Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Szobák

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:45 pm

* A wecker csörgött, én pedig fölkeltem. Észre vettem, hogy rajtam van a takar, majd fölálltam, és kinyújtóztam. Elmentem letusolni, majd fölvettem egy farmert egy pólót, és a torna cipőmet. Bementem a szobába, ahol Paul éppen pakolt.*
- Szia.
* Mondtam mosolyogva, majd beletettem a szennyes szatyromba a ruhámat, azt pedig a háti utazó táskámba. Paul is már végzett, majd kimentünk a reptérre.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:31 pm

Egy törlközőben jöttem ki, és láttm, hogy Mi vacog. Elmentem egy takaróért, és betakartam. Ezzel a lendültetemmel, besétáltam a szobába, majd felöltöztem és hagytam Mia-t alduni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:21 pm

* Mikor elment zuhanyozni, ledőltem a kanapéra. Szemeimet lehunytam, és össze kuporodtam. Hát ez a nap nagyon fárasztó volt. Lassan el is aludtam. Végre egy jó kiadós alvás mielőtt elindulunk. Elkezdtem vacogni, bár akármerre tapogatóztam nem találtam takarót, és tudtam, vagy is emlékeztem a nappali többi részében sincs.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:13 pm

-Nincs mit- Mondtam mosolyogva,majd levettem a pulcsim, és elmentem zuhanyozni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 11:12 pm

* Mikor oda értünk a szállásra, utunk azonnal a szobába ment. Levettem a kardigánomat és a cipőmet.*
- Közsi, hogy elvittél....a dokihoz.
* Köszöntme meg, majd leültem a kanapér,a közbe az jutott eszembe, hogy este megyünk haza.*
- Este megyünk haza!
* Mondtam mosolyogva.*
- Köszönöm ezt a csodás 2 hónapot.
* Mondtam mosolyogva, miközbe eléléptem, és pucsijába kapaszkodtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 9:11 pm

Amikor a kocsiba száltunk kissé rányomtam gázpedélra. Egy ideig csöndben mentünk, majd megláttam, hogy sír. Sóhajtottam, és megálltam az autóval. Letöröltem a könnyeit, és magamhoz öleltem.
-Nem kell sírni. Ha terhes vagy elveteted, és megvan oldva a dolog- Bíztattam kicsit. Én örülnék, ha az lenne, de tudo, ő nem akarja. Megcsókoltam, majd ismét a vezetésre koncentráltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 8:24 pm

* Mikor beszálltunk a kocsiba, Paul elég gyorsan vezetett. Ez mondjuk természetes, hisz biztos ő is tudni akarja a végeredményt. De hisz a teszt azt mutatta ki. Viszont a másik negatív teszt hogy került hirtelen a kukába. Nem értem ezt az egészet. Egy nagy könnycsepp zúdult le arcomon. Nme akarom megcsinálni. Annyira fiatal vagyok, és a nők ilynekor elvesztik a gyereket általában.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 12:49 pm

Amíg a fürdőbn szöszmötőlt én is gyorsan felöltöztem, majd leültem a nappaliban. NEm hiszem hogy terhes. Legalábbis remélem. Tuti butrány lenne belőle. Ja meg előállnának azzal, hogy direkt lett terhes. Ami hülyeség. Mivel ÉN ejtettem teherbe. Mindegy, majd az orvos megmondja. Amikor kijött és rákérdezett bólintottam, bezártam magunk mögött az ajtót. Kezem csípőjére tettem, majd magamhoz öleltem, és megcsókoltam a lépcső fordulóban. A csók végén elmentünk az orvoshoz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 12:42 pm

- Nme...ha terhes vagyok, akkor....megszülöm. D etényle gjobb ha elmegyünk orvoshoz.
* Határoztam el majd idegesen mentme el készülödni. negyed óráig tartott, Paul közbe a nappaliba ült és nézett maga elé. Ha netán tényleg teherbe ejtett, akkor apuka lesz....olyan cuki. De mindenestere nem akarok ilyeneken gondolkodni.*
- Mehetünk?
* Néztem ismét kétségbeesetten Paul-ra.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 12:34 pm

Mia lement a boltba, addig én visszakfeükdtem az ágyba, és jól betakaróztam. Nem hinném hogy terhes. Ekkor berobbant, és kétségbeesetten nézett rám.
-Az nem lehet. Mindig védekeztünk. . .Illetve nem mindig. . .De akkor állításod szerint lehetett- Mondtam, majd magamhoz öleltem, a tesztet letettem az asztalra, és meglelgettem.
-Menny el ovroshoz. Ha még is az vagy. Elveteted-Mondtam, majd megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:56 am

- Nem tudom. Figyelj mindjárt jövök.
* Mondtam majd leszaladtam a hotel boltjába kérni egy terhességi tesztet. Bementem az ottani mosdóba. Mikor lebonyolítottam a dolgot, a tökürhöz tettem a tesztet gyorsan kezet msotam, majd bejött egy lány aki döbbent arcal nézett rám. Majd egy papírt és tolalt csúsztatott oda. Egy vigyorral atdam neki autógrammot, majd kezemet megtöröltem. ( a teszt negatívot mutaott de közbe a lány kicserélte egy pozitívra.) Mikor vissza fordultam a lány már sehol nem volt. Láttma egy másik tesztet a kukában, amit akkor nem láttam amikor bejöttem. az negatív volt. az enyém meg. Nagy szemmel meredtem atezstre- Pozitív? Az nem lehet. Lehetetlen. Kétségbe esetten futottam föl Paulhoz.*
- Paul....
* Futottam be, majd nagy levegőt vettem, és aggodalmasan néztem rá.*
- Pozitív!
* Jelentettem ki, majd azon gondolkoztam, elkéne menni egy orvoshoz, hogy biztos-e.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:45 am

Reggel, Mia a fürdőbe rohant. Értem miért, de semmi oka rá. Sóhajtottam, majd felültem. Késik. . Mi késik??? Jaaa. . .Értem.
-Értem. . .Nem lehet, hogy csak csúszik vagy mi?- Kérdeztem kissé elpirulva. Jó oké, ebben a dologbn nem vagyok otthon annyira. . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:40 am

* Én csak feküdtem az ágyon, és nem bírtam fölkelni. Lassan álomba ringatóztam. Éreztem amint Paul ismét mellém fekszik, és élvezhettem azt a finom illatát. Reggel picit korábban keltme mitn Paul, hogy lerendezhesske egy dolgot a fürdőben. Viszont meglepődtme mert semmi. Mi ez? Nme lehet. Hisz....NEM IGAZ. Aggodalmasan mentme be Paulhoz, aki már föl is volt öltözve.*
- Paul...késik
.*Mondtam félve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:32 am

Oké, az egy dolog, hogy egy óráíg csináljuk, de ha folyamatosan 4 órán keresztűl megállás nélkül, egy kicsit fárasztó. . .Mindegy én örültem, hogy ő örül, és ez a lányek. Folyt rólam, é Róla is a víz, amikor mellkasomra feküdt, egy kicsit hagytam, majd lefektettem magamról, és felálltam.
-Lezuhanyozog, elvégre, így csak nem aludhatok el- Mondtam, majd a fürdő felé mentem. Ott beálltam a zuhany alá, és engedtem magamra a vízet.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:28 am

*Annyira kellemes érzéssel öntöttel el ez a csodás éjjel. a weckerre néztem. Már hajnali egy óra volt. Szívem dobogás már nem volt annyira heves, és lihegésem folytán csillapodtam le. Mikor már a fellegekből, lassan szálingoztam le mint a hópihe, észrevettem mind kettőnk vadul liheg, és folyik rólunk a víz. Paul mellém dőlt, én pedig mellkasára vontam fejemet.*
-Köszi.
* Mondtam nagy nehezen lihegés közepette.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:24 am

Figyeltem minden mozdulatát. Istenem, ez a nő, napról-napra csodálatosabb. Lassan elkezdtünk vetkőzni. Nem sokkal ezután, ismét az enyém lett. Hangja és lihegése egyre jobban vadított. Ennek eleget is téve, gyorsítottam a tepmón, mindegy egyes alkalommal. Persze, sose erőből csináltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:17 am

- Nem szó szerint értettem. De szeretnék romantikázni egy kicsit.
* Mondtam egy vigyorral majd fölálltam. Meg gyújtottam az ajtó melletti gyertyát, közbe lekapcsoltam a villanyt. Be kapcsoltam a lejátszót, és pont az a szám ment amire a múltkor lassúztunk. Khm..az- az az ő számuk.Oda sétáltam Paul-hoz, és ismét lefeküdtem, ö pedig gyengéden rám. Lassan csókba kedztünk, és a Hév ismét elkapott, mikor lehúzta rólam a nadrágot. Ekkor én kezdtem el játszadozni övével, majd lassan az is a földre került. Ekkor lassan magamra dobtam a mellettünk lévő takarót. Majd lassan ledobtam Paul pólóját a földre. Lassan ismét egy másé lettünk. Szememet lehunytam számat néha néha kinyitottam, mikor aprócska hang és lihegés akart felszínre kerülni. Élveztem amint nyakamat csókolgatja, és a szerelem vad mámorában burkolódzom.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:48 am

-Egész éjjel? Az 9 kemény óra.- Mondtam mosolyogva, majd lassan levettem róla a felsőt. Gyönyörű teste láttán, már is izgalomba jöttem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:41 am

- Paul...
* Mondtam majd fölültem.*
- Ezt az éjjelt, tökéletesen akarom eltölteni. Nem csak egy 10 perces kalandot szeretnék. Azt akarom...
* Majd ismét ráfeküdtem.*
- Hogy egész éjjel magadévá tegyél.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:38 am

Ohhohhoo FElizgattam. SIkerem van. Viszonoztam csókjait és egyre hevesebben kaptam illetve adtam a csókokat. Egyik kezemmel finomam comjának igen belső felét kezdtem el simogatni, míg másik kezemmel feneké paskoltam. Csókjaim ajkairól nyakára tévedtek.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:31 am

- Ennek meg én örülök.
* Kicsit felizgatott, ahogy fenekemet elkezdte paskolni. Ráfeküdtem, és elkezdtem csókolgatni, mivel szívem egyre hevesebben vert, és a csókok is egyre hevesebben kezdték el egymást váltogatni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:25 am

Hallgattam, amit mond és őszintén meglepett. Magamhosz szorítottam, és nyomtam egy puszit homlokára.
-Ennek örülök- Mondtam, majd magamra húztam, és a fenekére tettem kezeim.
-Én bárkitől megvédelek-Vigyorogtam rá, majd megpaskoltam a fenekét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:11 am

- Oh...vagy úgy. Öhm... inkább itt maradnék.
* Mondtam halkan az " inkább itt maradnék" célzást, közbe ujjammal mellkasán köröztem, majd egy lágy csókot olvasztottam ajkaira.*
- Volt egy srác....khm...akivel régen jártam. De csak azért mert ő megzsarolt. Azt mondta ha nem járok vele, akkor megver. És én nagyon féltem. Amikor belé kellett karolnom nem engedett szabad utamra, mindig ő irányított. De aztán egy nap kitörtem. Ők meg pont akkor költöztek el. Amikor veled vagyok, arra gondolok, hogy te minden ilyen bajtól megvédesz.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:04 am

A csók végén elmosolyodtam, majd megöleltem.
-Nem úgy értettem. Ha el kaarsz menni, mármint a strandra vissza le-Magyaráztam meg kissé értetlenűl.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 1:03 am

* Néztem rá kissé csodálkozva.*
- Itt szeretnék maradni..
* Mondtam de remélem érti a célzást, hogy VELE akarok lenni.*
- De ha le akar rázni Uram, akkor egy szavába kerül és lelépek.
* Mondtam majd fölálltam, de éreztem amint gyengéden vissza ránt. Pont úgy, hogy össze csókolództunk.* " Naa...úgy látszik mégse akarja, hogy elmenjek."
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 9:43 pm

-Nekem bejön- Vigyorogtam, majd, hasra fordultam, épp Mia mellé.
-Ha gondolod,elmehetsz nyugodtan- Mondtam egy kis csönd után.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:52 pm

* Elmosolyodtam, majd szorosan öleltem át, majd fejemet nyakához tettem az ő feje mellé, és magamra dobtam a takarót, mert elkezdett esni az eső és eléggé fáztam.*
- Remek...a mennyaszonyod egy gyilkos.
* MOndtam vigyorogva, majd fölnéztem.*
- Gyilkos menynasszony. Ez lesz az új dlaom címe.
* MOndtam büszkén majd fejeme tismét nyakához helyeztem, és néztem a TV-t*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:02 pm

Vigyorotam, a reagkcióján, amikor leesett a lány. Amikor mellém feküdt ráhajoltam és megcsókoltam.
-Van még bőven belőle- Vigyorogtam, és ismét nyakát kezdtem el csókokkal halmozni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:52 am

- Oksa...
* Le húztam a redőny-t, de a lányról megfeletkeztem és lzuhant, de hála istennek elkapták.*
- Hopp... *Fogtam be gyorsan a száma,t majd mintha mise történt volna Paulhoz léptem.*
- Azt hiszem megöltem az egyik rajongótokat.
* Mondtam kissé nehézkesen, de még is poénos volt. Majd lefeküdtem mellé, és vártam reagálását.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:47 am

Mia kedvenc animéje ment. Oké nézzük. Amikor kopogtattak, Mia már pattan is. A csaj az ablakon volt.
-Ez nálam minden napi. Húzd el a függönyt és engedd le a redőnyt- Mondtam, majd befeküdtem az ágyba és néztem tovább az animét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:41 am

-Engem is. Szívem szerint vissza kiabálnék nekik, hogy fejezzék be, de azt látná a sajtó és rossz híreme tkeltenék.
* Nevettem el magamat, majd bekapcsoltam a TV-t. A kedvenc anime-m ment.*
- Juhiii...
* MOndtam éljenezve, majd Paul mellkasára vontam fejemet. Majd kopogást hallottam. D enem az ajtótól hanem...az ABLAKBÓL??? Fölálltam, és oda mentem majd elhúztam a függönyt. KÖzbe Pualr anéztem gondolkozva.*
- Áhhh.
* Kiáltottma fle, mikor emgláttam az ablakhoz tapadt lányt.*
- Ez jól van?
* Fordultam Paul felé.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:36 am

Csodáltos volt, ahogy hangja betöltötte a szobát. Csodálaot. Még mindig nykát kstolgattam, amikor megszívtam neki. Tudom, hogy nem szép dolog. De akkor is. Innen látni lehet, ha a gyűrűt nem veszik észre, hogy már foglalt. Kissé bevörösödött. A sikolyon csak sóhajtottam.
-Nem tudom. De idegesít. Remélem jól érzik magukat- Mondtam, majd megcsókoltam és feleküdtem mellé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:32 am

* Már a csúcsponton jártam, és lassan lecsillapodtam. Lihegések, és a hangocskák egyre kevesebbek lettem. Majd végül elmentek. Hallottaam mint lányok sikolya szét töri az ablakot.*
- Ezek valmai rajongó kiképző táborba vettek részt ahol kiképezték a hangjukat me gminden? Hogy bírnak ekkora erővel ordítani. Fenomenális.
* MOndtam elgondolkozóan, és hihetetlenkedve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:28 am

Hm?. . A nyakát. Legyen hát. Amint felértem oda. Minden figyelmem a nyakára öszpontosítottam. Hangja és ligehése egyre szaporább lett. Pompás. Amikor eléri a csúcsot, gonosz leszek hozzá. De nem annyira. Nyalán már nem volt olyan pont, amit nem csókoltam vlna meg. De nem érdekelt. Ha szereti, akkor legyen.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:23 am

- Hm...szeretlek.
* Mondtam lihegve, majd az aprócska hangok, egyre szaporábban váltogatták egymást. Élveztem minden egyes csókját. Végre föl ért oda ahol mindig szerettem ha csókol. A nyakamhoz..*
- Imádom ha nyakamat csókolod.
* Vallottam be mosolyogva, majd lehunytam szemeimet, és élveztem tevékenységét.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:07 am

.Igen. Minden bizonnyal- Mondtam majd ráfordultam.
-Oké. Akkor, most folytatjuk ott ahol abba hagytuk- Mondtam, majd ismét habzsolni kezdtem ajkait. Majd ismét, minden egyes pontját csókokkal halmoztam el. Istenem, megint hallom a hangját. Csodálatos. Mrr. . .
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 5:04 am

- Hm...pedig szerintem még csak most jön a java.
* Vigyorodtam el, majd leültem az ágyra. *
- MI leszünk Liverpool legboldogabb kamasz párja.
* Mondtam cukkolódva és nevetve, majd Paul is mellém ült.*
- Kíváncsi vagyok mi lesz Liverpool-ban.
* Ezt már egy kurta mosollyal idéztem fel.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:57 am

Élveztem, amit csinálok. Láttam ő is élvezi. Nem is kicsit. Már vártam, hogy gyönyörű hangját kiengedi, de nem. Miért tör ránk mindig mindenki? Mia, meg felpattant. Én az ágyra rogytam és figyeltem mi lesz. A kérdésre már felálltam, és Mia mellé mentem. Kivettem a kezét a nő kezéből, majd nyomtam rá egy csókot.
-Mi lenne? A menyasszonyom. Meg volt amiért jöttek nem? akkor most takarodót fújhatnak- Mondtam, majd egy laza mozdulattam becsaptam előttük az ajtót, és minden zárat rázártam. Mindenhol lehúztam a terőnyt, és elhúztam a függönyök is. Amint végeztem visszasétáltam Mia-joz és megöleltem.
-Nem értem, miért nem hagynak békén minket. Pedig élevztem, amit csináltunk- Vigyorogtam rá, majd ismét csókokkal kényeztettem a nyakát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:51 am

* ÉLveztem amint ismét csókokkal halmoz el. Alig bírtam beszélni. Cska vigyorogni tudtam.*
- N ami az ennyire fleizgattalak?
* Huncutkodtam kissé nehezen. Már-már az élvezkedés csúcs pontján voltam, amint be rontottak a fényképészek. Goyrsan fölugrottam az ágyról majd odaléptem az egyikhez.*
- MI a francot cinsálnak?
* Meredtem rá dühösen.Majd a nő emgfogta a kezemet.*
- MI ez a gyűrű?
* Kérdezte kíváncsian de én Paulra néztem. Fölvállaljuk?*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:42 am

Nagy nehézségek közepedte visszaértünk. Az ajtóban, már neki is estem Mia-nak. Amint beértünk a szobába, ledöntöttem az ágyra, és falni kezdtem ajkait, és minden más testrészét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 2:54 am

- Áhh. *Mondtam nagyon halkan, mikor lehunytam szememet, majd fölültem. *
- Le kéne mennünk a strandra!
* Mondtam egy késztető vigyorral. Szeretnék dicsekendi, hogy a világ legjobb paisja az enyém. Örökké.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 2:46 am

-Értem- Hasaltam rá ismét. Megcsókoltam, majd ismét melleire tévedtek ajkaim. Amíg az egyik kevlét a számmam kényeztettem addig kezemmel sem tétlenkedtem. A másik telt halmát kezemmel kezemmel masszírozgattam. Ezeket változtattam is.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 2:22 am

- Nme..nem. Csak..khm..tudod az oldalamon, eszméletlen csikis vagyok.
*Mondtam még mindig egy szelíd vigyorral arcomon, bár tudtam, hogy ezt kiejtettem ajkaimon, megábnom még. Akármikor, akárhogyna, d emegábnom az tuti. *
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 1:36 am

Amint megnyikkant, felugrottam róla. Kérdően néztem rá.
-Minden oké? Nagyon fáj?- Kérdeztem aggódva. Te jó ég, remélem nem tettem kárt benne.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 9:01 pm

* Hangosan kezdtem el nevetni, Mikor Paul rámászott, én meg hátra dőltem véletlen, ő pedig rám. Nyakamat csókolgatta, közbe eltalálta legérzékenyebb csikizős pontotmat, az oldalamat. Hirtelen fölnyikkantam, majd befogtam száma,t hogy ne vegye észre, mert hátha tovább kínoz oldalam matatásával.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:45 pm

-Tőlem, most is letapizhatsz- Vigyorogtam rá, majd felsője alá nyúltam, kikapcsoltam melltartóját és melleit kezdtem el masszírozni.
-Hehe. Most én tapizlak téged- Mondtam, majd csókokat hintettem nyakára.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:43 pm

- Jól de, rossz volt hogy nem voltál mellettem. Mondjuk ahogy szétt erültem az ágyon. Bocis.
* Mondtam megbánóan.*
- Vizsont a strandon, majd én foglak tapizni.
* Löktem emg gyengéden.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:40 pm

-Nem kell felvidítani. Csak ha lejöbb a hátamon fogsz lenni. Mivel letapiztak- Mondom büszkán vigyorogva.
-És te, hogy aludtál?- Kérdeztem rá mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:39 pm

- Ma is... letámadtak?
* Mondtam vigyorogva, de még is sjanálkozva.*
- Oh...te szgeény. Biztos roszs volt...hogy vidítsalak fel?
* MOndtam majd átkaroltam a hátát, és huncutan még is szenvedélyesen meredtem rá.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:36 pm

-Kérdezd meg a rajongóim- Mondtam vigyorrogva, majd bekapcsoltam a TV-t. Mia kedvenc animéjére, hogy nézhessen.
Back to top Go down
Sponsored content





Szobák Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák Icon_minitime

Back to top Go down
 
Szobák
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Prága-
Jump to: