Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nappali-Hal

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 2:25 am

Amikor leárünk, már lent ültek. Kicsit rosszallóan pillantottak Mia-ra. Ezt pedig nem hagyhattam. Kezem derekára tettem, és a tekintetek rögtön meglágyultak. Leültünk, és vártam hogy mit mondanak.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:02 am

Elcsodálkozva néztem. Oké erre nem számítottam. REndben oké. Sóhajtottam, majd elmentem sétálni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:01 am

* Komolyan néztem a szemébe, majd eszembe jutott a dolog..*
- Ég veled
* Mondtam a szemébe, majd fölmentem a szobába csomagolni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:58 am

-Én csak egy valakivel akarod és őt Mia-nak hívják- Mondtam neki, majd Gabira pillantottam. Erre felment a szobába, és Mia felé fordultam.
-Rendben. Ha ezt akarod, akkor hancurozni fogok vele- Mondtam, majd megittam a kávét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:54 am

- Nem a pasim...pont hogy Gabinak jön be.
* Láttam amint picit meghökkent.*
- De igen persze megint fején találtad a szöget.
* Mondtam ekkor már a könnyek földet értek.*
- Alig várom, hogy végre elmenjek arra a rohadt fél hónapra. És ha vissza jövök remélem boldogan hancurozol a szobdában Cindy-vel.
*Mondtam ekkor már nem bírtam és kitört belőlem a sírás. Ekkor megérkezett Gbai is. Aki inkább az atjóban állt, és aggodalmasan pillantott felém.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:49 am

-Azt kérted változzak. Azt teszem. De nélküled- Mondtam a vállam fölött, és sóhajtottam.
-Megnyugtatlak nem feküdtem le Cindy-vel. De lehet lefogok- Mondtam, és ismét elindultam.
-Jó munkát Mia- Mondtam neki, majd belefutottam Cor-ba. Ránlztem, mint aki ölni akar, erre intett Mia-nak, majd felment.
-Sok sikert az új pasiddal- Mondtam neki, majd rendeltem egy kávét. Leültem vissza a kanapére és lassan inni kezdtem a kávét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:45 am

- OKé flegmáskodj csak velem. Nem csináltam semmit, mi a franc bajod van?
* MOndtam aggodalmasan és mérgesebben de nyugodt hangon. Mert tényleg nem tettem semmit.*
- Én csak elmondtam hogy ne cska a testemmel hanem a belsőmmel is foglalkozz...erre dopsz. Azok után amit mondtál nekem. Pedig azt hittem te más vagy. De tévedtem. *Mondtam és a könny megint össze futott aszemembe, de most egy szempillantás alatt eltüntettem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:41 am

-Szia- Köszöntem kissé flegmán, majd olvastam tovább. A legjobb ha most felmegyek, és pihenek. Sóhajtotam, majd finoman és halkan összehajtottam az újságot. Felálltam, megigazítottam zakót, beletúrtam hajamba, és lassan elindultam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:39 am

* Amikor beértme a nappaliba éppen hang üzenetet küldtem Gabinak.*
- Szia itt a biliárdos, csocsóbajnok. Beszélnünk kell. Azt hiszem picit utzunk kb. fél hónapot. Szerencsét próbálunk. Hívj ha itt vagy. Szia.
*Mja dkinyomtam, és azonnal a fotelba ültem. Elkezdtem nézni az üzeneteimet, amikor észre vettem, hogy Paul is ott van.*
- Szia.
*Néztem rá komolyna, majd ismét az üziket olvastam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 1:35 am

Cindy-nek jó a hanja. . .De nem az amit mi keresünk. Nem baj, vele is csinálunk egy számot. Hát magd meglátjuk. Ledobtam magam a kanapéra, és olvasni kezdtem az újságot.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:27 pm

-Szia- Mosolyogtam, majd elmentem futni Alex-szel.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:25 pm

- Elmondtam neki mit gondolok...err eő azt modnta tartsunk szünetet.
* Mondtam lehajtott fejjel.*
- Mindegy is...vissza kéene mennem segíteni Gabinak. Rmeélem tlaálkozunk.
*Mondtam neki, majd fölmentem.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:21 pm

-Igen, biztosra veszem, nehéz lehetett, kicipelni a szobádból- Mondtam mosolyogva, majd letettem az asztal mellé, és leültem. Alex-et lefektettem magam elé, és megsimogattam.
-Ahogy látom Paullal nem minden oké- Pillantottam Mia.ra.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 5:55 pm

Tök jl elbeszélgettünk, megbeszéltük a részleteket is. Mia-nak legszívesebben, megfogtam volna a csulóját, és halálra puszilgattam volna, de hagytam hagy mennyen. Éjfélig beszélgettünk lent, majd felmentünk a szobámba. Lefeküdt aludni, és meg a kanapéra ültem, és halkan tévézni kezdtem. NEm voltam álmos, inkább dühös magamra, hogy elengedtem Mia-t.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 5:52 pm

* Nem figyeltem. Csak hogy ne tűnjek féltékenynek. De már nagyon untam hogy lent vagyok a nappaliban. Így óvatos léptekkel, amíg bemutatkoztam egy másnak, fölmentme alépcsőn a szobámhoz. A ajtó nyitva volt. Gabi pakoláűszott.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 5:42 pm

Nem nagyon hallottam kettejük beszédét, inkáb felmentem a szobámba lezuhanyozni. Amint végeztem kaptam a telefont, hogy hoznak egy énekes nőt, és megkellene hallgatnunk. Leküldtek, hogy várjam. Amikor leértem, Mia-ra pillantottam és legszívesebben magamhoz szorítottam volna. . . De nem tettem. Azt kérte változzak, de én nem tudok. Ha egy kicsit, nélküle leszek talán képes lennék rá, bár kétlem. Sóhajtottam, és ekkor megérkezett az énekes. Szó mi szó, eléggé kívánatos volt. Szép dús keblek, szép fenék, és az első adandó alkalommal "rámugrott", és megpuszilt, üdvözlés képp. Én ezt viszonoztam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 5:37 pm

* mintha levegő lennék, úgy ment el mellettem. Bár azt hitte nem veszem észre észre vettem. Még mielőtt a lépcsőn ment volna fel, a párnát tiszta erőmből, a földre vágtam, és hátra dőltem a kanapén. A sírás-t nagyban folytattam, és nem bírtam leállni. Amikor Gabi föl akart menni a lépcsőn, megkérdezte mi a bajom.*
- Az egyetlen fiú akibe szerelmes voltam.....*Mondtam sírva, majd Gabi megsimította a vállamat, és fölment a szobába, hogy egyedül legyek. Annyira fájt hogy Paul még csak köszönni se köszönt. Talán most beszéltem vele utoljára életemben. Ezt majd a gyerekeimnek soha de soha nem mesélem el esküszöm.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 5:27 pm

Este tíz fele visszaértem. Mia a halban volt, és egy párnába temetkezett. Nem akartam odamenni. Sóhajtottam, majd halkan megpróbáltam felmenni a lépcsőn.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 12:37 am

- Ezért? Mert elmondtam?
* Mondtam majd egy könnycsepp zúdult le arcomon, és sírásnak eredtem.*
- Tudtam, hogy ez lesz. Ha elmondom.
*MOndtam, majd Paul fölment.*
- Ne menj el. *Mondtam suttogva, alig bírtam beszélni. Egész este a nappaliban voltam, és párnába foyltottam a bánatomat. Amikor Paul megérkezett, arcom már vörös volt a sírástól, és még mindig nem tudtam megállni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 8:14 pm

-Ezen nem tudok változtatni- Mondtam neki, majd felálltam. Sóhajtottam és beletúrtam a hajamba.
-Akkor, szerintem jobb ha egy ideig nem találkozunk- Közöltem vele a nyílvánvaló tényt.
-Akkor, én megyek. Lekell tusolnom, és még lesz egy találkozóm ma- Mondtam neki, és már hajoltam volna a csókért, de fél úton megálltam, és elvetettem a csók ötletet.
-Viszlát Mia!- [/color]Kszöntem el, majd elindultam fel a szobába. Lezuhanyoztam és elmentem a találkozóra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 5:50 pm

* Úgyna úgy néztem, fájdalommal teli arccal.*
- Beszélnünk kell.
*Fordultam felé, majd magam elé húztam.*
- Amig nem voltál itt, meg tanított valaki arra, hogy ne féljek az igazságtól. Hát elmondom. Bunkó szoktál lenni velem. Nem törödsz azzal mi van itt belül. *Mutattam a szívemre.*
- Csak a testemmel, vagy arcommal. Hívj Miának. Mert az a nevem. *Mondtam lágyan, szemem pedig csillogott az összefutott könnyektől*
- Figyelj, és szeretlek, de egy kicsit változtass ezen kérlek
Back to top Go down
Vendég
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 5:45 pm

Zuhogott az eső, így sietve ruhantunk be a szállás nappalijába. A többiekfelmentek, és nem rögtön Mia-hoz mentem. Amikor odaértem, megöleltem, és adtam neki egy puszit. Hiányzott, nagyon is.
-Szeretlek, nagyon hiányoztál- Suttogtam a fülébe, és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 5:43 pm

* Az ablaknál álltam, és mitnha röpke 1 perc alatt telt volna le a 2 hónap. nME MITNHA REPESTEM VOLNA AZ ÖRÖMTŐL, MÁRCSKA AZÉR TIS MERT EGY KOMOLY BESZÉLGETÉST KELL FOLYTATNUNK, AMINT VISSZA ÉR. *
" Az eső esik. Az ég fekete, dörög, és villámlik. Úgy érzem magam mitn avalmi kancellár. Vagy egy főnökasszony egy 10-es évekbeli házban. " * Majd láttam amint Paul kiszáll a kocsi-ból, és az ajtó kinyílik. De én leültem a szákbe, az ablak fele fordulva, és scka néztem ez esőt. Nme hallottam semmit, és nem votlma magamnál.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:31 pm

...
Back to top Go down
Sponsored content





Nappali-Hal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nappali-Hal   Nappali-Hal - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nappali-Hal
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: