Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kórház

Go down 
AuthorMessage
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:07 pm

-Nem azt mondtam. Azt kérdezte volt-e már titkos esküvő. Én küzüétem, hogy nem- Mondtam mosolyogva, majd ismét elindultunk. Lassan oda is értünk a szállásra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:05 pm

- Szóval...azt mondta a dokinő, hogy a teszt sosem csal. Viszont az itteni meg negatív volt. És rájöttem, hogy amikor a mosdóban voltam egy lány aki csuklyában volt autogrammot kért, én meg aláírtam. Amikor elment megláttam a kukában egy negatív tesztet ami eddig nem volt ott. Az enyém meg pozitívot mutatott. Így rájöttünk biztos kicserélte a csaj...és közben rájöttem ő volt az unokatesóm. Fiona a neve 10 éves. És hecce hogy engem bosszantson. Itt egy élő példa. Egyszer még megölöm
* Mondtam majd előre néztem.*
- Hogyhogy azt mondtad az újságírónak, hogy nem lesz esküvő?
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:59 pm

A kocsival gyorsan elhajtottam. Az egyik kis utcába behajtottam, majd begálltam.
-Nos, mi is volt az orvosnál? -Kérdeztem rá mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:53 pm

* Amíg Paul a magáét mondta, addig bevertem egyet a fotósnak. Nme szeretm ha úgy cinsál rólam képe,t hogy nem állok be. Azok sosem jók. Majd hirtelen egypáran oda néztek én meg elkezdtem fütyülni.*
- Valaki leütötte.
* Mondtam mentegetőzve, bár ezt még a hülye se veszi be. Majd oda mentem paulhoz, és egy szenvedéyles csókot adtam neki.*
- Legyenek azzal megelégedve, hogy szeretjük egymást és kész. Ezért járunk. De ez nem egyértelmű? Ez van.
* Magyaráztam el az elöttünk álló hölgynek, aki a mikrofont tartogatta. Nekem sose votl bajom ezekkel az idiótákkal idegesítette őket, hogy nem csapok botrányt.*
- Viszlát.
* INtegettem illedelmesen a középső újjammal, majd a kocsi fleé mentünk, és beszáltunk.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:42 pm

-Ez baromság. Mia nem terhes. CSak egy analfa béta, kicserélte a teszteket. Nem esküdtünk meg. Még valami? Azt ne mondjuk el hányszor szeretkeztünk eddig? Vagy azt, hogy milyen pózban csináltuk?- Kérdztem kissé idegesen. Mi a francnak kell faggatni? Nem egyértelmű. De azért Mia reagciója se semmi.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:38 pm

- Persze.
* Válaszoltam mosolyogva, amjd szorosna mentme mellette,és megfogtam a kezét. Minden eggyes mozdulatát figyeltem, és utánoztam, akárcsak egy mágnes. Mikor kiértünk, riporterek tömege zúdult felénk.*
- Paul tényleg teherbe ejtette Miát? ....tényleg kisbabát vártok, és már volt titokban esküvő:
- Micsoda?
* Mondtam elképedve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:35 pm

-Értem- Mondtam mosolyogva. Nem nagyon érekelt, hogy ki tette, mivel nem volt igaz. Viszonoztam a csókot, majd felálltam, és megfogtam a kezét.
-Mehetünk?-Kérdeztem, majd az ajtó felé indultam el.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:20 pm

- Paul...
* Szaladtam ki hozzá.*
- Nem lesz gyerek. Nem vagyok terhes.
* Mondtam egy nagy vigyorrla majd megöleltem.*
- Vizsont az a lány...aki kicserélte a negatív tezstet egy poztívra az én drága bajkeverő unokatesóm. Még cska 10 éve sde elkapom azt biztos.
* MOndtam dühösen, majd megcsókoltam, és ismét elvigyorodtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 10:12 pm

Amíg Mia bent volt, én kényelmesen elüldögéltem a kanapén. Olvasgattam...Nézelődtem, meg mit tudom én. Épp ami eszembe jutott.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 9:52 pm

* Pár perc múlva már már röntgen-en voltunk. Én feküdtem a székben, és néztem a bájos 30 év felüli doktornőt. Állandóan vígyorgot rám, mely roppant jól esett. Majd újra meg csináltam a tesztet. Majd kiment én meg vissza vettem a kardigánomat. Ültem a székben és vártam a válaszát.*
- Nem vagy terhes. Teszt teljes mértékben negatív.
* Néztem elgondolkozóan.*
- Igen...igenigenigen.
* Örvendeztem.*
- De...hát. Pozitív volt. Viszont lehet kicserélte valaki mert láttam egy negatív tesztet a kukában és...amikor a lány lerántott a vízben...ohohoooooo.....Az unokahugom. Ő és a hülye tréfái. Tudtam hogy egyszer meg kell ölnöm.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 9:24 pm

Végig simítottam a fenekén, majd a csípőjére tettem kezem és bementünk. Rögtön a recepcióhoz mentünk. Mia-ra hagyom a beszédet, én csak mosolygok szépen az pultban álló hölgyre aki elpirult ez láttán.
Back to top Go down
Guest
Guest




Kórház Empty
PostSubject: Kórház   Kórház Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 9:22 pm

- Erről van szó. Én ilyenkor még nem. Nem hanyagolhatok el egy gyereket
ilyen fiatalon. Meg én azt a sok szenvedést. nem...szóval érted.
* Mondtam már normális arc kifejezéssel, és beszéddel. Majd megálltunk a
kórháznál. Most vagy soha. Majd kiszálltam a kocsiból, és már mentünk
is befelé. Örülnék ha nem lennék terhes. Nagyon.*
Back to top Go down
Sponsored content





Kórház Empty
PostSubject: Re: Kórház   Kórház Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kórház
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kórház

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Prága-
Jump to: