Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Szobák

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:34 pm

* Vigyorogva ültem lemellé a knapéra török ülésbe, majd beleittam a narancslevembe.*
- Biztos nagyon szexy vagy fürdő naciban.
* MOndtam nevetve, majd ismét bele ittam a narancsléba, és vissza tettem az asztalra.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:32 pm

Amikor beértem, Mia rögtön odajött és megcsókolt. Ez nekem is tetszik. Csípőjére tettem kezem, majd magamhoz öleltem.
-Le hát- Vigyorogtam, és nyomtam egy puszit homlokára. Elengedtem majd leültem a kanapéra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:28 pm

* Mikor Paul vissza jött, én már ébren voltam. Föl is votlam öltözve oda mentme hozzá, átöleltem karjaima nyaka köré fontam, majd ajkamat ajkára forrasztottam.*
- Délután engem is leviszel úszni?
* Kérdzetem eyg könyörgő vigyorral.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:21 pm

-Én tele vagyok- Vigyorogtam, majd letettem a tányért az asztalra. Felálltam, majd körbe néztem.
-Na aludj,addig én lemegyek úszni- Mosolyogtam, majd befektettem az ágya. Elmentem úszni, Mia meg ismét aludni kezdett.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:18 pm

* Amint ránéztem a tányérra, tudtam, hogy Paul kétszer annyit rendelt a túl hízás kedvéért.*
- Köszi, hogy így gondolsz rám..hogy elhízzak.
* Mondtam neki grimaszolva, majd félóránál fuldokoltam már a kajában.*
- Paul edd meg kérlek. Én nem bírom.
* Nyújtottam felé a tányérat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:13 pm

-Szabad napunk van- Vigyorogtm rá, kedvesen, majd nyomtam homlokára egy puszit. Behoztam a reggelikat, amik épp akkor érkeztek meg. Mianak kétszer annyit rendeltem mint magamnak. Túl vékony!!!!!! Nagyon vékony. Odaadtam neki, majd leültem ismét és enni kezdtem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:12 pm

* Lassan elmosolyodtam, majd néztem gyönyörű nagy barna szemeit. Bármit is követek el, ő soha nem haragszik meg. És ez nagyon jól esik. Hogy, ennyire törődik velem. Úgy mint még senki más.*
- Ma mi lesz a programotok?
* Kérdeztem, majd elővettem a kólámat, és beleittam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 8:08 pm

Felébredtem, majd rendeltem 10.30-ra reggelit. Lassan felkellene Mia-t is kelteni. Bementem hozzám ,amjd arcára egy csókot hintettem. LAssan nyitotta ki gyönyörű szemeit. Istenem, eltudok veszni a szemében. Komolyan. Leültem mellé, majd hallgattam,amit mond.
-Nem szoktál fájdalmat okozni- Mondtam egy bíztató mosollyal. Tényleg nem okozott fájdalmat. És én már rég elfelejtettem azt a gyerek témát. TUdom, hogy nem akar gyereket, ilyen fiatalon, nem kell folyton azt emlegetni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 6:25 pm

* Én csak aludtam, majd éreztem, hogy el vagyok terülve az egész ágyon. Átfordultam a másik oldalra. Olyan 10:00 fele, éreztem,hogy Paul vagy is nagyon remélem ő, Egy csókot ad az arcomra. Ekkor lassacskán kinyitottam a szememet, és fölültem. Hajamat hátra simítottam, majd néztem magam elé.*
- Annyira rossz, hogy tudom.....mindig fájdalmat okozok neked.
* Annyira sajnálom amikor látom az arcát azt halván, hogy én milyen hülyeségeket beszélek, mikor nem figyelek oda. De azt tényleg komolyan mondtam, hogy ilyen fiatalon még nem szeretnék gyereket.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:00 pm

Hajnali 6 körül értem vissza a szállásra. Mia csészéje a földön. Ő pedig alszik. Mivel kissé szétterült az ágyon, rácsuktam az ajtót halkan, majd lefeküdtem a kanapéra, és olvasni kezdtem. Nem telt el 20 perc sem, és már aludtam is.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 6:00 am

Nem szeretem ha ennyire komoly. Azt a srácot akarom, akivle Liverpoolban votlam együtt. Gondoltam arra, hogy a gyerek téma miatt, d eha nem képes felfogni ki a franc neveli föl, amikor én is még gyerek vagyok, akkor az az ő baja. Viszont szeretném csókolni. Majd figyelmesen néztem, amint leteszi a kávés pharat, és fölveszi a zakóját, majd kimegy az ajtón. Mikor kiment dühömben a földhöz vágtam a csészét ami azonnal eltört. Bementem a szobába, majd becsaptam az ajtót. Lefeküdtem az ágyra és bekapcsoltam a TV-t. Majd elkezdtem zokogni, és apárnát, magamra húztam. Ahogy a zokogás csillapodott, és lassan becsuktam szememet, és elaludtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:53 am

-Megeshet- Lassan inni kezdtem a kávét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:52 am

* Fájdalmas arcal néztem rá.*
- Kinn sokkal jobb kedved volt!
* Jelentettem, ki majd fölkevertem a kávémat, és beleittam egy kortyot. Mereven ültem a fotelben, és néztem Paul-ra.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:50 am

Nem érdekelt mit mond. Mivel értem!!! Nem veszi észre. mindegy. Felvettem a karjaimba, majd beérünk a szobába. Letettem a kanapéra, majd csináltam két kávét.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:41 am

- Paul...
* Állítottam meg.*
- Ez így nem tetszik...ahogy assem hogy mindig össze veszünk valamin. Én ilyen fiatalon nem akarok szülni. Szóval ilyet ne kérj tőlem még. Kérlek. Ugy is járunk egy csomót turnéra meg minden ha ygerekünk lenne ki vigyázna rá?
* Néztem rá aggodalmas szemekkel.*
- De nem is ez a lényeg. Haggyuk. Hname az hogy ilyen fiatalon aki szül, az nem mindenkinek megy. Nme oylna könnyű mint hiszik. Sőt valaki el is veszíti a gyerekét.....Az nekem nagy fájdalmat okozna.
* Magyaráztam el neki a tényt. Azt akarom mindne oylna legyne mint régen. Nme kell ilyen gyerek téma semmi. Csak azt kívánom legyünk olyanok mint akkor.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:08 pm

-Köszi- Mosolyogtam, majd megfogtam a derekát, miután felöltözött, és elmentünka városba.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:00 pm

- Na most jobb ugye?
* Nagyon reménykedtem, és megkönnyebbültem, mikor bólintott. *
- Akkor, mehetünk körül nézni egyet?
* Néztem rá egy vigyorral, és vártam, hogy fölkeljen, mikor megtette föl vett egy ruhát. Ezt a felsőt még soha nem láttam rajta.*
- Nagyon dögööös.
* Mondtam a felsőre vigyorogva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:54 pm

-Nem akarok aludni- Mondtam, de nem bírtam ki, hogy el ne aludjak. Magamhoz öleltem, jó szorosan. Nem tudom, de kivételesen nemezt álmodtam. Nem telt bele 15 perc sem és felébredtem.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:38 pm

- Paul ez hülyeség. Itt vagyok. Megvédem akár mindkettőnket. Ne félj már.
* Biztattam még egy darabig majd ismét magam-hoz öleltem.*
- Csak még egy kicsit aludj. Kérlek.
* Kértem meg ismét, majd a Somewhere over the rainbow-ot ( túl a szivárványont) kezdtem el halkan énekelni neki, az Ózból. " Kérlek Pual ne álmodj ilyeneket. a frászt hozod rám. Álmodj szivrávánnyal napos réttel. Tudom hogy sikerülni fog. Cska próbálj kitörni a szürkeségből. Hidd el minden emberrle megesik ez. De magadnka kell reményt hitetni. Törj ki. Próbáld meg. Kérlek." Súgtam halkan a fülébe, és csak reménykedtem. Minden emberrle emg esike z. Tényleg küzdeni kell érte. Majd gondolatomat felé röpítettem hogy várom őt a szivárvány völgybe.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:26 pm

-Mia. Félek, hogy megöl. Amikor alszol és nem vagyok itt eljön érted. Mia. Ha ez megtörténik és is veled akarok menni- Suttogtam, majd mellkasba bújtam és elaludtam. Fél óra múlva felébredtem, majd körbe néztem.
-Igen, de most is azt álmodtam- Mondtam, és magamhosz szorítottam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:17 pm

- Ugye tudod, hogy mióta a pót managered van, mindig azt álmodod, hogy koporsóban fekszem. A többiek mondták, meg te is álmodban mondod. Viszont ez azt jelenti félsz tőle. Vagy is attól mit tehetett velem. Erre lyukadtam ki.
* Mondtam tudós szerűen.*
- Viszont megkérlek, aludj vissza fél órát. Kérlek csak fél órát.
* Mondtam majd szorosan öleltem át.*
- Csak, hogy megtörjem ezt a hülye álmot. Viszont most George-ról is beszéltél. Hogy ne vigyék el meg stb. Na aludj csak fél órát.
* Mondtam majd szorosan öleltem magamhoz. Közbe néztem az anime-t és Pault be helyetesítettem a fiú-vel magamat meg a lánnyal. Így néztem tovább a sorozatot. a vége felé Paul már elkezdett ébredezni.*
- Na? Jobb volt?
* Kérdeztem vigyorogva. Csak jobb lehetett hisz nyugodt volt mint a kiskutya.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:10 pm

Végre tudtam aludni. annyira jól esett. Illetve maga az álom része nem. Egy fekete terembe voltam, és Mia egy koporsóban feküdt. Oké. Lassan minden nap ezt álmodom. Ma is megsirattam. Ugyan úgy, mint mindig. Általában ilyenkor hangosan szólongatni is szoktam. Ezt is csak onnan tudom, mivel mondták . . .Nagy nehzen felkeltem. Mia a Tv-vel babrált. Örülök, hogy ez csak egy álom.
-Szia- Dőltem vissza a párnák közé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:04 pm

- Rendben.
* Mondtam egy zárt vigyorral, majd bementünk a szobába. Lehúztam a redőnyt, majd Paul lefeküdt, és oldalra fordult. Én is mellé feküdtem, vagy is félig ültem. Párnámat följebb tettem, és rá dőltem. Majd bekapcsoltam a TV-t és halkan nézni kezdtem. Hallottam amint Paul elkezdett szuszogni, és rápillantottam egy cuki mosollyal. " Annyira édi amikor alszik." Gyönyörködtem el, majd beraktam a Titanicot. Az elég hosszú film így addig tudom nézni amíg Paul alszik. Szerelmes jeleneteknél mindig Paulra pillantottam, majd figyelmesen ámuldoztam el a filmben. Mikor vége lett kikapcsoltam a videót, és valami csatornát választottam egyik kedvenc anime sorozatom ment, így azt néztem, közbe meg Paul elkezdett ébredezni.*
- Szervusz Csipkerózsika.
* Hecceltem föl egy kicsit, miközben beállítottam a fényt, és a színt a TV-n.*
- Majdnem 3 órát aludtál. Addig megnéztem a Titanicot. Úgy is rég láttam.
* Mondtam egy Mia vigyorral.*

saját: OKé tudom, hogy ilyenkor még nem volt a Titanic film, de most lesz xD
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 8:43 pm

-Rendben. De előtte, had aludjak 1 órát- Kérlektem egy kicsit. Oké ezzel is csak 2 órát alszok amióta itt vagyunk, de több mint az 1 óra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 6:15 pm

- Nem tudom...ha ki lehet mozdulni innen...
* Mondtam majd az ablak felé biccentettem egyet, és folytattam.*
- Akkor elmehetnénk sétálni, az az körül nézni.
* Nagyon örülnék, ha valahogy áttörnénk a rajongó táboron. Nagyon szeretnék kimozdulni egy kicsit. Főleg, hogy fönn a nap.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:55 pm

-Ügyes vagy, hogy megetted- Mosolyogtam, majd megpusziltam.
-Mihez lenne kedved?- Kérdeztem két röpke csókocska között.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:39 pm

- Persze. Köszi.
* Mondtam majd adtam neki egy csókot.*
- Nem hízom el.
* Mondtam neki komolyan, hogy ne reménykedjen, majd magamat is meglepve 12 perc alatt befaltam az egészet. Vissza ültem Paul ölébe, és megittam a narancslét.*
- Látod,? Megettem semmi. Föladhatod az elhízás túlfűtött reményét.
*Mondtam neki, akárcsak egy költő.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:28 pm

-Igen muzsály- mondtam mosolyogva, majd rendeltem reggelit.
-Nos, remélem ez megfelel- Mutattam a pirítósra a rántottáraés a narancs lére.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:24 pm

- Ajjj....
* Mondtam egy vigyorgó fintorral elfordítva fejem majd vissza.*
- Nem.
* Jelentettem ki egyszerűen majd ajkaimat össze szorítottam.*
- Muszáj?
* Kérdeztem unottan, bár lehet éhes voltam, nem volt kedvem fölkelni.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:18 pm

-Ahogy akarod- Mondtam mosolyogva és viszonoztam csókját. Én kissé hevesebben, mint Mia, de nem baj.
-Reggeliztél már?- Tértem rá az első kajával kapcsolatos témára.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:10 pm

- Nem nem vagyok az....ha ezt gondolod rosszul látsz. Én nem látom magamat vékonynak. A vékony nem szép a kissé teltebb alak a tökéletes. És nekem így tetszik. Csak még nem tökéletesen. Lezártuk a témát..
* Jelentettem ki a végső szavakat vigyorogva, majd adtam neki egy érzelemmel teli töltött csókot.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:07 pm

-Ne hülyéskedj. Vékony vagy, nagyon is- Jelenettem ki. Na majd jól leitatom és tele tömöm. Oké Paul ez szemétség. Élveztem amit csinál. Mosolyogva, szorítottam magamhoz és csókltam meg lágyan.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:58 pm

- Háhá. Neeem. 2-3 hónapnyi szenvedés, amíg valamennyire megelégedtem az alakommal.
* Mondtam fejemet rázva, vissza emlékezve a történtekre.*
- Szóval semmi korlátlan evés.
* Mondtam figyelmeztetve, nehogy engem tele tömjön minden badarsággal. Vigyorral dobtam meg Pault majd orrommal meg cirógattam az övét, majd adtam neki egy csupa boldog habcsók puszit. Úgy látszik nagyon habcsókos kedvemben vagyok.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:52 pm

-Akkor jó- Mondtam, majd az ölembe ültettem.
-Könnyű vagy. Egyél kisit többet- Mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:05 pm

* Paul aggodalmasan pillantott rám, majd néztem a párra, akik távozóban vannak.*
- Ja.
* Válaszoltam neki a telefonba mélyedve, még is rá is koncentrálva, majd vigyorogva néztem körbe.*
- Nyugi. Nem csináltak semmit. Ha még is a hapsi felé a lábam mendegélt volna, nem is akárhova, a nőnek pedig ki csavartam volna a csuklóját. Akár milyen nagy darabok,...belül gyengék.
* Mondtam az utolsó kifejezést suttogva, és artikuláltam, és persze mutogattam is.*
- Ugye milyen jó, ha a hapek nem emeli rám a kezét tegnap, akkor Paul nem vágott volna be neki, és nem rúgja be.
* Mondtam büszkén, egy Mia vigyorral körítve.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:53 pm

Tökéletes volt a próba. Mindent megbeszéltünk. Örültek a többiek is, hogy kirúgtam a pót manager-t. Amikor vissza értünk, rosszalló pillantást vetettem feléjük, majd Mia-hoz mentem, és megcsókoltam. Isteni volt a csókja, mint mindig. Megöleltem, majd leültem mellé.
-Szia. Minden oké?- Kéreztem, és szemeimmel követtem a pasi és a felesége távozását.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:43 pm

* Éreztem amint Paul finoman bújik ki alólam, majd a takaróval ismét beburkol. Én aludtam mint egy kis csacsi. Mondjuk erre a csacsi szövegre eléggé rá vagyok bukva mostanában. Én csak gondosan aludtam tovább, hisz tenni valóm nem akadt. Lassan kinyíltak szemeim, bár a szobában sötét volt. Ránéztem a Wecker-re, ami 10:00-át mutatott. Na eddig se bírtam ilyenkor fölkelni. Biztos az ország hatott így rám. Majd lassan fölültem, és szemeimet megdörzsölve indultam a ruháim felé. Fehérneműmet a szennyes zacskóba pizsamámat a táskámra tettem, össze hajtogatva, majd elővettem egy farmert, egy pólót, a tornacipőmet pedig a táska mellé tettem. Elővettem a telefonomat, és azzal ballagtam ki a nappaliba. Keresztbe feküdtem a fotelben, és elkezdtem mindenfélét nézegetni telefonomon. Össze mértem mennyit késik itt az idő, az az siet. Majd egy halk ajtó nyikorgás törte meg a sokáig lapuló csöndet. Mikor az ajtó becsukódott és megláttam a hapekot, az-az az ördögi VOLT pót manager, akit én már csak így nevezek, és a feleségét, megfagyott bennem a vér. Nem érdekeltek. Köszönni se voltam hajlandó, azok után amiket el követtek. Nem féltem tőlük, mert látván a sok harcos filmet, én is elboldogulok. Egy szempillantás alatt képes lennék kitörni valamelyik csuklóját. Na jó nem, csak a nő-ét. De a hapsinak simán eltalálnám egy rúgásra a legérzékenyebb testrészét. Majd ismét ajtó nyikorgásra lettem figyelmes. Paulék voltak azok.*
- Hy
* Köszöntem kissé még álmosabban, majd Paul oda jött, én meg megjutalmaztam egy habcsók csókkal. Nem tudom miért habcsók, de aranyos név, egy köszöntő szájra puszira. Néztem Pual szemeinke tekintetét, amint a piszok gazdag hapekra és el kényeztetett feleségére pillant.*

Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:21 pm

-Sejtettem- Mondtam, majd ismét csókba kezdtünk. Lassan el is értük a tető pontot. Istenem, de isteni ez a nő. Lassan kiakaróztam belőle, majd magamra öleltem. Éreztem, ahogy vacog, így betakartam. Lassan el is aludt. Nekem csak 1 órám volt, és mennem is kellet. A kulcsot otthagytam az asztalon, majd elmentünk a többiekkel gyakorolni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:43 am

- Azt hiszem a melltartó bekapcsolás,t megint neked kell vállalnod.
* Mondtam vigyorogva, majd ledobtam magamról a felsőmet, és ajkaimat össze forrasztottam övével. Kellemes, lebegtető érzés kapott el. A vágy túlfűtötten égett bennem. Csak csókoltam, és faltam ajkait, mintha ki lennék rá éhezve. Hát ki is voltam. Kicsatoltam Paul nadrágját. Ő szépen megoldotta a dolgot. Mikor végre egymásé voltunk, végre érezhettem azt a felemelő szenvedélyt amit kb. 1 hete nem, mert valaki vagy krákogott, vagy megzavart. De mivel Paul leütötte a pasas-t, ezért végre nem fenyegetett ilyen gond. Lassan csillapodott a vágy, majd Paul engedelmesen vissza kapcsolta a melltartómat, Majd nadrágomat vissza húztam, és becsatoltam. Mikor ő is végzet, pólómat lassan vissza vettem. Fejemet mellkasára vontam, és lehunytam szemeimet, majd lassan álomba ringatóztam és reggelig föl se akartam kelni. Vacogás, és libabőr akadályozott meg ebben, de éreztem amint Paul betakar egy pléddel, és essem volt már gond. Majd aludtam szépen mint a bunda.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:34 am

Az ágyra döntöttem és heves csókba kezdtünk. Istenem Mia ajkai hívogatnak. Lassan felsője alá csúsztattam kezeim, kikapcsoltam melltartóját és melleit kezdtem el maszírozni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:31 am

- Bocsi. Csak engem is meghülyített ez a pasas. Nagyon szeretlek.
* Mondtam neki lágyan, majd háta mögé osontam, és elkezdtem arcát csókokkal halmozni, és ismét érezhettem illatát.*
- Ezt az illatot hiányolhattam volna 2 hónapig.
* Mondtam majd mellé ültem, és áttértem szájja környékéra. Majd éreztem amint Paul hirtelen az ágyra dönt, és vadul kezdtük el egymást csókolni.
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:26 am

-Megerőszakólt?????????- Oké én kinyítom. Mia téged is kinyírlak.
-Ez igazán nem volt vicces Mia- Mondtam neki, majd leszálltam róla. Az ágyra ültem és a falat kezdtem el nézni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:22 am

- Hát......
* Mondtam majd arcomat komoly tekintetre váltottam át.*
- Megerőszakolt...na jó csak vicceltem.
* Nevettem el magamat.*
- Azt rögtön elmondtam volna. Semmit.Csak állandóan azzal zaklatott, hogy száljak le rólad. De nem akartam. Megmondtam neki, hogy szerelmes vagyok beléd.
* Meséltem el neki a történteket.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:18 am

Elszakadtam tőle, majd fölé hajoltam.
-Mit tett még veled Mia?-Kérdeztem. Remélem semmi rosszat.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:15 am

- Ígérem.
* Mondtam egy tipikus Mia manó vigyorral. Majd elkezdtem csókolgatni. Szorosan húztam magamra, lábaim szorosan súrolták Paul oldalát.*
- Én is szeretlek.
* Mondtam neki majd mélyen szemeibe néztem.*
- Szörnyű volt. Amig az a hapsi pót manageretek volt.
* Mondtam majd vártam reakcióját.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:09 am

-Rád nem lehet haragudni. Nem kell félni, nem lesz baj- Mosolyogtam és tovább kényeztettem. Szeretem ezt csinálni.
-Soha többé nem ér hozzád. Ha mégis szólj, megígéred?- Kérdeztem két csók között. Válaszá nem várva, nyelveink összeértek, s élénk táncra keltek.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:05 am

* Fájdalommal teli arcal élveztem Paul csókjait, közbe fölnyögtem.*
- Ne haragúdj...csak. Én nem akartam bármi baj legyen. Azt mondta ha elmondom, akkor kirugat a bandából. Olyna jól megvoltunk nem akartam, hogy ez tönkre tegye. Bocsáss meg.
* Mondtam majd árva szemekkel meredtem rá.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:01 am

-Hogy mit tett? Mia, miért nem mondtad?- Kérdeztem, de már hívtam is Brian-t. Közöltem vele, hogy újrott a másik manager. Amint rákérdezett közöltem vele, hogy felpofoztam az án gyönyörű menyasszonyom, és most meg a csúklóját akarta tönkre tenni. Több se kellet repült a másik manager és a hülye felesége is.
-El is van intézve- Közöltem a jó hírt, majd csókokkal kezdtem el halmozni Mia arcát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:58 am

- Nem kell ide orvos. ez semmiség.
* Mondtam megnyugtatva őt, és húsies szándékát, mikőzben együtt lebetünk forró, szenvedéllyel túlfűtött vágyban.*
- Akkor sem votl semmi amikor...
* Mondtam majd gyorsan visszamondtam az egészet, de Pual arca kérdően pillantott rám.*
- Amikor....adott egy pofont. Megfenyegetett hogy ne mondjam el neked.
* Mondtam lazán, hogy éreztessem vele már elmúlt.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:52 am

-De hát bedagadt a szorítása nyomán. Mia, ezt megkell mutatni orvosnak- Mondtam, majd viszonoztam csókját. Magamhoz szorítottam, és lágyan az ágyra döltünk.
-Szeretlek- Suttogtam a fülébe és hosszú forró csókba kezdtünk.
Back to top Go down
Sponsored content





Szobák - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Szobák
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Prága-
Jump to: