Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tér

Go down 
AuthorMessage
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:29 am

-Értelek- Mondtam, neki, de nem álltam meg. Lassan haladtunk, a szállás felé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:12 am

- Paul férre értesz várj...
* Futottam utána, majd mente mellette gyorsan, hogy lépést tudjak vele tartani.*
- Én nagyon szeretnék gyereket. De még kamasz vagyok. Egy kamasz kori terhesség tönkre teheti a lány életét. Én még a gyerek nevelésre nem állok készen. Különben is még gyerek vagyok én is. 18 se múltam el.
* Majd elé álltam és megállítottam.*
- Esküvő után. Én...nagyon szeretnék gyereket. Tudod....
* Majd egy halvány mosoly jelent meg arcomon, és a naplemente felé pillentottem.*
- Mindig azt akartam, hogy az első gyerek az apjára hasonlítson. Márcska azér tis mert én elég rossz voltma kiskoromban..bevallom. És amikor meglátják, azt modnják, tiszta Paul.
* Majd egy csukott vigyor húzodott számra. Majd egy könyörgő szempár jelennt meg rajtam.*
. Ugye már értesz?
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:37 am

Oké. Értem. Nem akar gyereket. Tudomásul vettem. Letettem magamról, majd felálltam. Leporoltam magamat, majd intettem neki, hogy ideje elindulni. Lassan elindultam és néha hátra-hárta néztem jön-e.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:29 am

- MIIII...... NEEEMMM....ATYÁÁÁM.
* Kiabáltam fel fintorogva.*
- Szedek fogamzás gátlót. Meg amikor pete érés van, akkor, vigyázok hogy ne csináljuk. De ezt most inkább hagyjuk.
* Mondtam megrázva fejemet.*
- Atyám....még nem is házasodtunk össze. Máris terhes? Még bele gondolni is rossz.
* Mondtam halkabban.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:24 am

Amikor beszélni kezdett figyeltem. Miiiiii? Ez most komoly. Tuti nem. Én érthettem félre. Mivan???
-TERHES VAGY?- Kérdeztem aggódva. Anyám, még csak az kellene. Illetve én örülnék neki. Nem lenne vele bajom.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:14 am

- De én jobban.
* Vitatkoztam egy kicsit, majd viszonoztam lágy csókját, épp oylna puhán ahogy ő. Ahogy arra gondolok szegényt, hogy téphetik a rajongók. Úgy sajnálom.*
- Emlékszel amikor azt mondtad, hogy az első találkozásunkat nem mondom el a gyerekeknek?
* Mondtam vigyorogva.*
- Úgy látszik elmondom...csak a perverz részeket nem.
* Nevettem el magamat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:08 am

-Hát, ezen ne múljon- Mondtam vigyorogva. Combjára tettem kezem, amit az imént felhúzott mellém. Lassan simogatni kezdtem. Imádom, ha rajtam fekszik. Ez így kissé hülyén jött le, de na. Nekem tetszik és kész. Megörülnék, ha nem lenne mellettem.
-Imádlak- Suttotgtam fülébe, majd megcsókoltam lágyan.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 3:40 am

- Áhh.
* Lihegtem ismét, mert egy picit még csípett. De a csók gyógyította. Így még jobban ragaszkodtam hozzá.*
- Veled akarok lenni örökké.
* Suttogtam neki, egy Mia vigyorral, majd a hátára döntöttem, és ráfeküdtem. Egyik lábamat derekáig fölhúztam, és éreztem amint keze azon a combon kandikál.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 3:20 am

-Akkor jó- Mosolyogtam, majd követtem csókjait. Magamhoz öleltem, és heves csókba kezdtünk. Persze vigyáztam, hogy ajkának semmi baja ne legyen. Ott ahol felrepedt.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 3:17 am

- Mondjuk...így is romantikus.
* Mondtam mosolyogva, majd orrommal végig simítottam arcát, orra mentén, majd egy lágy csókot adtam neki, melyet hevesebben követtem. Kezem állánál volt és úgy csókoltam, lihegéssel kísérve. Paul a hátam mögött ült, én pedig előtte, fejemet oldalra fordítva csókolództunk.*



Last edited by Mia Moscovitz on Sat Aug 28, 2010 3:35 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 3:02 am

-Majd legközelebb, romantikusabb lessz- Modntam mosolyogva, és megpuszilgattam az arcát.
-Legalább nem ütötted meg magad- vigyorogtam rá kedvese.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 2:53 am

- Most már igen.
* Mondtam egy apró szorított mosollyal, majd ujjammal lassan megfogtam.*
- Áhh....csak kicsit. fáj. A fejemben romantikusabban képzeltem el.
* Mondtam kissé szomorkásan, majd elvigyorodtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 2:47 am

Nézem az eget, és egyszercsak arra leszek figyeles, hogy a fűvön vagyok. Mia meg rámesik. Ajakira nézek amiből vér senken ki. Odahajolok és lenyalom, majd egy óvatos csókot hintek rá.
-Minden oké?- Kérdztem mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 2:43 am

* Lassan sétáltunk, majd ördögies vigyorral néztem amint Paul az égre pillant. Bele haraptam ajkamba, majd finomam oldalra löktem a fűbe, bár kezemmel még fogtam én is vele együtt estem.*
- Áuu...
* Mondtam mikor a számba haraptam. Fölrepedt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 1:56 am

Figyeltem mit tesz. Ne most miért megy el? Ne már. Ja oké. Itt maradt. Egy győzelmi mosoly került arcomra, nyomtam egy csókot homlokára, majd az égre pillantottam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 1:51 am

- Téged!!!
* Mondtam egy kijelentő vigyorral, majd megtettem azt amit még eddig soha, és azt hiszem ez már hivatalosan is kijelenti, hogy járunk. Karomat elvettem oldaláról, majd kibújtam alóla, Megfogtam kezét, és ujjamat övéi közé helyeztem. A járás szimbóluma. Oda pillantottam majd mentünk tovább a fű melletti, poros naplementés úton.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 1:18 am

-Ügyes van Mia- Mondtam mosolyogva, majd sétálni indultunk.
-Mit szeretnél?- Kérdezet majánlat képpen. Megveszek neki bármit amit akar, illetve megtetszik neki.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 1:03 am

* Egy nagy vigyorral régimódiasan hajoltam meg.*
- Hát...Igen.
* Bólintottam egyett, majd oda pördültem hozzá, és karjaiba estem. Majd gyorsan elléptem tőle, majd karját nyakamba tettem, anyém me goldalára fonódott. Úgy mentünk tovább.*
- Nos....még nem láttál ilyennek mi?
* Kérdeztem egy huncut Mia vigyorral.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 12:42 am

A kattanás után, én is odapillantottam, de Mia már meg is mozdult. Ne állj Mia és a gép közé. Téged lapítanak ki. A paparazzi elruhant én meg nevetni kezdtem.
-Ügyi- Mosolyogtam rá.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 12:34 am

- Oké.
* Kuncogtam mikor a falt súrolván csúsztunk le a földre. Egy kattanás hallottam és fényt.*
- Áhhh....
* Mondtam a szememet fogva. Hizs pont én néztem arra fele mikor villant a vaku. Egy paparazzi. Már csak ez kellett gyorsan fölálltam, lassan oda léptem, majd kivettem a gépet a kezéből, a földre dobtam, és 3-szor ráugrottam.*
- Háá....
* Mondtam a fényképésznek.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 11:08 pm

-Hát akkor maradjunk- Mondtam, két csók között. Lassan lecsúsztunk a fal mentén.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 11:00 pm

-Milyen romantikus. Nem igaz?
* Mondtam egy vigyorral, majd karjaim nyakát karolták, és ajkamat övére forrasztottam. *
- Nem tudom hogy vagy vele d eén szívesen itt maradnék még egy kicsit..
Back to top Go down
Vendég
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:54 pm

Nagy nehezen tudtunk csak elszakadni a rajongóktól. Oké az egy dolog, hogy szeretnek, de az már más, hogy zaklatnak. Sikerült előlük elmenekülnünk, de jött a következő horda. Egy zsákutcába rángatott Mia, és a falnak lapított. Nem mosnom nekem tetszett. Magamhoz szorítottam, amennyire csak enegdte. Amint engedett tartásán és is engedtem szorításán. Csókját viszonoztam azonnal.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:27 pm

* Kicsit nehezen tudtunk egérkiutat találni, hogy nehogy meglássanak a rajongók, aztán nagy fesztivál szerűségű rohamot indítanak. Mikor sikerült valahogy kikászálódnunk a tömegből, kimentünk a Tér-re. Mondjuk sok mindent nem tudtunk csinálni, csak ugrálni mint az agykárosodást szenvedő emberek. Mint a cukornádon dolgozó munkások, akik összesúgnak a felügyelő mögött megbeszélvén az aznapi kommunista rendszer idő pontját, és helyét. Majd egy busz állt meg a buszmegállónál. Egy csomó lány szált le és Paul felé mutogattak. Próbáltunk futni a őrült, vad macska falkától. De még is ha belenézünk egy szemébe, látjuk azt a csillogást, a reményt benne hogy hozzánk érhetnek-e. Nekik már az nagy boldogság, ha látják azt akiért dobog a szívük. Szóval ezt teljes mértékben megértem. És amikor vissza nézem a koncerteket, azok a mosolyok, és aranyos arc mimikák, mindent elárulnak. Mjad Paul behúztam, az egyik zsák utcába, és szorosan magamhoz húztam a falhoz, hogy az árnyék eltakarjon minket. Mikor már a sikítások egyre messzebb vándoroltam, kilazítottam merev testemet. Most vettem csak észre hogy Paul szorosan van előttem, és nem bírtam megállni, hogy gyengéden el ne kezdje csókolgatni forró ajkait.*
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:22 am

* Elöszőr, megilyedtem hogy Cor nem akar megcsókolni, ám mikor Mia előre ment, megtette. Szívem feldobogott, és tudtam hogy tényleg tetszem neki. A csók után én is elmosolyodtam, majd végre oda értünk a hotelhez. Átkaroltam Miár, nehogy nekem elessen a lépcsőn.*

Én megyek aludni köszi a játékot jóéjt Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:18 am

-Rendben mehetünk- Mondtam mosolyogva, majd megfogtam Gabi derekát, és lassan elindultunk. Ez a lány, nagyon vékony. Erre rájöttem, már akkor, mikor megfogta a kezem. Amikor Mia, előre róhant, Gabi-t magamhoz öleltem és elloptam egyik csókját. A csók végén mosolyogtam, majd tovább indultam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:14 am

- Mi? *Kérdzetem Miától, mert nem annyira értettem. De ő cska legyintett. Én mosolyogva, de egyben komolyan néztem Cor-ra. Vjaon megcsókol? Vagy csak elmegy?*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:09 am

- Tudok menni...ph..*Csuklottam egyet, de már jobban voltam, csak kicsit fáradt.*
- Csókold meg Gabit. *Súgtam oda neki.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:07 am

Figyeltem Mia-t majd sóhajtottam. A vizzel ami nállam volt, öntöttem a kendőmre, majd megtöröltem vele az arcát.
-Oké ideje vissza menni. A lányok kezdenek álmosak lenni- Mosolyogtam, majd Mia-ra néztem- Képes vagy amagad láblán visszamenni, vagy vigyelek?- Kérdeztem, majd figyeltem mit tesz.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:05 am

- Miaa...be vagy rúgva? *Kérdeztem csodálkozva. Majd rám lehelt.*
- Khm...khm.....*Majd Mia egyenest a kútba hányt.*
- Remek. *Mondtam majd megfogtam a haját, oylan sokat nem ihatott. Éppen anynit amivel ünnepelt. Majd mikor Mia befejezte picit álmosna nézett rám.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:03 am

- Bocsii. *Kiabáltam hátRA. eGÉ ESTE KÖRÜL NÉZTÜK A TERET. eSZMÉLETLEN JÓ VOLT. sŐT ESTE BEMENTEM EGY PRESSZÓBA. Meg volt életem első ivászata. Amikor kimentem Gabiék a szökőkútnál voltak. Oda mentme hozzájuk.*
- Szevasztok. Gabbbiii de cuki vagy.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tér Empty
PostSubject: Tér   Tér Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:59 am

A taxiból, elsőként Mia lépett ki, őt Gabi, majd én követtem. Kifizettem a taxit, majd Mia után indultam. Gabi kissé lemaradt, így megfogtam a kezét, és kicsit húztam magunk után.
-Mia, oké, hogy fel vagy dobva, de alig tudunk követni- Mondtam neki, de mintha a falnak beszélnék.
Back to top Go down
Sponsored content





Tér Empty
PostSubject: Re: Tér   Tér Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tér
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Olaszország-
Jump to: