Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tópart

Go down 
AuthorMessage
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:56 am

-Akkor, most visszaviszlek- Suttogtam, majd ismét felemeltem és lassan visszavittem a szállásra. Olyan könnyű volt. Törékeny és gyönyörű.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:53 am

- Köszönöm. Nagyon jó az Ízlésed.
* Dicsértem meg, majd fejemet nyakához tettem. Lassan lehunytam szememet. 15:00 lehetett. De kicsit fáradt voltam, nem aludtam mondjuk úgy hogy csak pihentem. Tenyerem Paul mellkasán volt, én meg szuszogni kezdtem. Pedig csak pihentem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:47 am

-Örülök, hogy elnyerte a tetszésedet- Viszonoztam a csókot, majd feltettem neki a nyakláncot.
-Jól áll- Mosolyogtam, és megsimogattam az arcát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:42 am

-Szexy? Mint te! *Mondtam mosolyogva.*
- Csak azért sírtam mert akkor azt akartam hogy átölelj. De nem tudtál. *Mondtam majd Paul egy dobozt adott oda. Egy meédl volt benne. Amin a nevem volt. Mindig is szerettem ovlna egy nyaklánzott.*
- Áhh...ez gyönyörű. Köszönöm. Nagyon köszönöm. *Mondtam hálásan és vigyorogva, majd megöleltem, és megcsókoltam. Majd Paul föltette nekem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:36 am

-Te meg észbontóan szexy-s-Mosolyogtam és szorítottam magamhoz.
-Soha többé, nem hagylak el. Jut is eszembe, kérlek ne sírj többet miattam- Suttogtam halgan. Elővettem, egy kis dobozt. A dobozkában egy nyaklánc volt. A medál Mia kedvenc virágát mutatta.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:30 am

- Istenem de aranyos vagy. *Mondtam árva szemekkel, majd elkezdtem csókolgatni. Szorosan bújtam hozzá, és akartam hogy védően karoljon, és szorítson magához. Kezem álla alatt volt, Majd homlokomat övére támasztottam, szemeim pedig csukva voltak.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:27 am

-Hogy nem lesz barátnőnk, amíg teljesen be nem futunk- Mondtam suttogva és sóhajtottam.
-De a megállapodásnak annyi, mivel egy Istennő elcsavarta a fejem- Mondtam mosolygva, és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:19 am

* Jól esett ahogy magához ölelt. És annyira törődő volt. Annyira aranyos.*
- Miféle megállapodás? *Vajon emiatt ilyenek? Féltékenyek vagy valami? Vagy hogy Paul szerelmes?*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:13 am

-Nem fázok- Mosolyogtam, majd visszatettem rá a zakóm.
-Nem nekik jelen pillanatban nincs. És ez volt a megállapodás. . .-Sóhajtottam, majd megpusziltam Mia nyakát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:11 am

- De jól esett
*Mondtam mosolyogva.*
- És a bandából nem lépsz ki. A többiek fogadják el hogy szeretsz és kész. Biztos ők nekik is van barátnőjük.
*Mondtam majd szorosabban bújtam hozzá, hogy még jobban érezzem.*
- Te nem fázol? Vissza adom ám a zakód! *Mondtam majd levettem a zakót, és odanyújtottam neki.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:08 am

-Sose lennék rá képes. Inkább kilépek a bandából, mint sem, elhagyjalak- Suttogtam a fülébe, és megcsókoltam. Ajkai hidegek voltak.
-Nem úsztál? Akkor, mit csináltál?- Kérdeztem, és szorsan megöleltem, de figyeltem, hogy levegőt kapjon.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:05 am

- Kérlek ne hagy el. *Mondtam halkan neki, amint magához szorított és a karjába vett, majd leült egy padra.*
- Nem fázom meg, mert nagyon melegem volt ezért úsztam. *Láttam amint Paul nagyot nézett.*
- Vagy is nem úsztam..khm...
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:57 am

Amint átöleltek Tudtam, hogy Mia az. CSurom víz. Feléfordultam, majd levezzem a kabátom, azzal együtt a zakóm, és ráterítettem, majd magamhosz szorítottam.
-Meg ne fázz nekem szerelmem- Suttogtam, majd felemeltem a karjaimba.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:54 am

* Néztem amint Paul elsétál előttem, és megy a feje után. Lassan oda sétáltam hozzá, és hátulról megöleltem, szemeimet pedig lehunytam. Paul így legalább melegített és nem annyira vacogtam. De talán a szerelem heves érzése melegített .*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:49 am

Semmi kedvem, nem volt a fiúkkal beszélgetni. Nem értem, hogy lehettek ekkora tal parasztok. Sóhajtottam, majd elmentem Mia mellet, de nem is vettem észre. . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:40 am

* Amikor odaértem, leültem a tópartjára. Cipőmet levettem, és a zoknimat. is belelógattam a tóba ami kellemesen meleg, volt sőt a levegő is nagyon meleg. volt. Ruhástul ugrottam bele a vízbe. Senki nem járt itt perpillanat, és egy picit megmártóztam. Majd mikor kiértem, megtöröltem a lábamat, és vissza húztam a zoknimat, meg a cipőmet. Lasana sétáltam, tovább csurom vizesen, és nem érdekelet hogy a sukrázdánál meg ezeknél megbámultak. Leültme az egyik padra. Nme akartam vissza menni. De ez a kevéske kardigán is kevés volt, mert elkezdtem vacogni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 2:22 am

-Oké- Rátettem a pórázt a kutyára, majd felálltam. Beletúrtam hajamba, és élveztem a kis szellőt. Karom Mia-nak nyújtottam, hogy karoljon belém.
-Madam, kérem jöjjön velem- Mondtam egy hatalmas mosollyal, és lassan elindultunk.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 2:08 am

- Semmi gond. És ha haza vitted a kutyát? Esetleg el is kísérhetnélek.
* MOst már tényleg bevetettem könyörgő manó arcomat, nehogy megint nemet modnjon. Aranyos srác. Paul néha példát vehetne.*
[b]
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 1:34 am

-Lenne, de sajnos a blökivel, még maradnom kell - Mondtam egy sóhajal. A kutyára néztem, aki kijött a vízből, megrázta magát előttünk. Szép csurom víz lettem . . .
-Bocsi megint. . .-Mondtam, és a pólómból csavarni lehetett a vízet. Esküszöm, lenyírom a kutyát kopaszra!!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 1:28 am

* Néztem rá mosolyogva.*
- Van kedved biliárdozni a kávézóban?
*Néztem rá mosolyogva, közbe ismét egy szél adag suhant felénk, és az alkonyat az valami gyönyörű volt, főleg itt a tónál.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 1:11 am

Nevettem egyet. Hangunk betöltötte a pad körüli részt.
-Semmi baj..... Úgy állok velük, hogy 2 hónapja szingli vagyok- Mondtam egy mosollyal. Nem tudom miért modtam el neki, de már mindegy. Sóhajtottam és elengedtem a kutyát. Bele is menta tóba. Elkeseredett sóhaj szakadt fel belőlem és megcsóváltam fejem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 1:05 am

- Ha itt is lenne. Ma szívesebben vagyok veled mint vele.
*Mondtam hangosan és nevetve.*
- Igen. Kell egy kis szabadság embereeeek.
*Kiáltottam, amin Cor is elkezdett nevetni.*
- Bocs hogy itt leégetlek. *Mosolyodtam el*...és te? Hogy állsz a csajokkal?
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 1:01 am

Figyelmesen hallgattam, minden egyes szavát. Értem értem. . .Illetve nem. Nem tanulta meg, hogy a pasik csak ritkán közlik, hogy szeretlek?! Esetleg ha a menyasszonya lenne. .de gyűrű nincs az ujján.
-Semmi baj- Mosolyogtam, és a bókra csak bólintottam. A kutya térdemre tette a fejét, és én simogatni kezdtem.
-Mond csak el neki. Ha elmegy, akkor hagyd, mivel egy tuskó. Bár szerintem megfog érteni- Mondtam mosolyogva. Hiába. . . Ariana rászoktatott a bugyuta szappanoperákra. . . .Tök gáz
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:53 am

* Elmosolyodtam, majd elmondtam neki,. Mi baj lehetne ebből.*
- A fiúm, Paul McCartney. Elment turnézni. Úgy volt 10 napra. És ma tök vártam, hogy megjöjjön, és fölhívott az előbb, hogy még 2 hónap. De érted ilyen lazán vágta be. Néha olyan mintha nem is szeretne. Nem tudom meg érteni őt. Mintha nem érdekelném mégse, csak játszana velem. Szeretem de....tudod, néha bunkózni is tud. És én róla azt hittem, hogy gyengéd, és kedves, romantikus, vicces, de nem igen. És félek, ha ezt elmondom neki, akkor megsértődik. DE ANNYIRA ÖRÜLNÉK NEKI HA KICSIT VÁLTOZTATNA EZEN. Nem igen tudom így átérezni őt. Azért nem mondta ki hogy szeret, mert ő úgy érzi egyértelműen látszik ez a viselkedésén. Hát ellenkezőleg. És még is szeretem. Nem tudom mit tegyek. Bocis hogy ezzel untatlak...*Nevettem el magamat, majd ismét a vizet bámultam.*
- Viszont most tök jó veled kinn ülni. *Pillantottam rá mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:46 am

-Semmi baj- Mondtam egy mosollyal, és a kutyára néztem. Megpaskoltam a fejét, és simét fújni kezdett lágyan a szél.
-Egyébként, mi a baj? Nem kell elmondani, nem akarok tolakodó lenni- Mondtam egy mosollyal. Most tuti hülyének néz. Most talűlkoztunk és máris így rákérdezek. Hiába Cor, ez a te hibád!!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:35 am

* Annyira kedves fiú volt. Annyira jó érzés itt kint lenni vele, naplementekor. Lágy szél tépett a hajamba, és arcomba, ami roppantul kellemes érzés volt. Majd Cor vissza jött, és leült mellém, a kutyát pedig a padhoz kötötte. Én lehajtott fejjel néztem a vizet.*
- Bocsáss me ghogy iylen vérszegény vagyok csak....*Kezdtem bele.*...midnegy. *Fejeztem be halkan.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:30 am

-Cornelius- Megráztam a kezét, majd a kutyára néztem, aki megint eltűnt. Anyám. . . .Tudtam, hogy egy Palota pincsivel sokkal könnyebb lenne a dolgom, de nem. Nekem ez a böhöm kellet.
-Bocsáss meg, meg kell keresni a kutyám- Mondtam, és már ruhantam is a kutya irányába. Megvolt. Terrorizált, egy kislányt. Ugrottam egyett, épp a kutya mellett csúsztam el, és elkaptam. Magamhoz szorítottam, és reátettem a pórázt. Elnézést, kértem a kislánytól, és az anyjától, majd lassan halál nyugodtan visszasétáltem Mia-hoz. A szél lágyan fújta hajam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:23 am

* Annyira aranyos volt a kutya ami rám mászott. Már nem is azon rágódtam mit csináljak 2 hónapig Paul nélkül.*
- Semmi gond nagyon aranyos. Mia. *Nyújtottam od akezemet, bár annyira nem volt nagy a vigyorom, mert még mindig el voltma keseredve Paul miatt.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:12 am

Nagy nehezen feltettem a kutyára a pórázt. Amikor kinyitottam az ajtót, kirángatott, kishián maga után vonszolt. Betudtam még zárni az ajtót, majd a park felé ruhantunk.

Amikor odaértünk, elengedtem, de kár volt, mert megrohamozott egy nőt, aki a padon ült. Rugrott és elkezdte nyalni az arcát. Persze amint észbe kaptam, odarohantam és lerángadtam rla, az én drága Leonbergimet. . ..Amint megvolt, egy kendőt nyújtottam a nő felé.
-Bocsi- Mondtam egy mosollyal, majd a kutya még egyszer megnyalta az arcát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:01 am

* Sétáltam a Tóparton, majd leültem a következő pad-ra, és néztem a naplementétől fénylő vizet, amely apró hullámokban inogott, jobbra, majd balra.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tópart Empty
PostSubject: Tópart   Tópart Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:22 pm

...
Back to top Go down
Sponsored content





Tópart Empty
PostSubject: Re: Tópart   Tópart Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tópart
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Park-
Jump to: