Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 A fiúk lakása

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 5:07 am

* Pual szorosan fogta derekama,t és néztem mérges szemeit amitn rájuk pillant.*
- Mi csak szeretnénk bocsánatot kérni.
* Néztem megbánóan, amivle nem igen hattak meg. Nem modntam hogy smemi gond, mert gond. Bennem maradt. Mja dössze szorítottam ajkaimat.*
- Sose felejtem el. *Mondtam ki végül majd távoztak. Én ismét Pualr anéztem, és folytattam csókok heves mozulatát.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 5:04 am

Ahogy csak tudtam viszonoztam minden csókját. Annyira hiányzot. Lassan kezdtem belehalni, hogy nem láthatom. Lehet ezt jelenti a feltétlen rajongás? Mert ha igen, és soha többet nem hagyom el. Maximum arra a pár órára, amikor neki is szüksége lesz a magányra.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 5:01 am

- Nem érdekel...a léyneg hoyg msot együtt vagyunk.
* Léptem hozzá, és kezdtem el hevesen csókolni, és mitnha közbe lassúztunk volna. Anynira jóérzés votl, hogy keze hajam mély zúgában volt... Tarkómat fogta míg csókoltuk egymást. Lassan elszakadtam ajkaitól, mikor belépett John és Ringo.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 4:56 am

Mia-ék még sehol. Pedig 3 nap eltelt. Amikor kopogtam rögtön kinyitottam, és vigyrorogva, foadtam Mia ölelését és csókját.
-Te is nekem Mia- Mosolyogtam, majd kissé felemeltem a földtől, és becsaptam ajtót.
-Ne butáskodj.- Mondtam mosolyogva, majd elkezdtem játszani hajával.
-Ne haragudj, amiért mindig elhagylak- Kértem tőle bocsánatot. TÉnyleg nem akarom ezt tenni vele. .. Lehet jobban járna nélkülem, de abba meg én halnék bele.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:33 am

-Viszlát- Kösztem el, majd követtem Gabi-t.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:29 am

- Gyere Cor
*Mondtam majd átmentünk Miához.*
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:23 am

Gabi után mentem. Alex ott maradt Mia-val. Hallgattam az eszmecsedéjüket.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:22 am

* Amikor a managerük kinyította mérgesen mentme oda a többiekhez.*
- N ajó mit mondtatok amitől ennyire sír?
*Néztem mérgesen. Ölni tudtam volna. Senki nem bánhatja a barátnőmet.*
- Sose láttam még sírni. De msot sokkal többet sír mitn én.
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:13 am

-Miaaa- Kiáltottam, de becsapta az orrom előtt az ajtót. Én rácsaptam, majd lecsusztam és néztem a nagy semmibe. Megint sír. Nem jó ez így. Mindig megbántom. .. .
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:08 am

* Sóhajtottam egyet. Tudom miről volt szó. Megint egy könny csepp. Életemben nem sírtam ennyit.*
- Hallottam mit mondtak. *Paul meghökkent mikor mondtam.*
- És nem volt szép.
*Mondtam majd becsaptam az ajtót, és nem érdekelt, hogy mindannyian hülyének néztem. Bementem a szobámba, és elkezdtem bőgni MEGINT.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:04 am

-Mivan már?- Néztem rájuk, majd kimentünk beszélni. Amikor végeztünk,visszamentem és leültem. ELvették a kedvem. Távoztak, majd Mia-ra néztem.
-El kell most menned- Mondtam neki nagy nehezen.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:53 am

* Paul már a nappaliban az ágyra döntött, és hevesen csókolt tovább. Én nem tudtam neki ellenállni. Sapkám még mindig rajtam volt. Majd egy halk krákogást hallottam. Oldalra néztem, és John, George, és Ringo állt ott.
- Paul...khm...Paul.
*Szóltam Paul-nak hogy figyelnek.*
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:01 pm

- Dehogy haragszom.
* Mondtam neki mosolyogva, majd lassan én is elaludtam. Kivételesen reggel korábban keltem, csak hogy ne zavarjam. Gyorsan fölvettem a ruhámat, és a cipőmet, majd kisurrantam az ajtón. Átmentem a szobámba.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:55 pm

Ásítottam, majd hasamra fordultam, és arcom Mia felé fordítottam. Feje, most hasam mellet volt, és elmosolydtam. Ismét megpaskoltam fejét.
-Nyuszika, ne haragudj rám, de alszok most- Mondtam neki egy mosollyal, megcirógattam arcát, és lassan elalzdtam.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:50 pm

*Láttam, hogy nem repes az örömtől. Így próbáltam tenni valamit, hogy fel vidítsam. Följebb csusszantam és mellé feküdtem. Arcunk egy síkban volt. egyik kezem hasamon volt, másik pedig testem mellett pihent. Mosolyogva néztem a szemébe, ami a plafon fele bámult.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:44 pm

Letusoltam, és az ágyon ültem a plafont nézve.
-Szia- Köszöntem egy mosollyal, majd megpusziltam homlokát. Elmenni. . .Nem tudom, jó ötlet-e. Sóhajtottam és rábólintottam. Mármint a házlátogatásra.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:26 pm

* Hazamentem a holnapi ruhámért, majd amikor vissza értem a szállásra, bementem a szobámba, ahol Gabi aludt a kanapén, így betakartam, majd átvettem a pizsomámat. Majd bementem Paul-hoz.*
- Meg vagyok. Vagy is itt vagyok.
*MOndtam majd leültem mellé az ágyra.*
- Figyi ha lenne kedved nálam aludni, akkor hol? Itt a szálláson, vagy az 5 utcával arrébb lévő házamban.
* Szerettem volna ha a háza tmodnja, mert akkor betudom mutatni neki Noémi-t.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 7:44 pm

-Majd kárpótollak Nyuszika- Mondtam, egy mosollyal felvettem zakóm, és elindultam ki.
-Mit is nézünk?- Kérdeztem és rásanditottam. Ha valami csajos film, én lehet a falnak megyek. . . .MEgvártam míd odajön, sóhajtottam és bezártam magunkmögött az ajtót. Derekára tettem kezem, majd elmentünk a moziba.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 5:13 pm

- Áhh...*Mondtam mert tényleg fájt.*
- Ez tényleg fáj.
*Mondtam szemöldökömet össze szorítva, majd egy cseppet hátrébb léptem, hogy ne harapdáljon. Lehajoltam, és adtam neki egy csókot.*
- Mehetünk?
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:17 pm

Cukiiii???? Én. És kiscica? Többet nem alszok vele úgy. Engedem, hogy felhúzzon, majd átöleltem derekát.
-Nem alszok veled többet. De csak a kiscica miatt- Mondtam neki, és ásítottam. Álmos vagyok. . . .
-Miért lenne gond- Arcom hasafelé fordítottam, és finoman megharaptam. Ezt hangos sikítás, uténa kuncogás követte. Megvan az egyik gyenge pontja. Ismét beleharaptam, és újra és újra.... Igen ez az, meg is van. Ezek a sikolyok. Istenem, felfog izgatni, a drága hangja.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 3:44 am

* Visszamentem a szobába.*
- Nyugi lány vagyok. Addig örülj. *Mondtam nevetve.*...a sminkelés is lányos dolog csak én nem kenceficézem ki magamat úgy mitn a többi lány. Vizsont olyna cuki voltál amikor a mellkasomon aludtál. Úgy doroboltál mint egy kiscica. *Fölhúztam, hasamhoz öleltem.*
- De elkezdett fájni a hátam, mert háton nem szoktam mindig aludni, és oldalra kellett forudlnom. Ugye nem gond? *Néztem rá aggodalmasan.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 3:22 am

De gonosz, ellökött magától. Ekkor felkeltem ,sé lezuhanyoztam. Lassan elkezdtem felöltözni.
-Mennyünk- Löktem oda kissé álmosan. Leültem az ágyamra, és vártam, hogy befejezze a cicomázkodást. Addig hátra döltem, és a plafont figyeltem.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 3:12 am

* Úgy dorombolt a hasamon mint egy kiscica....megtudtam volna zabálni. Majd amikor én is elálmosodtam arca láttán én is elaludtam. Miközben aludtam nem tudtam megfordulni, így megfordítottam, és oldalra dőlt, majd én is megfordultam. Később arra keltem hogy Paul föl állt az ágyról. Majd én is kinyitottam szememet, és a weckerre néztem 18:20-volt. Még beérünk a 7 órási film-re. Majd én is fölkeltem.*
- Hét órakor kezdődik egy film megnézzük azt? *Kérdeztem egy ellenállhatatlan sármos mosollyal, amin láttam megállt a tekintete. Közbe pedig fölhúztam a farmeromat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 3:00 am

-Mehetünk- Dünnyögtem oda. Mellkasára hajtottam fejem, és elaludtam.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:58 am

* Elmosolyodtam de nem modntam semmit. Majd ránéztem a wekker-re ami 15:30-at mutatott. Ha most aludnánk akkor elmehetnénk este moziba.*
- Figyi este nincs kedved eljönni velem moziba? *Kérdeztem szemöldökömet felemelve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:21 am

Átkaroltam, és engedtem, hogy azt tegyen velem amit akar. Adtam a homlokára egy puszit.
-Nyuszika, még ébren vagyok, megnyugtatlak- Mondom mosolyogva
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:14 am

* Fölfeküdtem mellé, ás átkaroltam, majd fejemet vállához helyeztem.*
- De azért áttudsz ölelni ugye?
*Kérdeztem mormota hangon, mert szám a vállába volt süllyesztve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:10 am

-Nincs semmi érdekes- Mondom, és felfeküdtem a párnák közé. Zakóm, ingem, és nadrágom ledobtam magamról, és becsuktam a szemem.
-Nyuszika, hulla fáradt vagyok. -Mondtam kissé álmos hangon.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:06 am

- Oké. Meg húzok egy határt. Csókon, és ölelésen kívül semmi. Már kétszer cisnáltuk ma éjjel nicns kedvem. *MOndtam mosolyogva, megcsókoltam, és fölültem, töörk ülésbe.*
- Mesélj valamit. Valmai vicces sztorit ami a zenekarban volt. *Kérleltem szépen.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:56 am

Felálltam, majd leültem mellé.
-Nyuszika, ő a volt barátnőm. Megnyugatlak nem áll szándékomba, még egyszer összefutni vele.- Mondtam mosolyogva,és hallgattam, amit mondott.
-Én is nyuszika én is beléd szerettem.- Mosolyogtam és megcsókoltam. Aranyos. Óvatosan a hátára döntöttem és fölé másztam. Ismét csókba kezdtünk.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:52 am

- Öhm...*Mondtam bár kicsit féltem, hogy hülyének néz.*
- Én...azt hittem soha többé nem akarsz látni. Mert nem is néztél fleém amikor intettem, inkább elmentél egy másik lánnyal....és. Azt hiszem beléd szerettem. *Valltam be.*
- Tudom beleszeretek egy srác-ba aki eleinte tök bunkó votl velem. *Mondtam nevetve.*...de én is vele.
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:47 am

-Ja meglehet- Sóhajtottam, és hátmra feküdtem a kanapén. Mia-ra pillantottam ami a francia ágyon ült. Sóhajtottam és ismét a plafont kezdtem el bámulni.
-Miért sírtál?- Kérdeztem, de nem pillantottam rá.
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:43 am

* Ültem a FRANCIA ágyán, majd Paul hozott nekem meggy levet, amibe bele is ittam, majd vissza tettem a üvegasztalra.*
- Neked aztán jó a kéród.
*Mondtam körül nézve*
Back to top Go down
Vendég
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:40 am

Amikor beértünk letettem a francia ágyamra, majd a hűzőhöz sétáltam. Kivettem belőle egy 2 literes meggylét. Töltöttem az egyik pohárba, majd lehúztam. A másikba is töltöttem, magamnak is újra töltöttem, és leültem a kanapére, poharakat az üvegasztalra téve.


Last edited by Paul McCartney on Mon Aug 16, 2010 1:49 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 1:36 am

- Nem...nem akarom hogy elmenj. *Mondtam neki, majd lassna lehunytam a szemeimet. Nam aludtam cska kicsit pihentem, bár nem tudtam lehet Paul azt hiszi alszok. Bár ha így magához ölel, nem az alvás jár az eszembe.*
Back to top Go down
Guest
Guest




A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:34 pm

...
Back to top Go down
Sponsored content





A fiúk lakása - Page 2 Empty
PostSubject: Re: A fiúk lakása   A fiúk lakása - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
A fiúk lakása
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: