Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zeneház

Go down 
AuthorMessage
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:31 am

Mosolyogtam, majd kimentünk.
-REndbn. Holnap találkozzunk, a kávézóban. Olyan 11-felé- Mondtam majd megcsókoltam.
-Jó éjt- Mosolyogva elhagytam a zeneház-at.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:27 am

- Paul. Én érted bármit. Ezt is felvállalom, csak hogy együtt lehessek veled. Tudom önzőség. De halálosan szeretlek.
*Mondtam majd ismét megcsókoltam, majd föltettem a sapimat.*
- Menjünk ki.
*Mondtam mosolyogva, és próbáltam felvidítani.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:10 am

Amikor sírni kezdett, tudtam, hogy addig csinálja amíg lehet. Tudom mivel jár, ha két híresség együtt jár. Sóhajtottam, majd magamhoz szorítottam.
-Nem fogod bírni, de legyen- Suttogtam, és megpecsételtem ígéretem egy csókkal.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:36 am

- Nem nem...Paul. Kérlek ne csináld ezt.
*Könyörögtem neki, és a könny össze futott a szememben.*
- Miért baj ha két híresség jár? Vállaljuk föl egy interjúban. És legyünk boldogok, és ne foglalkozzunk senkivel kérlek.
*Mondtam és már elkellett magamat sírnom, és már csak abban bízhattam igent mond.*
- Kérlek.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:23 am

Amikor felállt, felültem. A fényképész gusztustalanul mosolygott. Elvettem tőle a gépét, majd ráförmedtem. Erre megrémült és eltünk.
-Mia. . . . .- Néztem rá, majd ráléptem a fényképezőgépre.
-Nem hiszem, hogy egy ideig találkoznunk kellene- Mondtam szomorúan, majd behúztam a függönyt.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:19 am

- Nem érdekel.
*Mosolyogva, majd hirtelen egy kattanást hallottam.*
- Mi volt ez?
*Kérdeztem Paul-tól aki kérdően nézett rám. Oda léptem a függönyhöz és elhúztam.*
- Úr isten.
*Kiáltottam fel. Egy férfi volt ott kezében, egy fényképezőgéppel.*
- Húzzon innen a francba.
*Mondtam neki mérgesen.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:16 am

Csodálatos érzés volt, ismét Mia-ban lenni. Élveztem, minden egyes másodpercét. A kiteljesedés végeztével, finoman, megcsókoltam, majd mellé feküdtem. Nadrágom megigazítottam, övem bekapcsoltam.
-Tudod mennyi az idő?- Kédezte tőle. Amikor bejöttünk volt 4-óra, most pedig már 6.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:10 am

* Amikor Paul felcsúsztattam a felsőm alatt a kezét, azonnal begerjedtem.*
- Nekem itt is jó. Nem olyan vékony a fal. *Mondtam vigyorogva, majd magammal húztam, a kiságyra. Szépen kikapcsoltam övét, majd lehúztam a saját sliccemet és szorosan öleltem magamhoz. Mikor végre eggyé váltunk, nem vettük észre mennyire elment az idő. Ajkaimat aprócska lihegések hagyták el, majd az égből, lassan a földre értünk. Lihegve húztam vissza a sliccemet.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:04 am

-Ejj ejj, ezt én szoktam neked mondani- Mosolyogtam és viszonoztam minden csókját. A combján lévő kezem, feljebb csúsztattam, felsője alatt, melléig felcsúsztattam. Finoman masszírozni is kezdtem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:01 am

- Akkor menjünk el hozzám. Kérlek. Most úgy kívánlak mint még soha.
* Mondtam neki lihegve, és mosolyogva, két csók között. Közbe még egypár szenvedélyes csókkal ingereltem. Megváltozott. Pont ahogy kértem. És tudtam hogy van jobb oldala is. Végre kedvesebb és aranyosabb lett, és a bunkóság, és perverzség sehol.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 11:54 pm

Mosolyogtam, amikor rám mászott.
-Ez a picike ölttöző véköny falakkal és áthallani mindent- Mondtam mosolyogva, majd viszonozgattam csókjait. Egyik kezemet, hátára tettem, míg másikkal comvját simogattam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 11:42 pm

* Amikor a fotelba ült odaléptem, és ráfeküdtem, szószerint rámásztam.*
- De most senki nem lát, és be van zárva az ajtó. Egy picike öltözőbe te meg én.
*Mondtam suttogva, majd elkezdtem csókolgatni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 11:39 pm

Oké, én nem akarok itt lenni. . .Sóhajtottam, majd az ablakhoz mentem és körbe néztem. Az ereszen letudok mászni. Most nem figyel senki. Lassan átlendítettem jobb lában a párkányon.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 11:36 pm

Amint beértünk az öltözőbe, ismét csókokkak halmoztam bársonyos bőrét. AMint homlokunk összeért, mosolyogtam.
-Nekem is. Örülök, hogy itt vagy- Mondtam mosolyogva, és derekára fontam karom.
-Igen, de lehet hogy nem kellene nyílvános helyen. Nem tenne jót, egyik badnának se- Mondtam, majd elengedtem és leültem a fotelbe.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 8:33 pm

* Paul az arcomra adott két puszit, de én lábujjhegyre álltam, és így ajkaink össze ért. Amikor senki sem figyelt, kinyitottam a hátam mögött lévő ajtót, így beértem az öltözőmbe, és becsaptam, közbe Paul-t még mindig csókoltam, majd homlokomat övére helyeztem.*
- Nagyon hiányoztál.
*Mondtam ismét.*
- Nem akarom szétcseszni a kapcsolatunkat szeretnék veled ugyan úgy randizni. Elvégre nagy is vagyunk riválisok. *Mondtam neki, lihegve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 8:30 pm

A beszélgetésből én inkább kimaradtam volna. Mia odalépett hozzám. Legszívesebben, elvittem volna sütizni, utána meg a karjaimban tartottam volna de nem lehet.
-Szia- Kösztem mosolyogva, és adtam két puszit neki.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 8:14 pm

* Megkérdezte a nő van-e barátom, de ezt inkább hagytam a fenébe, csak néztem rá, hátha föladja.*
- Na miért tagadod te is.
- Nem tagadok semmit csak nem válaszolok. *Forgattam ki szavait.*
-A Beatlest és a La Boum-ot hallhatták.
* Hamis vigyorral integettünk, majd mikor lehúzták a függönyt nagyon sóhajtottunk. Mikor kimentünk a két zenekar managere éppen beszélgetett. Persze a két zenekarnak is azt kellett a szobában. Ismerkedni. Mindenki talált magának egy személyt akivel beszélgethetett. Én Paul-hoz léptem oda.*
- Szia.
*Mondtam szerényen majd a szemébe néztem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 7:57 pm

A bandától, jó sok mindent kérdeztek. Nem annyira szeretem ha így ránktámadnak. Arra a kérdése, hogy van-e már barátnőm, nem válaszoltam. Ha közölném, hogy Mia-az kitörtn a botrány.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:05 pm

- Remélem nem maratdam le semmiről. *Futottam be Cor-hoz, leültem mellé, és nézni kezdtem a kis TV-t*
- Na Miaának eszméletlen jól áll az a kalap. Nagyon nagy. *Mondtam büszkén, és mosolyogva, főleg akkor, amikor megemlítette ki találta ki.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:56 pm

A szám eljátszása jó volt. A hangos sikítizások, nekem nem jönnek be, de ez van. Amikor végeztünk, jöttek a riporterek. Szerencsémra, én kint tudtam maradni. Hehe . .Nem szeretem ha faggatnak. Az öltözőben leültem, és néztem a kis tévében mi történik.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:51 pm

* Mosolyogva néztem Paul-t, amint elment, és intettem neki, amjd viszsa mentme a többiekhez.*
- Ti jöttök. *Mondták a hangosítók, majd bementünk. Hát a sikítástól megsüketültem. D ejól esett. Majd elkezdtük játszani a What's Up című számot. Sokkal nagyobb erőt öntött belém az, amikor láttam Pault az ajtónál. Amikor végeztünk kis szüne tután hívták be a két bandát. a riporte középen, a 2 banda a riporter két oldalán.*
- Szóval első kérdésem. Mia. Mondcska miér tnem magas sarkuban, és szoknyába jársz. Miér tpont nadrág, és torna cipő.*
*Néztem egy kicsit majd elmosolyodtam.*
- Nálam a lazaság a természetes. Persze oké jöhet aszoknya. De abból is elég a ritka.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:46 pm

Mia igazán meglepett. Amint rákezdett a csókjaira, viszonoztam mindet.
-Nekem is. Örülök, hogy láthatlak- Suttogtam, majd magamhoz szórítva, ismét heves csóklózásba kezdtünk. Azért hallottam, hogy keresnek, és nagy nehezen elszakadtam ajkai öleléséből.
-Mennem kell- Mondtam és már el is mentem. Lejátszottuk a számunkat, majd az öltözőbe mentünk.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:43 pm

- Cor cska egyett éneklünk. Az is a What's Up lesz.
*Mondtam, miközbe megláttam Paulékat. Gyorsan odaosontam, és Pault a fal mögéhúztam.*
- Szia.
*MOndtam vigyorogva, majd elkezdtem ajkait csókolgatni.*
- Annyira hiányoztál. *Mondtam közbe hozzábújtam, és ismét cóskolgatni kezdtem.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:38 pm

-Mia. A fellépés után találkozhatsz vele- Mondtam mosolyova, majd az ablakhoz léptem és kinyitottam.
-Melyik számmal is kezdünk?- Kérdeztem, egy mis mosollyal, majd megöleltem hátulról Gabi-t és egy puszit adtam az arcára.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:36 pm

* Elővettem a ruhás cuccokat, majd megláttam a Beatlest. POnt aközelembe áltak, és nézték a ruhákat amiket kipakolok* " Na mi van rájötettek kiknek a ruhája?" *Kérdzetem magamban, majd átmentem Miá-hoz, és a fejére tettem a kalapot.*
- Tessék. Elvégre ez a stílusodhoz megy. *Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Zeneház Empty
PostSubject: Zeneház   Zeneház Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:34 pm

* Amikor beértünk,a műsorvezető illedelmesen bemutatkozott, és beszélgetett velünk. Feltett mindenféle kérdést. Amit valószínű a műsorban is felfog.*
- Biztos hallotatok már a Beatlesről. *Kérdezte a nő mosolyogva, majd fölállt és átment a másik zenekarhoz.*
- Én látni akarom Paul-t Szeretnék neki köszönnni. Már asse tudom hogy néz ki. *Mondtam kétségbeesetten.*
Back to top Go down
Sponsored content





Zeneház Empty
PostSubject: Re: Zeneház   Zeneház Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zeneház
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Utca-
Jump to: