Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nappali

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Nappali Empty
PostSubject: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:29 am

* Lihegve álltunk egymás előtt. *
- Remélem jól sikerül a turné. Szia!
* Köszöntem el tőle, hogy éreztessem vele, menjen el. Mikor távozott, fölfutottam a szobába, összecsomagolni, közbe írtam Gabinak egy sms-t*
- Én ezt így nem vagyok képes, kell egy kis elzárkózás. Bocsesz mindenkitől, hogy itt hagyom. De ez van.
* Majd csomagokkal a kezemben, szaladtam ki a repülő térre, ahonnan Go olaszországba vezetett az út.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali Empty
PostSubject: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:07 am

-Mia állítsd le magad!!!- Förmedtem rá. Miért kell leordítani? Oké, eltalálta. De akkor is. Nem kell kritizálni George barátnőjét.
-1. Hagyd a csajt. Neked semmi közöd hozzá! 2. Igen az a bajuk, hogy híres vagy! 3. Nem tudom mi van veled, de én az én Mia-mat akarom, nem azt, aki itt áll előtem- Mondtam neki, majd sóhajtottam. Teljesen megváltozott. Én a régi Mia-t akarom. Ezt az újat, nem szeretem, annyira, mint Mia-t.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali Empty
PostSubject: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:59 am

- Jó.
* Mondtam dűvel, és komorsággal.*
- Szóval, nem bírnak, és még is az ellenkezőjét mutatják!
* Mondtam komolyan. *
- Miért nem bírnak? Talán azért mert nem vagyok szőke cicababa, és nem járok állandóan mini szoknyába, mint George barátnője? Vagy nem nyalizok nekik? Vagy mert jobb számokat írok!!!
*Mondtam a végét, tiszta dühből.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali Empty
PostSubject: Re: Nappali   Nappali Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:42 am

-REndben, akkor csirke lesz- Mondtam mosolyogva, majd megálltam, minden cselekményemben, amikor Mia, George barátnőjéről beszélt. Igen, tudom, hogy George ezt teszi, de én nem akarom, kitenni Mia-t ennek. Főleg, hogy nem szeretik, a többeik, ha ő velem van. AMinek csak is a hírneve az oka. Imádom Mia-t, és már lassan élni sem tudok nélküle. Illetvem sose tudnék több ideig távól maradni tőle.
-Mia. Annyi a baj, hogy te és ő nem hasonlítotok. George barátnőjét, a többiek is szeretik. De féltelek, mivel a többiek, nem bírnak- valltam be, majd direkt nem mellé ültem le, hanem a fotelba.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali Empty
PostSubject: Nappali   Nappali Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:58 pm

..
Back to top Go down
Sponsored content





Nappali Empty
PostSubject: Re: Nappali   Nappali Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nappali
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali-Hal

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i házak :: Moscovitz ház-
Jump to: