Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Szállás

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:37 am

* Mikor oda értem kicsomagoltam, és leültem az ágyra. Végig forgattam a napokban történteket, hogy Paulék már vígan turnéznak barátnőjükkel,. Csak engem zárnak ki mindenből. De sebaj. Nem érdekel. Egyutóbb elérik, hogy elmennyek messze, és soha többé ne lássanak. Oké mondjuk most is azt tettem.*

* Már lassan 2 hete voltam Olaszban, és Paulék, már 3 napja haza értek. Mikor belépett a postás, egy kosarat tett az asztalra.* " Szeretettel, Beatles." *Ez állt rajta. Beleharaptam a sütibe, és émelygés téreztem, mitnha cska a plafont látnám, és sötétség let. Én a padlón hevertem, a süti pedig kiesett a kezemből. Akárcsak hófehérke. A Postás felém futott, és fél óra múlva, már a kórház felé vitt egy mentős. Miközben eszméletlen voltma, a vízben úsztam, és ez a dal ment: https://www.youtube.com/watch?v=fAXgGWY6X5E&translated=1 *


Nagyon jó szám hallgasd meg. Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:17 pm

- Szia *Köszöntme el szomorkásan.*

* Hamar eljött az idő, így gépre kellett szállni, hogy vissza menjünk Liverpool-ba. Kíváncsi vagyok mi lezs ott. Elvégre a két banda nem is harocl. istenem mert egyszer leelőztük őket a sláger listán. Nmemáll a világ a fejetetejére.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:25 pm

A telefonom, csörgött, a többiek pedig rosszalló pillantást vetettek felém, amikor meglátták ki hív. Elvettem a telefonom, és kimentem a stúdió elé. Tudom mi a dolgom.
-Szia- Végighallgattam, amit mondott, majd sóhajtottam.
-Mia. Amíg a Tv-nél nem találkozunk, nem tudunk találkozni. A manager, azt monsta nem vetne egyik bandára se jó fényt. Annyira, hiányzól. Legszívesebben, oda repülnék hozzád, és végig csókolgatnám a tested- Mondtam egy elmosolyodtam. Annyira hiányzik.
-Szeretlek, de most vissza kell mennem. SAjnálom. .. . Szia Mia- Köszöntem el, majd kinyomtam a telefont, és visszamentem a stúdióba.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:46 am

- Ez nem verseny. Csak mert egyszer leelőztük őket. Nem voltak formában Ennyi. De nekem nem fogjátok megtiltani, hogy találkozzam vele, mert akkor titokban fogok. Annak pedig itt sem örülnétek. Bocsi. Ezt itt lezártuk hallani se akarok róla. a Két banda ettől függetlenül jóba lesz.
*Mondtam és megettem a fánkomat. REMÉLEM PAUL NEM MONDJA EZT. KÉRLEK ISTENEM PAUL NE MONDJA EZT. TALÁLKOZNI AKAROK VELE. MERT SZERETEM. ÉS NEM AKAROK ROSSZBA LENNI VELE. Elővettem a telefonomat, és az ablakhoz léptem, majd leültem. Kicsöngött.*


- Szia Paul. Annyira hiányzol. Alig várom hogy haza érjek. Holnap megyek. És ugyebár tudod, hogy hol lesz találka. Princes TV Show-ban. Nagyon várom, hogy lássalak. És köszi hogy válaszoltál az üzeneteimre. A többiek nem tudják hogy elmondtam neked, hogy kiadtunk egy lemezt. Bár ti fölöttünk vagytok, de kit érdekel, hogy egyszer megelőztünk egy számotokat. Szeretném ha akét band ajóba lenne, hisz nicns köztünk harc. Sőt velünk, egy Loves Baby zenekar vette fle a harcot. *Nevettem el magamat, és hallottam hogy Paul is.*
- Szóval remélem szívesen találkozol velem.


saját: (Paul majd plíízz írj ehhez)
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:36 am

Nagyon hamar elteltek a hetek. Én élveztem, és maradtam volna még, de sajnos, már nem sokáig maradhatunk. Rájöttem, hogy szerelmes vagyok Gabi-ba. Nem is kicsit. Tündéri lány, és imádom. Lassan már az álmaim is csak közülötte forognak. A cikket én is elolvastam és sóhajtottam.
-Mia tudod ez mit jelent?- Kérdeztem és felvettem a kávés csészét, majd belekortyoltam. Mivel láttam, nem nagyon érti, felé fordultam.
-Most nem lehetsz együtt Paul-lal. Sőt, amíg ez megy- Mutattam a cikkra- Addig nem találkozhatsz vele- Mondtam és erre az édesanyja is sőt még Gabi is egyetértően bólintott. Megittam a kávét, majd finoman magamhoz öleltem Gabit. Hajának illata kellemes volt és nyugtató.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:30 am

* Végre fölértünk, és azonnal elmentme tusolni, és fogat mosni. Majd az irányt azonnal a szobámba vettem.*
- Jóéjszakát. *Mondtam komásan, majd neki estem az ágynak és elkezdtem szunyálni.*
___________________-

* Nagyon hamar elteltek a napok, hetek. Már az utazás végénél voltunk, amikor fölkeltem, és Gabi egy újság cikkel várt. Ez állt benne.*

A beatles új slágerét, leelőzték. A What's Up című sláger.

- Ez a mi slágerünk. *Mondtam csodálkozva.*
- bssz...vagy is apám. Ez durva. Most ők a riválisaink? Nagyon nagyon durva. *Mondtam majd bele haraptam a fánkomba. Közbe anyu bejött egy hírrel.*
- Föl kéne lépnetek a Liverpooli érkezés után. Abban a TV showban ahol a Beatles is. Ott találkozik a két banda*
- Hurrá *dőltem hátra a kanapén.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:27 am

- Studió bébyyyyy....*Kiáltottam, miközben kimentünk az ajtón. Útközbe megálltunk enni egy hot dogot, és hamar meg is ettük. Mikor beértünk, megint a szokásos történt. Ismerkedés. Fél órán át.*
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:25 am

- Naná csajszi. Noymás még mielőtt föl kelnek! *Mondtam majd el ismentünk. Elég hamar viszsa értünk, midnkettőnknek nagyon tetszett a frizuránk. Majd mikor vissza értünk, már mindenki ott volt.*
- Sziasztok. Lassan mehetünk is.
*Mondtam Miá-ra kacsintva, majd fölvettem a táskámat.*


Last edited by Gabriella Masterzon on Thu Aug 19, 2010 6:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:23 am

- Én nem tudom, de megünneplem a holnapi napot. Esteee.....juhiiiiiii. Most pedig megyen csucsukálni. Szép álmokat.
*Intettem mindenkinek. Nem tudom ők meddig voltak fenn, de azt tudom, hogy elég korán keltem reggel. Fölöltöztem, és rendbe vágtam a hajamat. Majd a fürdőszobába, kicsit megmosakodtam. Amikor kimentem Gabi ott várt.*
- Megyünk fodrászhoz? *Kérdeztem vigyorogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:17 am

Hallgattam az eszmecseréjüket. Semmi értelme nem lenne, ha ebleszólnék. Elmosolyodtam, majd töl,töttem magamnak kólát. Mivel, még mindig jót beszélgettek, nem akartam zavarni őket. Leültem és ismét Alex-et kezdtem el simogatni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:15 am

- Ugye tudod, hogy nagyon hiányzol Paulnak? Hallottam a hangján. *Mondtam mosolyogva.*
- Amúgy ez vicces. Előbb te voltál stúdióban, most meg ő. Holnap lehet fordítva lesz. *Mondtam ismét, ugyanazzal az arc kifejezéssel.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:14 am

- Szia Pusszancs. *Mondtam majd kinyomtam.*

- Heheheee Paul, és már voltam studióban. Még a végén riválisok leszünk.
*Mondtam egy ördögies mosollyal, majd Gabira néztem, aki ismét a " hülyének nézem őt" arccal bámult.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:10 am

-Szia Mia. Nekem is hiányzól. Örülök, hogy megérkezteted. Stúdióban vagyok. Mennem kell. Szia. * Letettem a kagylót*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:07 am

- Lehet flehívom Pualt...várjunk. Nme mondom el neki. Mekkora poén lesz a hírességként térek vissza.
*Nevettem el magamat.*
- De azért fölhívom, hogy megérkeztem. *Mondtam majd a telómon beütöttem a számát. Majd kicsöngött, és fölvette. Ez az.*


- Szia Paul. Csak gondoltam szólok itt vagyok. És elkezdtél hiányozni. *Nevettem el magamat.*
- Mi ez a nagy csönd a háttérben?
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:04 am

Amikor visszaértem, senki sem volt ott. Leültem a kanapére, majd elkezdtem játszani Alex-szel. Örülök, hogy még is eljöhetett. Egy jó ideje, már játszottunk, amikor Mia berobbant, és sorolta a híreket.
-Oké, akkor holnap bemegyünk- Mosolyogtam, és tovább játszottam Aley-szel.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:02 am

- Mia ez nagyon jó.
*Mondtam örömömben, majd megöleltem Miát.*
- És neked is Cor, hogy benne vagy a háttézenekarban. *mondtam színtén büszkén.*
- Na majd én csinálom a ruhákat. *Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:01 am

- Képzeljétek. * Rontottam be a lakásba.*
- Kaptam szerződést. Változtattak a dalon. Sokkal jobb lett. És kaptam két gitárost, akik lehet idősebbek nálunk, de nagyon jó arcok. És jól néznek ki. Egyezik a stílusunk. Szóval Cor. Holnap be kell mennünk, ismerkedni, és próbálni. Mert ti játszatok én éneklek. És tádám, CD. *Mondtam vigyorogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:54 am

Mia Moscovitz wrote:
- Végülis, nekem is tetszik. Se nem túl kicsi, se nem túl nagy. Olyan pont jó. Köszi Gabi. Nagyon szeretlek.
*Mondtam neki vigyorogva, majd amikor Cor közölte megy sétálni gyorsan utána kiabáltam.*
- Cor...a studióban meg mondom a dobos posztja be van töltve. És köszi. Akkor menjünk. Alig várom. *Mondtam izgatottan.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:43 am

- Végülis, nekem is tetszik. Se nem túl kicsi, se nem túl nagy. Olyan pont jó. Köszi Gabi. Nagyon szeretlek.
*Mondtam neki vigyorogva, majd amikor Cor közölte megy sétálni gyorsan utána kiabáltam.*
- Cor...a studióban meg mondom a dobos posztja be van töltve. És köszi.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:39 am

-Mi megyünk sétálni- Mondtam, majd megfogtam a pórázt, és elindutunk az ajtó felé.
-Majd valamikor visszajövünk. Mia jól áll a kalap. Sziasztok- Elköszöntem, és már mentünk is sétálni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:36 am

* Éppen szorgalmaskodtam a börndömben lévő varrógéppel. Készítettem egy nagyon aranyos kalapot Alysha-nak.*
- Meg nézzük azt a teret, nyugodj meg. *Léptem oda hozzá, majd közöltem vele mosolyogva.*
- Viszont ezt próbáld fel. *Tettem rá a kalapot.*
- Nagyon jól áll. Néha éneklésnél fölvehetnéd. De majd segítek mindenben. Te tervezed a ruhát, én pedig megvarrom. Ha tetszik. *Tettem hozzá mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:33 am

- Nme sokára studio...nem sokára studióó....je..je..jeeee.
* Ugrándoztam örömömben. Annyira örültem, hogy az valmai hihetetlen.*
- Viszont srácok? Vgay is lányok, és srác. Holnap nézzük meg azt a teret amit mutattam.*

Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:31 am

Amint felértünk berendezkedtem, és vártam, hogy Akex megérkezzen. Amikor megérkezett, rögtön hozzám rohant, én meg ölelgetni kezdtem, és simogatni.
-Örülök neked, te szőrzsák- Mondtam mosolyogva, és tovább simogattam. Ő meg nyalogatni kezdte az arcom.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szállás Empty
PostSubject: Szállás   Szállás Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:10 am

* Amikor fölértünk, azonnal elfoglaltam a szobámat. Vagy is azután az enyém miután lefoglaltam. Szépen kipakoltunk, majd kimentünk a lakás nappalijába. Én vittem magammal a gitáromat is.*
- Figyeljetek ez lenne a dalom https://www.youtube.com/watch?v=tnFy1luxL0A&translated=1
* Majd elkezdtem játszani. Már csak a háttér zene hiányzott. Közbe megjöttke aszüleim....de cska anyu. Hogy hogy? Alex azonnal Corhoz futott.*
- Hát apu?
- Dolgoznia kellett, de puszil.
-Király. Anya ott a szobád. *Mutattam oda majd ő is bepakolt.*
- Remélem örültök. Este meghallgat a Roys lemezkiadó.
- Ez szupeeer. *Kiáltoztam örömömben*
Back to top Go down
Sponsored content





Szállás Empty
PostSubject: Re: Szállás   Szállás Icon_minitime

Back to top Go down
 
Szállás
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Olaszország-
Jump to: