venni egymásról a szemüket. A kis cukik. Én meg mint a hülye vigyorogva nézegettem a mini térképet, és mértem fle az időtartlmát. Utazásban felülmúlhatatlan vagyok. Minden óvatos dolgot el teszek. Tele votlam szerelve mindne hülyeséggel. Majd megláttam Pault, Cindyvel sétálni. Láttam amint Pual furcsán néz rám.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:20 pm

-Nem gond. Ha az lenne, nem ajánlottam volna fel- Mondtam egy mosollyal, majd felálltunk és visszasétáltunk a szálláshoz.
-Megvérlak a szobámba, amíg hazaugrasz váltó ruhájért- Mondtam mosolyogva, majd felmentem a szobámba, és elkezdtem vetkőzni, a tusoláshoz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:12 pm

* Anynira aranyosan nézett. Khm....votl kitől tanulnia.*
- Veled megyek, persze scak ha nem gond.
*Néztem manó arccal, amit imádtam csinálni, mert tudtam, nem bír ellenálni neki.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:55 pm

Érzem ahogy a szíve egyre hevesebb ritmust jár. Annyira aranyos. Magamhoz szorítottam, és adtam egy puszit mellkasára.
-Igen. Csodálatosan érzem magam a mellkasodon- Jelentettem ki mosolyogva. Nehezen, de elvettem fejem mellkasáról, és megcsókoltam.
-Nos, hozzám jössz, vagy mész egyedül. Aludni- Mosolyogtam rá kedvesen, kiskutyaszemeket mresztve rá.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:46 pm

* Annyira jól esett, ahogy a feje mellkasomon pihent. Bár szívem egyre hevesebben vert a szerelemmel túl fűtött csillagos éjszakán.
Majd kiugrott a helyéről.*
- Jól érzed magad a mellkasomon?
*Kérdeztem nevetve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:34 pm

-Igen Nyuszika- Feleltem, és ásítottam mégegyet. Nála, aludni nem is rossz ötlet. . .Nem, ma nem. Esetleg ha ő nálam, de ma tuti nem alszok nála.
-Te alszol nálam, vagy ma nem laszunk együtt- Feleltem, és felültem rendesen. Fejem mellkasára hajtottam, és hallgattam a szívverését.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:24 pm

* Egy darabig csak néztem rá.*
- Nagyon álmos vagy?
*Kérdeztem egy kicsit aggodalmasabban.*
- Csak mert ha igen akkor inkább menjünk aludni. Ja és ha akarsz alhatsz nálam.
*Mondtam végét egy manó mosollyal.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:18 pm

Nem jótt be neki a fejpaskolás. Nekem annál inkább- A filmvégesztével, én kissé sietve elhagytam a mozit. Nem értettem, mire fel ez a khm. . . Mindegy ő tudja. Ásítottam egy nagot, majd leültem az egyik padra. Kissé lecsúsztam, hogy kényelmesen ülhessek. Amikor Nyuszika, elém ért, megfogtam és magamra fektettem. Az eget kezdtem el bámúlni. Kezeim Nyuszika derekára fontam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:11 pm

" Mi vagyok én a kutyája vagy mi, Sssss....még hogy meg paskolja a fejemet" *Mondtam magamban, majd mikor vége lett a filmnek, fölálltam, majd Paul is. Mikor kifele vettük az irányt, eldobtam az üres nachos, és kóla dobozt, majd Pual is. Mikor kiértünk a MOzi-ból és az úton mentünk, valmai témát szerettem volna elő keríteni.*
- Khm...*De cska enyni telt tőlem. Majd ránéztem Paul-ra. A szemem csillogott a sötétben, arocm pedig sápadt lett.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:01 pm

-Mivel úgy gondolom elég nyílvánvaló, hogy mennyire imádlak- Mondtam egy mosollyal, és megpaskoltam a fejét.
-Nincs ezen, miért bocsánatotkérni- Adtam neki egy csókot, és tovább néztem a filmet.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:57 pm

* Elkezdtem mosolyogni.*
- De miért nem mondtad.
*Mondtam hangosabban de senki nem hallotta, mivel csak mi voltunk bent.*
- Bocsáss meg.
*Mondtam megbánóan, majd elkezdtem fejemet fogni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:51 pm

Amikor elment tőlam, egy pillantást vetettem rá, majd a filmet kezdtem el nézni. Miért kellene viszont mondanom? Eléggé észrevehető, hogy én is őt. Megfogtam kezét, adtam rá egy puszit, majd el is engedtem. Inni kezdtem a kólát, és a filmet bámultam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:47 pm

* Csókolgattam bár alig bírtam elszakadni tőle. De még is megtettem. Vissza ültem a helyemr,e hogy ne kapjon el emgint a hév.*
- Tudod, amikor azt mdontam szeretlek, azt hittem te is ezt válaszolod vissza.
*Néztem rá egy darabig, majd ismét ettem a nachosból.*
- Mindegy.
*Mondtam kedves hangon, még is kicsit furcsáltam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:41 pm

Csóhajit viszonozom. Hát j, akkor én is nekikezdek. Kezeimmel lassan elkezdtem fenekén körözni, és köztem nyelvünk élénk táncot járt.
-Értem- Mondtam, két csók között, és egy percre se hagytam lelankadni kezeim. Ismét ajkára tapadtam, és tovább táncoltak nyelveink.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:38 pm

* Kérdésére nem válaszoltam, csak csókoltam tovább. Szívem majd kiugrott a helyéről, és a szerelemtől kivoltam pirulva.*
- Szeretlek.
*Csak ennyit modntam, hátha ebből is rájön miér tkapott el így ennyire a hév.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:31 pm

Mosolyogva, öleltem át derekát, és nem kellet sok idő, hogy egymásnak "essünk". Eléggé heves volt, de párjára akadt bennem. Viszonoztam, minden csójkát, úgy, ahogy megkaptam.
-Nyuszika, mi ez a hevesség?- Kérdeztem, és lenyaltam, az ajkamból kifolyó vért. Mivel kissé ráharapott. Mosolyom visszahelyeztem, és adtam a homlokára egy puszit.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:25 pm

* Fognyomokat éreztem a fülemen. És csípést.*
- Igen.
* Majd beleültem az ölébe és szorosan öleltem át. Majd belenéztem a szemébe, és elkezdtem csókolgatni, elég hevesen.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:22 pm

Komolyan,itt alszok el helyben. Egy fejet éreztem vállamon, és két puha kezet testemen. Elmosolyodtam, és egy puszit hintettem feje búbjára. Leghátul ülün, és közel s távol senki.
-Ülsz az ölembe? -Súgtam, oda és finoman, ráharaptam fülecskéjére.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:16 pm

* Egészen a film feléig, a szemem Paul és a kivetítő között cikázott. Mst már a szemem megállt Paulon. Lassan de nem feltűnően, fejemet a vállára döntöttem, testét pedig átkaroltam.* " Na vajon mit szól? Lehet ellök magától, De nem akarom megmozdulni. Olyan jó így." *Gondolkoztam el kicsit.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:12 pm

NEm értem mit motyog. Felé fordulom, és mosolyog. . . .Mit mondhatott. Odahajoltam hozzá, és megcsókoltam. A film kezdetekor, elkezdtem inni a kólát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:09 pm

* Elmosolyodtam, majd magamnak súgtam.*
- Persze lejösz velem romanitkus filmre, és alszol ahelyett hogy sműrolnánk.
*Majd lassan rámnézett, én meg gyorsan megfordultam, és vigyorogtam.*
- Hi.
*Majd le sülyedtem a szákben szégyenemben, közbe megforgattam szemeimet, és vettem egyett nachosból mikor elkezdődött a film.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:06 pm

-Nincs mit.- Elvettem, a rendelésem majd bementünk és leültünk.
-Nyuszika. Legalább tudok majd aludni. És elhiszem- Mondtam, és adtam a homlokára egy puszit. Persze nem fogok tudni aludni. . . .Nem baj.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:02 pm

* Oda mentem a büfébe, és kértem Paul-nak is amit ő kért. Vettem 2 nachost, magamnak sajtszósszal, Paulnak csípőssel, meg két kólát.*
- Köszönöm.
*Mondtam mosolyogva, majd Paul-hoz léptem, aki derekamat védően karolta át, majd bementünk a terembe. Hátra ültünk, és persze egymás mellé.*
- Komolyan nem tudtam hogy ilyen filmek lesznek, én azt hittem, hogy valmai vígjáték is lesz. Bár ugyse hiszed el nekem. *Mondtam a végét halkabban, és beleittem a kólámba.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 7:53 pm

Na ne, semmi normális film. . . .Istenem. Lemerem fogadni tudta, hogy ez lesz. Ám legyen. Vettem kér jegyet a legnyálasabb filmre. A kezébe adtam pénzt, és a büféfelé mutattam.
-Vegyél amit akarsz. . . .- Mosolyogtam, és vártam, hogy visszajöjjön.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 7:50 pm

* Mentünk, közbe pedig válaszoltam a kérdésére.*
- Figyi őszinte leszek....foggalmam sincs mit nézünk meg. *Amikor beértünk féloldalra döntött, grimaszolt arccal néztük, hogy szerelmes film szerelmes film hátán, vagy a képernyőn.*
- Válassz te. *MOndtam gyorsan Paul-nak, hogy ne nekem keljen.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:29 am

-Nyuszika. Küld el, és akkor megyek. A volt barátnőm, és semmi kedvem vele menni.- Mondtam, és karomba vettem. Lassan elindultunk. Mindenki minket nézett de nem nagyon érdekelt.
-Nekem, ki ne ugorj. Most megyünk hozzám, és pihensz egy kicsit- Mondta és adtam a homlokára egy puszit.- Nyuszika, akarod, hogyelmennyek. Mert ha igen, megcsinálom, hogy többé ne találkozzunk.- Mondom neki kis keserűséggel, és felértünk a lakosztályomba.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:24 am

* Amikor átölelt jól esett, és ha a szívemre hallgatok akkor azonnal agyon ölelgetem, de nem tette. Kezem meg se mozdult a combomtól.*
- Én nem akartalak felbosszantani a durcáskodásommal. *Mondtam sírva bár nem annyira volt érthető, és kicsit nézelődni kezdtem.*
- De ha te inkább vele akarsz lenni hát MENJ. Akkor legalább világos lesz minden. Hogy nem szeretsz. *Mondtam és már a sírás végén voltam, szemeim dagadtak, arcom pedig piros volt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:16 am

Lassan már beleuntam, abba, hogy minden hürő ruhát felpróbált. Utáltam, ha ezt csinálja, kipillantottam, és megláttam, hogy Mia zokog. A kérdést nem is hallottam, kirohantam és odafutottam hozzá. Elővettem egy kendőt és letörölgettem könnyeit.
-Nyuszika.- Suttogtam, és magamhoz szorítottam, hiába akart ellenkezni nem hagytam. -Ne sírj nyuszikám. Mi baj történt? -Kétdeztem és egy hangot hallottam a hátam mögül. Avolt barátnőm volt, és felvolt háborodva. Intettem neki, hogy menjen a francba, és ne sértegesse Mia-t. Felkapta a vizet és elviharzott.
Back to top Go down
Guest
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:12 am

* Éppen Paul felé tartottam amikor ő elindult a másik irányba és egy lánnyal találkozott, és bementek egy fürdőruha boltba. Hirtelen egy könny csepp zúdult le arcomon, amit egyre több követett. Hírtelen tengerben éreztem magamat. Fuldokoltam a vízben. Meg se hallottam hogy a barátnőm kiabál nekem. Annyira fájt. És tudom soha többe tnem kíváncsi rám. Én nem akartam hogy megsértse őt az amit csináltam. Hogy durcisztam. De legalább rájöttem, hogy csak beetetett, és nem is szeret.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:02 am

Nem nagyon törődtem vele. Amikor befejeztem fizettem, és a másik irányba indultam el. Na ne már, hogy örömet szrezzek neki. Bár már meg volt. Nem baj. Ő akarta. Egy sóhaj kíséretében egyik volt barátnőm belém karolt, egy puszi kíséretében. Kissé meglepett, de mosolyogtam. Megkért, hogy nézzem meg melyik fürdő ruha áll jól nek. Én belementem. Beértünk, leültem, és néztem, ahogy a ruhák között játszadozik.
Back to top Go down
Sponsored content





Utca Empty
PostSubject: Re: Utca   Utca Icon_minitime

Back to top Go down
 
Utca
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Utca-
Jump to: