Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mia szobája

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:18 am

-Ne haragudj emiatt rám- Kértem tőle bocsáantot, majd a könnyeit lecsókoltam arcáról. Karomba vettem, majd kivittem a konyhába, hogy csináljak neki, valami vacsorát. Letettem a konyha púltra.
-Nem szeretném, hogy elgyere. Mindig eljössz, és nem akarom, hogy bármi baj legyen.- Megöleltem, és nyomtam csókokat a nyakára is.
-Mit szeretnél vacsorázni?- Kérdeztem, elhajolva tőle.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:08 am

- Jó. Elhiszem!
* Bújtam hozzá, jó szorosan, majd engedtem a csóknak. Még több csókkal viszonoztam, majd beljebb léptem, és becsaptam az ajtót mögöttünk. Lihegve szakadtam el tőle.*
- Turné?...Mi...megint...Paul ne...Nem hagyhatsz el állandóan. Ez így nem jó.
* Mondtam neki még mindig könnyekkel. Nem akarom hogy elmenjen. Vagy is igen. De ha megy én is menni akarok.*
- Én is megyek!
* Mondtam komolyabban, majd hozzábújtam..*
- Kérleek....kérlek. *Suttogtam neki halkan.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 1:57 am

-Melissa-nak? Hülye lennék. Mia, miből gondolod ezt???- Kérdezetm, és léptem előre, kettőt, amikor ő 1-et hárta. Kezemmel elkezdtem könnyét törölgetni.
-Mia. . .Túrném lesz-Közöltem vele, kissé ridegen, majd megöleltem. Könnyeit tovább törölgettem. Nyomtam egy puszit, feje búbjára, és szemeibe néztem.
-Melissa, más fél éve volt a barátnőm. Szakítottunk mert. . .Mert mindenkire féltékeny volt. Még a bandára is. Otthagytam. Bármit is mondott, hazudott neked-Mondtam és ismét megpróbáltam megcsókolni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 1:50 am

* Szemeimből könny folyt, és már sírtam. Ez nagyon fájt.*
- Tényleg azt mondtad neki, hogy ő az6 igazi számodra, és még mindig halálosan szereted?
* Léptem hátrébb egyet, de ő kettőt lépett előre. Keze arcomon volt.*
- Ebbe meg az a szomorú, ha egy napot nem találkozhatnék vele,d már abba belehalnék.
* Mondtam már halkabban, de még mindig sírva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 1:43 am

Amint odaértem, közöltek egy újabb turnét. Még csak, most jöttünk haza, és már a következő? Komolyan, csak nekünk van ilyen sűrűn turnénk. Én ezt már, nem nagyon bírom. Sőt, most Mia-t sem akarom, elráncigálni. Szegényt, már így is mindig magammal cipelem, nem akarok, neki kellemetlenséget okozni. A próba végeztével, hazamentem, lezuhanyoztam, és átöltöztem. Beültem az autóba, és amilyen gyorsan csak tudtam Mia-hoz mentem. Amikor odaértem, láttam, hogy Mia nincs egyedül. Az ajtóban megláttam Mia-t. Rögtön csókot akartam adni neki, de elfordult. Ekkor Melissa odalépett, és adott egy puszit. Mglepődtem és szólni se tudtam. Mi az hogy Drágám???
-Miről beszélsz Mia?- Néztem rá, kérdően, hisz tényleg nem értem mit akart ezzel. -Soha nem szórakoztam, egyik barátnőmmel sem. Veled, meg pláne nem tudnék!!!- Jelentettem ki, majd ismét megpróbáltam megcsókolni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 8:27 pm

- Szeretlek.
* Kiáltottam utána, mikor beszállt a kocsiba, én pedig becsuktam az ajtót. Az idő elég gyorsan eltelt. Elmentem Gabival a plázába ebédelni, majd kimentünk az erdőbe, nézni a szarvasokat. Mikor vissza értem leültem a nappaliban a kanapéra. Halk kopogást hallottam. Kinyitottam.*
- Paul...
* Kiáltottam, de hirtelen a vigyort arcomról letöröltem. Nem Paul volt. Egy lány. Szőke hosszú fürtökkel. Ez az a lány akivel láttam Pault vásárolni, miután lefeküdtünk a dedikáláson.*
- Te nem Paul vagy. *Néztem rá csodálkozva.*
- Hát nem. *Majd bejött,t és leült a kanapéra.*
- Fáradj beljebb. *Mondtam mikor már bent volt. Ez pont illet volna egy vígjátékhoz.*
- Szóval, most Paul te veled játszadozik. Csak, hogy tudd...mindig engem fog szeretni. Nem tud kiverni a fejéből. Ha járt valakivel, mindig vissza jött hozzám. Volt hogy menyasszonyától vált el, és velem kötött ki az esküvő előtt. És az esküvőnek lőttek. Már csak idő kérdése, és téged is dob. És velem lesz újra. Valld be. Mindig én leszek az igazi számára.
* Néztem a lányra, mint egy éhes vámpír, és hallgattam mondandóját. Mikor hallottam egy kocsit leparkolni, ajtót nyitottam a csengőre. Paul állt ott. Mikor meg akart csókolni, elhúztam fejemet. A lány hátam mögül lépett ki, és adott egy puszit Paul.*
- Szia drágám! *Köszönt el tőle, majd el is ment. Én merev arccal figyeltem rá. Szememben sértődöttség, fájdalom és jósok düh látszódott, ahogy arcomon is. Számat össze szorítottam, pupilláimat kitágítottam.*
- Szóval csak játszadozol velem?!!!!!
* Mondtam de csak ajkaim mozogtam arcom feszült, és merev volt. Ez a kijelentés, inkább feltételezésnek tűnt, nem is kérdésnek. De hát nem is annak szántam.*

*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 8:09 pm

-Mert próba van. Mia- Megfogtam az állát, és felemeltem a fejét, hogy a szemeimbe nézzen.- Sietek vissza hozzád. Ígérem- Mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam. Egy hosszú, szenvedélyes csókkal.
-Szia. Vigyázz magadra, Szerelmem-Suttogtam afülébe, az utolsó szát, megcsókoltam még a nyakát, és elmentem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 8:07 pm

* Nagy szemekkel meredtem rá, és mentem utána figyelmesen, majd mikor megálltunk az ajtónál, szorosabban fogtam kezét.*
- De miért kell menned?
* Hajtottam le fejemet szomorúan, és cipőm orrát kezdtem el bámulni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 8:00 pm

Vigyororgva néztem végig, ahogy felöltözik. Amikor bejött, magamhoz öleltem, és megcsókoltam. Most egy ideig, tuti nem szeretkezünk. hehe. . .Meg is értem.
-Nekem mennem kell Mia- Mondtam szomorúan, majd nyomtam egy puszit a homlokára. Megfogtam a kézét és leindultam vele, hogy lekísérjen.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:55 pm

* Ismét vállára vontam fejemet, és lehunytam szememet, majd vissza.*
- De már nem tudok.
* Mondtam majd fölkeltem. Észre vettem, hogy Paul már föl van öltözve.*
- Már fel is öltöztél. Nem igazság.
* Mondtam egy ördögi vigyorral, majd kimentem a fürdőbe, és végre ruhába térhettem vissza. Redőnyt kicsit fölhúztam, és bukóra nyitottam az erkélyajtót.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:51 pm

-Reggel 11- VÁlaszoltam vigyororgva, majd megcsókoltam.
-Aludj még, hercegőm- Suttogtam a fülébe, majd nyomtam egy puszit a homlokára, és megöleltem, szorosan.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:42 pm

* Mélyen aludtam, és olyan szorosan bújtam hozzá, ahogy csak tudtam. Nem hiányzott, hogy reggelre eltűnjön nekem. Lassan kinyitottam szemeimet de még mindig szorosan öleltem.*
- Hány óra van:
* Néztem föl álmosan, bár alig bírtam beszélni, mert ajkaim még egymáshoz voltak ragadva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:05 pm

Felvettem, a ruhát, amit Mia a kezembe nyomott. Visszfeküdtem mellé, majd magamhoz szórítva megvártam míg elalszik, és utána én is elaldutam.

Reggel korán ébredtem. Mia, még aludt, de szorosan bújt hozzám, így nem mozdultam meg. Néztem ahogy mélyen alszik. Meg is értem. 7 órán keresztül megállás nélkül szeretkeztünk, rá fér az alvás.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:42 am

* Hozzábújtam, és doromboltam, mint egy kiscica. Szorosan ölelt magához, amitől még jobban éreztem a szerelem vágyait. Szememet lehunytam, és bár még mindig lihegtem, és folyt rólam a víz. Paul nyakánál volt a fejem.* "Annyira gyönyörű a nyaka, főleg így vizesen." * Már nem voltam olyan vizes, és nem is vacogtam. De még mindig szorosan bújtam hozzá. Vissza vettem az alsó neműmet, és a pólómat, majd Paulnak adtam egy ruhát ami azért még se öltöny. Mikor fölvette, ismét mellé feküdtem, és hozzábújtam, majd a takarót is magunkra raktam, és jól bele burkolóztam. *
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:34 am

Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a válasza. És megértem. Én is élveztem azt amikor ott voltunk. AMikor lehúzta sliccem, levettem magamról a maradék ruhát, és magamévá tettem. Lassan repültek az órák. AMikor az órára pillantottam hajnali fél 3at mutatott. Oké. . 7 órán át csináltuk. Mind a kettőnkről ömlik a víz. Miután, mind a ketten a csúcsra értünk, ledőltem mellé és betakartam. Mint egy cica bújt hozzám, és én karjaimba zárva, óvtam mindentől.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:24 am

* Egy fülig érő vigyorral bólintgattam neki, majd élveztem amint ismét nyakamat csókolja. Imádom. Mintha testemben, egy lift ment volna le-föl, és szívem majdnem kiugrott helyéről, ahogy szorosan ölelt, és csókolt. Kikapcsoltam Paul övét, és lehúztam sliccét, közbe ő levettem rólam a felsőmet. Mikor egymásé lettünk, végre vissza térhettem a fellegekbe, ahol madárként repültem MEGINT.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:16 am

Már a nadrágja sem volt rajta, így a felsőjét is levettem róla. Megcsókoltam, majd teljesen levetkőztettem. Áh, csodálatos a teste. Mennyivel szebb az övé, mint annak a nőnek.
-Csodálatos a hangod- Suttogtam a fülébe, és nyakát csókolgattam. Felpillantottam rá perverz mosolyommal.
-Ma is úgy szeretnéd, mint Prágában?- Kérdeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:12 am

* Gyengéden ágyamra döntött, ő pedig tüstént vissza feküdt rám. Na remek még az én szobámba se csináltuk. Mind kell egy kis újdonság. A nadrágomtól megszabadított, akkor én minek tétovázzak? 1 pillantás alatt a földön hevert az ingje.*
- Jó a sztiptíz bál után egy kis szex.
* Énekeltem neki vigyorogva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 7:05 am

-Igen, eltaláltad. Ezért csókolgatlak, téged helyette- Mondtam mosolyogva, majd csókjait viszonoztam. FElemeltem, hisz nem lehet annyira kényelmes alattam lenni, főleg nem fotelban.
-Háló szobád jó?- Kérdeztem, majd megfogtam, úgy, hogy lábai derekam köre fondódhassanak, és tovább csókolhassuk egymást. Néha elváltam ajkaitól, és nyakát csókolgattam, de sűrűn jártam vissza ajkaihoz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 6:57 am

* Végre sikerült elválnom ajkaitól, majd átfordultam, hogy én lehessek alul.*
- Mmmmm....a másik lány?
* Néztem kérdően, majd nem bírtam magammal túlzottan sokáig, hisz ismét őrületes csókfolyamatot hoztam létre.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 2:42 am

Látom, meghoztam a kedvét. AMikor rám ült, kezeim fenekére csúsztattam, és simogatni kezdtem. Csókjait viszonoztam.
-Kettőt találhatsz Mia- Suttogtam a fülébe és csókjaim ajkáról, nyakára vándololtak. Egyik kezemmel fenekét kezdtem el paskolgatni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 2:00 am

- HOHO...
* Majd fölálltam, és úgy ültem rá, hogy két lábam derekát súrolta.*
- Na akkor melyik lány csinálja jobban ő vagy én?
* Néztem rá egy perverz, huncut mosollyal, majd hévvel, és szenvedéllyel kezdtem neki a csók sorozatnak. Majd lassan levettem a zakóját, és a földre dobtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 1:14 am

-Elnevettem magam azon, amit mondott. A csókokat nem hagytam, hogy ajkaimra érjenek. FElemeltem, majd letettem a kanapéra.
-Nos, már nem kell fújolnod, hogy az ölemben ült a mesztelen nő, és a nemi szerve melyik területemen volt. Marajd csak ott.- Mondtam egy mosollyal, majd megfogtam az újságot, és elkezdtem olvasni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 12:13 am

- Öhaaa....tényleg nem érezhetted olyan jól magadat.
* Nevettem el magamat. Atyám meztelen nőkkel volt körül véve, és én kellek neki??? Ez azért durva...de még is szerencsésnek érzem magamat. Adtam neki, egy hosszas romantikus csókot.*
- Khm...kicsit fura, hogy 1 órával ezelőtt, egy meztelen nő ült itt az öledben.
* Mondtam kissé elgondolkozóan. Így olyan fura. Fúúújjj pont itt volt a nő nemi szerve. BLÁÁHHH...*
- Milyen volt? * Mondtam kissé grimaszolva.*...már mint nekem se esne jól, ha idegen meztelen hapsi fetrengene rajtam. Fura, hogy a nő-nek a..khm..it volt. Brrrr...*Borzongtam meg, majd rámosolyogtam, és kettő habcsók csókot adtam neki. Nem érdekel hogy előttem egy meztelen nő volt itt. Ha Paul azt akarja, hogy az ölében legyek, ott leszek. Mert szeretem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 9:19 pm

-Alsó nemű nélkül.-Javítottam ki, perverz mosolyommal. Tény, hogy a nők gyönyörűek, de nekem Mia-kell és nem már nő.
-Nem volt jó, mert nem te táncoltál nekem. Nem te akartad vágyaim felkelteni. Az a nő az ülembe ült, és minden egyes mozdulatával szárszámom akarta feléleszteni. Közöltem vele, hogy neki nem fog menni, mivel az csak az én Gyönyörű menyasszonyomnak meg. Azzal otthagytam a nőt is és a többieket is. GEorgal eljöttünk. Elvittem a barátnőjéhez, és ide siettem hozzád- Mondtam mosoylogva, majd végigsimítottam fenekén, és magamhoz ölelve csókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 9:03 pm

- Huhh....Hogy hogy nem volt jó?
* Néztem rá kérdően, közben oda sétáltam a fotelhez, és ölébe, ültem, két karomat pedig nyaka köré kulcsoltam.*
- Hiszen a csajok dögösek, és csak egy alsóneműben flangáltak. Ez nem tetszett?
* Meredtem rá, egy huncut perverz mosollyal.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 8:00 pm

Hát, nekem nem nyerte el az ízlésem. Mia-nak sokkalta szebb az alakja. FŐleg, hogy rajtuk semmi természetes nincs. Látván a többiek, nagyon élvezik. George és én leléptünk, amilyen hamar csak lehetett. Ő is ment a barátnőjéhez, és én is Mia-hoz.

Amikor odaértem, Mia mosolyogva, nyitott ajtót.
-Szia- Beléptem, és megöleltem, majd egy csókot nyomtam ajkaira.
-Borzalmas!!!-Jelentettem ki, majd leültem a kanapéra. És vártam, hogy Mia a közelembe jöjjön, majd az ölelmbe ültethessem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 12:40 pm

- Oké. Szia.
* Vigyorogtam rá, majd hagytam, hogy elmenjen. Annyira aranyos amikor siet. Próbáltam elidőzni a dolgot, de nehéz volt. a nap hosszabb votl mint gondoltam. Már ruhában flangáltam a lakásban, ida-oda, unalmamban.*

* Etse éppen a TV-t néztem, amikor csöngettek. Gyorsan ajtót nitottam és ki votl? Az én egyetlen szerelmem.*
- Szia!
* Köszöntem neki mosolyogva, majd hagytam hogy bejöjjön.*
- Na milyne volt?
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 4:35 am

-Értem. Jajj ne. . .ELelejtettem. . .A fiúk. . -Az órára néztem, és kiestem az ágyból.
-Mennem kell Mia- Mondtam szomorúan, mad felvettem ingem és zakóm.
-Ne haragudj...-Mondtam neki, majd letérdeltem mellé az ágyra, és megcsókoltam.
-Találkozunk még. . . Szia. Legyen szép napod- Mondtam mosolyogva, majd lerohantam a lépcsőn, beszálltam az autóba, és elhajtottam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 4:29 am

- ÉN is szoktam így érezni. Sőt...
* Mondtam neki vigyorogva. Ismét beszívtam illatát, ami ismét megrészegített. Akárcsak az alkohol. Hm.... Ha azon jár az eszem, hogy meztelen csajok bugyijába teszi a pénzt, nagyon féltékeny leszek. de hát férfi. Mit tegyek!*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 4:19 am

Éreztem,ahogy lába lábam között köt ki, de nem nagyon érdekelt, a dolog. Élveztem, hogy a közelemben van.
-Ilyenkor. . .Hm. . .Olyan lrzésem van, mintha csak mi ketten lennénk az egész világon. Senki más, csak mi.- Mondtam mosolyogva, majd megpusziltma a homlokát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 4:16 am

*Egyik karja keresztbe haladt hátamon, majd csípőmön pihen, másik pedig két lapockámon pihent. Egyik lábamat, kissé két lába közé helyeztem, és szorosan súrolta, lábainak belső féltekét.*
- És te? Mit érzel ilyenkor?
* Kérdeztem csukott szemmel, mellkasán pihenve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 4:12 am

-Értem- Mosolyogtam, majd még erősebben, de annál finomabban szorítottam magamhoz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 4:11 am

- Mert most érzem. Azt....vagy is nem tudom el magyarázni hogy mit is. De egy szó a szerelem. Igen azt érzem.
* Magyaráztam el neki, majd sóhajtottam egyet, és szorosabban hozzá bújtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:58 am

Kérésénék eleget tettem. Olyan erősen öleltem, amennyire csak mertem. Lélegzésre hagytam neki eleget és annyira nem öleltem, hogy fájjon neki.
-Miért akarod, hogy öleljelek?- Kérdeztem kissé kíváncsian.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:53 am

- OKé.
* Vigyorogtam el magamat, majd szorosabban bújtam hozzá.*
- Ölelj magadhoz.
* Kérleltem, majd suttogta folytattam.*
-....szorosan!!!
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:51 am

-Ha ennyire szereted, majd kimossuk olyan öblítővel a ruháif, mint az enyémek. És meg is van oldva- Vigyorogtam rá, majd megpusziltam a homlokát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:40 am

* A takaró alatt vissza vettem a pólómat, és az alsóneműmet, de a nadrágot már nem. Melkasára vomtam fejeme,t és úgy tekintettem ki felé az ablakon.*
- Ennek örülök.
* MOndtam majd beszívtam illatát, melytől azonnal megrészegültem.*
- Annyira szeretem az illatod.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:34 am

Abbahagytam, teste kényeztetését, majd ráhajoltam, de kezemmel tartottam magam.
-Miért hagynálak el? Imádlak. És nincs olyan nő, aki felérhetne hozzád- Mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam, és magunkra takartam egy takarót.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:30 am

- szeretlek
* súgtam fülébe amikor nyakamat csókolgata, majd szorosna magamhoz öleltem.*
- Ne hagyj el soha! Kérlek.
* Kértem me gismét ha meglát egy gyönyörű nőt netán akkor se.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:18 am

A kijelentésre csak bólintottam, majd csókolgattam tovább. Ahol csak értem. Persze kezemmel se tétlenkedhetek. Lassan rátettem a kezem és simogatni, masszírozni kezdtem testét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:12 am

- Áhhh...
* Nyögtem föl amikor elkezdett vetkőztetni.*
- Szóval azokkal a lányokkal nem fogod beérni.
* Mosolyodtam el.*
- Ha Johnék annyira szeretik menjenek ők oda.
* Mondtam majd tovább élveztem csókjait.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:07 am

-Igen. Minden héten megyünk. . .CSak a hangulatok kedvéért. De márunjuk GEorge-val. Mindegy. De téged szívesen levetkőztetlek.- Mondtam, majd lassan levettem róla a felsőt, és gyorsan a nardágot is. Majd amaradék fehér neműt is eltávolítottam róla. FEltártult előttem gyönyörű mesztelen teste. Ahol csak értem, mindenhol csókokkal jutalmaztam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 3:02 am

- Én mindent élvezek amit te csinálsz velem!!!
* Világosítottam fel, halkan és lihegve.*
- Viszont még mindig nem válaszoltál... * Ekkor szemeibe néztem.* ha nem akarsz muszáj elmenned? Engem vetkőztethetsz. *Néztem rá huncutan szemeimet forgatva!*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 2:58 am

-Ennyire élvezed?- Kérdeztem kíváncsian, majd tovább csókoltam nyakát, ahol csak tudtam. Egyik kezemmel támaszkodtam másikkal, Mia alsó felén simogattam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 2:55 am

- Áhh...így már nem.
* Mondtam majd lehunytam szemeimet, és élveztem tevékenységeit.*
- Nem menj le ha nem akarsz.
* Suttogtam neki, majd ismét kis hangocskák hagyták el ajkaimat lihegést kísérve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 2:52 am

-Nagyon fáj???- Néztem az alattam fekvő Mia-ra, majd elkezdtem nyakát csókolgatni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 2:38 am

* Hevesen csókolgattam tovább. Paul hírtelen forudlt át hogy rajtam legyne, és véletlenül bevágtam a fejemet az ágy háttámlájába, pont ott ahol a seb van. És hirtlene megborzongtam anynira fájt.*
- OKé...inkább lejjeb csúszok.
* MOndtam közbe végre hajtottma a dolgot.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 1:49 am

Ez a csók tetszik. Viszonoztam, majd magamra húztam, és elkezdtem simogatni combját.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 1:45 am

- HA-HA
* Nevettem föl cukkolva.*
- Nagyon muszáj elmenned?
* Kérdeztem szomorkássan, majd szorosan od abújtma hozzá.*
- Nme hinném hogy azok a csajok tudnának ilyet.
* Noymtam egy szenvedéllyes túlfűtött érzelme scsókot ajkaira.*
Back to top Go down
Sponsored content





Mia szobája Empty
PostSubject: Re: Mia szobája   Mia szobája Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mia szobája
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cor szobája
» Lányok szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i házak :: Moscovitz ház-
Jump to: