Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Strand

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:35 am

- Hm...vissza mehetünk. Majd később vagy holnap vissza jöhetünk ha szeretnéd.
* Mondtam gondolkozóan, majd elvigyorodtam, és elkezdtünk pakolászni. A törölközőm már meg száradt, így elmentem átöltözni. Mikor végeztem akkor vissza mentünk a szállásra.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 3:16 am

-Mi lenne, ha kiélnélnk a pervezitásunk?- Kérdeztem, majd a kamerába néztünk. Amikor elment, megsimogattam Mia hátát.
-Oké legyen hát. Visszamennyünk a szállásra?- Kérdeztem vigyorogva, majd nyomtam egypuszit homlokára.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 6:05 am

- Nem fáj, cska mindig elmegy az eszem, egy perverz irányba. Mosoly!!!
* Mutattam a kamera felé.*
- Én is imádlak. É sezt igennek veszem egy duetthez. Egy igazi szerelmes duetthez.
* MOndtam kicsit már grimaszolva.*
- Atyám, mintha belennék rúgva.
* Mondtam majd megfogtam a fejemet.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:58 am

-FÁj a fejed? Sűrűn rázod meg. Lehet megkelle mutatnod egy orvosnak- Mondtam mosolyogva, majd az ölembe húztam és megcsókoltam.
-Mia. Imádlak- Suttogtama fülébe, és megöleltem szorosan.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:56 am

* Elégedetten vigyorogtam vissza rá. Így úgy néztünk ki, mint két bűnöző társ. mMajd lassan elgondolkozóan néztem fel.*
- Tényleg.
* Szólaltma meg egy 2 perces néma csend után.*
- Egyszer éneklünk egy duettet? Tarolnánk.
* Mondtam majd ismét beleittam a limonádéba.*
- Jó muri lenne ha írnánk egy dalt. Éjjel. Csak mi..khm.
* Ráztam emg ismét a fejemet.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:50 am

-Majd idővel mindent megtudnak. És most mennyenek. Különben az testőrök viszik el innen önöket- Mondtam, komoran. Erre kicsit beijedtek és elmentek.
-Majd megtudják. Idővel- Vigyorogtam Mia-ra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:47 am

* Vigyorogva néztem rá, majd vissza mentünk a napozó ágyra. Én mellé feküdtem, és elkezdtem inni a limonádémat. Majd egy két újság író lépett oda hadobálva.*
- Elnézést, elmondanák, miylen ez a romácn. Miót atart? Együtt tervezik a jövőt? Énekelni fognak amjd duettet?
* És így tovább és így tovább.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:44 am

-Oké- Vigyorogtam. Sóhajtottam,amikor lefényképeztek. Oké tegyünk még oda egy kicsit. Megöntöttem, majd megcsókoltam. Lassan végig simítottam kívánatos testén Ezt is mond lefényképezték.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:32 am

- MMmmmm...még nem tudom. Most sok akoncert, nem tudom. Még me gis kell tervezni stb. Majd meglátjuk.
* Mondtam gondolkozóan, majd szorosan elé áltam, és adtam neki egy csókot. Asse érdekelt, hogy lefényképeznek, és végre mindenki tudni fogja, hogy együtt vagyunk, már elég rég óta. Már azóta még mielőtt én híres lettem.*
- Amúgy meg egy sajtókonferencia tökéletes lesz. Cska mi..khm.
* Megráztam fejem, mikor kezdtem elveszíteni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:28 am

-REndben. Akkor megbeszélhetünk egy sajtó konferenciát, vagy mit- Mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam.
-Mikor akarod az esküvőt?- Kérddeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:21 am

- Szeretnék vele össze házasodni.
* Mondtam neki vigyorogva ismét.*
- Ugye már 18 múltam és amikor az esküvő lesz úgy is már 20 fogok múlni. A házasság csak egy papír. Utána ugyan olyan lesz. Sőt szeretném ezt mindenki tudtára adni.
* Léptem hozzá közelebb, és megfogtam a kezét.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:18 am

-Jó. Legközelebb nem aggódok érted, és otthagylak lent- Mondtam neki morcosan, majd a tengerre néztem.
-Eh? Ezt nem értem? Hogy-hgy hozzám jönni?- Kérdeztem, teljes döbbenettel.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:12 am

- Áhh...rohadt életbe. Az a lány. Ismerem.
* Mondtam majd kinyitottam szememet, és kimásztam Paul öléből.*
- Mit hittél? Csak 3 percig voltam lenn. És különben is állati jó a tüdőm.
* Mondtam majd megsimogattam az arcát.*
- Szeretnék hozzá menni.
* Súgtam a fülébe egy mosollyal.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:01 am

Felúsztam a felszínra a csók után és elkaptak a rajongók. Te jó ég. Oké. Az egy dolog, hogy itt vannak, de az én drága Mia-mat nem látom fehol. Egy ideig bírtam, utánaezdtem nagyon aggódni, hogy nem látom. Lebuktam és megláttam. Rögtön megragadtam a csuklóját és a felszínre húztam.
-Mia. . .Mia. . .Hallassz engem? Térj magadhoz. Kérlek Mia- Kisöpörtem a haját az arcából, majd a partra vittem. Mi lesz velem, ha Mia itthagy? Utána megyek. Semmi kétdés efelől.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 4:56 am

- Nem vagy a szolgám. Csak a szerelmem.
* Kiáltottam utána, majd én is úszni kezdtem. Lementünk a víz alá, és úsztunk a nagy kékségben. Paul alá úsztam, és atdam neki egy rövid csókot, majd Pual a fleszínre ment, és láttam egy cosmó lány úszik felé. Ekkor én is föl akartam úszni, de valmai, inkább valkai elkapta alábamat. Próbáltam megrántani d enem tudtam, közbe néztem ahogy Paul ölelgetik. A tüdöm eszméletlen jól bírta, de felszínre akartam tőrni. Senki nem veheti el abarátomat. De az már biztos, hogy ez egy össze esküvés votl ellenem, és nem az én rajonóim tették. Próbáltam rántani de a bulvár ruhás lány, tiszta erejéből fogta a lábamat. " Ez meg akar ölni?" Ez akérdés járt a fejemben. Mintha ha valkai a kezemet fogta volna. Az én drága egyik keresztanyám aki régen beteg votl és meghalt. Göynyörű volt. Lassan szememet lehunytam d eeszméletemnél voltam, és még minidg nem fogyott el a levegőm.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:56 am

-Egy ilyen istennő kínoz és a rabjává tett. Mit vátál?- Kérdeztem, majd megcsókoltam hevesen.
-Szolgáddá tettél.-Vigyorogtam, rá, majd elengedtem, és bementem a vízbe úszni egy kicsit.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:52 am

* Oldalra néztem és háttal áltam a partnak. Mja dnéztem az oriási tengert. Apám ez meddig elérhet. Mjad Pual hirtelen átöleltelt hátulról, hogy majdnem elestem.*
- Áhh...
* Nyögtem fel vigyorogva. Mjad oldalra forrdítva fejem össze csokolodztunk.*
- Tudtam hogy nem bírod ki.
* MOndtam mosolyogva majd karjaimat nyaka köré fontam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:48 am

Istenem ez a nő. Megőrülök. Miért csinálja ezt? Direkt tudom, jól. De nem. Nem válik be a terve. De ez a mozgás. Oké. Amikor nem figyelt, odafutottam, majd megöleltem és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:34 am

- OKé.
* MOntdam vigyorogva, majd berétáltam a vízbe. Valaki fülyüt, de cska kedvesn intettem vissza neki, a középső újjammal. Direkt tetettem magamat Paulnka, mert azt akartam, hogy bejöjjön. Kecsesen mozogtam a vízbe, közbe közbe meglengedtem hajamat, és a víz már derekamig ért szinte. Mikor ránéztem vigyorogva, beleharaptam ajkamba, hátha ezzel emgmozgathatom.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:30 am

-Meglehet- Vigyorogtam rá.
-Menny, én maradok még egy kicsit- Mondtam, majd, elengedtem, had mennyen úszni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:28 am

- Hehh...micsoda perverz állatok vagyunk.
* Mondtam mélyen szemébe nézve.*
- Büszke vagyok magunkra.
* Ezt már halkan mondtam, majd fölálltam, és a tenger fele biccentettem.*
- Na?
* Kérdeztem egy kérkedő, szeszélyes vigyorral.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:24 am

-Még szép- Vigyorogtam, majd viszonoztam csókjét. A lányokat én is lszre vettem.
-Láttam- Mondtam, majd kezem Mia fenekére csúsztattam és simogatni kezdtem. Ettől nagyobb lett a felsóhajtozások száma. Ismét megcsókoltam, és látványosan, táncra kelt a nyelvunk is.
Back to top Go down
Guest
Guest




Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:20 am

* Mikor végeztem, lassan oda sétáltam, letettem a háti táskáma,t majd mikor le szerettem volna ülni az ágyra, Pual magára rántott.*
- Ho-ho..itt nyílvánosság előtt?
* Cukkoltam vigyorogva, majd egy lágy, szenvedélyes csókot leheltem mézes ajkaira. Oldalra pillantva láttam amint rajongó lányok tömege susmorgás kíséretében mutogat felénk. Valószínüleg Pual rajongói lehettek, bár kitudja. *
- Khm...nézd.
* Biccentettem feléjük fejemet.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Strand Empty
PostSubject: Strand   Strand Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:00 am

Ilyenkor megtudnám, harapni Mia-t. Mindegy. Felkeltem róla, majd összekapoltuk a cuccunkat. Nagy nehezen lementünk a strandra. Oké ez egy dolog volt. Átölöztünk. Nekem könnyű dolgom volt. Bemetnem a fülkébe, levettem a ruhám, hisz alatta volt a fürdő nadrágom. Kimentem, majd leültem az egyik napozó ágyba, és vártam, hogy az én szépségem végre kész legyen és idejöjjön hozzám.
Back to top Go down
Sponsored content





Strand Empty
PostSubject: Re: Strand   Strand Icon_minitime

Back to top Go down
 
Strand
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Prága-
Jump to: