Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Szobák

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Guest
Guest




Szobák - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:49 am

* Ledöbbentme meredtem, amint Paul harciasan bevágott egyet a hpasinak. Megérdemlete. Nagyon is. Majd a csuklómat kezdtem el fogni, majd Pual aggodalmasna vizsgálgatta.*
- Nuygi semmi gond. Erős lány vagyok. Vizsont ez Paul. Wáóóóó büszek vagyok rád. Nme is kicsit.
* Mondtam hihetetlenkedve, majd lágyna megcsókoltam Pault, és szorosan hozzá bújtam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:36 am

Élzevzetm csókjait, amivel elhalmoz. Mindent hevesen viszonoztam is. Csodálatos volt, ahogy hozzám símut. Istenem ez a nő, egyre jobban magával vonzz.
-Nem, most már nagyon is örülök, hogy itt vagy- Vigyorogtam rá, és folytattuk a csókolózást. Ekkor berontottak. Amikor megragadta Mia csúklóját kitőrt belőlem, a vadállat. Ő az én Miam eressze el de azonnal. Amint ez lezajlott a fejemben, felálltam és akkora jobb horgot bevágtam a palinak, hogy kiesett a szobából, és az orrából ömleni kezdett a vér.
-Soha többé ne mert hozzá érni. Ha csak egy rossz szót meghallok, ami Mia-ra vonatkozik, repülsz. És most takarodj. Semmi közös, kivel és mit csinálok- Ezzel az orrára csaptam az ajtót, majd megnéztem Mia csuklójár nincs-e valami baja.
Back to top Go down
Guest
Guest




Szobák - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:30 am

* Mikor fölértem, Paul már a cuccokat a sarokba vágta, majd lassan oda léptem az ágyra. Paul gyengéden magára rántott, én pedig vadul, hevesen kezdtem el falni ajkait. Egyik lábam, szorosan dereka mellett húzódott, másik pedig két lába közti úton.*
- Még mindig bánod, hogy eljöttem veled?
* Kérdeztem egy huncut belevaló mosollyal, majd ajkamat lágyan ajkára forrasztottam és élveztem, a köztünk lévő forró tűz pezsgését. Majd ismét berontottak.*
- Megölöm...
*Mondtam dühösen majd fölálltam.*
- Mi van?
*Meredtem rá a hapsira, aki megfogta csuklómat.*
- Lehet őrült kamaszok vagytok, de ez nem jelenti azt, hogy azt csináltok amit akartok.
* Mondtam a hapsi majd elkezdett húzni kifelé persze kissé nehézkesen, mert egy helyben álltam mereven, és lenézően meredtem rá.*


Saját: Bocsi hogy mindig beleírom ezt a hapsit. xD
Back to top Go down
Vendég
Guest




Szobák - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:18 am

Felértünk a szobába, majd ledobtam a cuccaink a sarokba, és lefeküdtem az ágyra. Kényelmes volt. Nem értem mit szól bele. Azzal aszok és azt csinálok, amit akarok. Mosolyogva figyeltem mit tesz Mia, még lent a nappaliban.
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 3
Join date : 2010-08-13

Szobák - Page 3 Empty
PostSubject: Szobák   Szobák - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:06 am

....
Back to top Go down
https://beatles.rpg-board.net
Sponsored content





Szobák - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Szobák   Szobák - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Szobák
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-on kívüli országok :: Prága-
Jump to: