Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Lányok szobája

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 8:03 am

* Álmomban picit mocorogtam, majd elkezdtem beszélni.*
- Paul szeretlek. Kérlek. Ölelj át! *Kérleltem álmomban bár szerintem a valóságban is komolyan gondolnám ezeket a szavakat. Majd lassan kinyíltak szemeim. Amikor fölébredtem, Paul még nem. Fölálltam, majd kimentem az erkélyre. Láttam amint a nap kel fel. Majd vissza bújtam az ágyba Paulhoz, aki ekkor már ébren volt.*
- Csáó... * Mondtam majd agyon ölelgettem.*
- Figyi? Beszéltem álmomban?
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:53 am

Finoman öleltem ál, hogy álmából ne keltsen fel. Ha ő alszik, én sem maradhatok álom nélkül. Nem csak életben de az álmaimban is vele akarok lenni. Betakartam magunkat, majd hosszú bújtam és én is elaludtam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:50 am

- Szeretlek nagyon. *Suttogtam, majd megfordultam, és húztam magammal az ágyra. Mikor lefeküdtünk, szorosan bújtam mellé.*
- Veled akarok álmodni.
*Mondtam majd elmosolyodtam, és lassan álomba ringatóztam, közbe éreztem, ahogy Paul átölel.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:40 am

-De épp ez a baj. Nem akarom, hogy értem sírj.- Suttogtam, majd megpusziltam haját.
-Igen, veled akarok lenni, örökre- Suttogtam a fülébe. Magamhoz szorítottam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:34 am

* Szívem hevesen vert. nem bírt leállni. Túl fűtött voltam a szerelemtől. szívem majd kiugrott a helyéről. Remélem ezt Paul érezte.*
- Én ÉRTED sírtam. Mert vágytam rád.
*Mondtam de még mindig hozzá bújva.*
- És te szeretnél velem lenni?
* Kérdeztem arcomat mellkasába süllyesztve. Kérlek...*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:26 am

-Mert, tudtam, hogy fáj az amit teszek, tettem illetve tenni fogok. Nem tudom miért, de megbántalak. És sírsz. Amit nem szeretek. Gyönyörű vagy, még akkor is. De ha miattam sírsz az már nem jó.- Amikor hozzám bújt, kissé vonakodva, de megöleltem. Hiába akarom, hogy boldog legyen nélkülem, rá kell jönnöm, hogy ő velem szeretne lenni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:20 am

* Hirtelen fájdalmat éreztem de megkönnyebbülést.*
- Akkor ez bejött.
* Mondtam komolyan.*
- Tényleg elakartam menni, és el is mentem. De nagyon fájt. Szóval azért voltál lelkes amikor hallottad, hogy telefonon beszélek Gabival az utazásról.
Ha szeretsz miért tetted? Hm? Én bevallottam neked mennyire szeretlek. És te is így érzel akkor miért akartad hogy elmenjek. Mert nekem az jobban fájt.
* Mondtam majd hozzá bújtam, és megöleltem.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:13 am

Amikor a szívéhez emelte kezem sóhajtottam. Minden egyes mondatát figyeltem s kielemeztem. Értettem mindent, miért mond, és épp akkor, hogyan érez.
-Azt azért mondta, hogy elmenny. Mivel tudom, hogy fájdlmat okozok neked. Akkor úgy gondoltam, jobb ha nem vagyunk együtt- Mondtam és figyltem arcizmai minden egyes rezdülését.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:04 am

* Gyorsan az ajtó elé futottam, így arcunk találkozott. Fájdalom-al teli arccal néztem rá.*
- Ne csináld kérlek.
*Mondtam gyengéden.*
- Ha valami baj van szólj. De most miért akarsz elmenni, Mindig elmész. Kérlek ne. Mert fáj...
*Mondtam közbe elcsuklott a hangom. Majd kezét szívemhez tettem.*
- Én ezt érzem ha a közelemben vagy.
*Mondtam még mindig komolyan, és fájdalmas arccal.
- Talán akkor azért mondtad hogy nem szeretsz, mert idegesítettelek? Vagy nem akartál már engem? Vagy pedig Így akartál elválni tőlem, hogy feladjam. Hogy érezzem nem szeretsz, és úgy távol maradok?
* Néztem rá, de már fejemet lehajtottam.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:57 am

Finoman ellöktem magamtól, majd felálltam, és felvettem zakóm.
-Mennem kell, tényleg. Bocsi- Mondtam, majd az ajtó felé indultam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:55 am

- Köszi. *Súgtam neki oda, majd mellkasára vontam magamat.*
- Kérlek mond el....*Mondtam közbe szenvedélyesen csókoltam.*
- Kérlek.
* Mondtam halkan.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:50 am

-Nincs veled semmi baj. Miért lenne?- Néztem rá, majd sóhajtottam. Miért van az, hogy ha ez a lány akar valamit én teljesítem neki. Odabújtam mellksához, és megöleltem.
-Maradok . . - Sóhajtottam és megcsókoltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:46 am

* Amint fölállt, és föltérdeltem, és lassan vissza húztam, egyenesen magamra. Mélyen a szemébe néztem, és magamhoz öleltem.*
- Kérlek ne hagyj itt.
*Kérleltem tőle. Nem akarom hogy elmenjen. Nagoyn szeretnék vele lenni.*
- Kérlek mond el. Velem van a baj?
*Kérdeztem komolyan, de még midnig könyörgően néztem rá. " Ne menj el" votl a szememre írva.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:40 am

-Ne mondom el- Mondtam neki, majd felültem.
-Ideje lemennem a fiúkhoz- Mondtam, és zakomért nyúltam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:39 am

* Egy darabig csak néztem rá ártatlanul.*
- Kérlek mond el.
*Könyörögtem neki, majd egy picit alá feküdtem, és úgy folytattam a kiscica szemek előhozatalát.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:36 am

-Sose feküdnék le Cindy-vel. És mással se csak veled. És nem. Ezt azért, mondtam, mert csak. . .mindegy. . .- Sóhajtottam, majd hasra fordultam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:30 am

- Annyira hiányzott ez.
* Sóhajtottam nagyot, majd élveztem ahogy csókolgat. *- Paul. Lefeküdtél Cindyvel? Vagy valaki mással?
* Kérdeztem komolyan.*
- Amikor azt mondtad hogy nem szeretsz. Tudod. Meg még egy kérdés. Azt komolyan gondoltad? Tényleg nem szerettél már? És tényleg lefeküdtél vele?
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:19 am

Letettem az üres poharam, majd odafeküdtem Mia mellé.
-Olyan puha a bőröd- Suttogtam, és a mezét kezdtem el csókolgatni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:16 am

- Köszi. *Mondtam majd fölültem, és elkezdtem inni. Nagyon jól esett, mert már elég szomjas voltam. Majd magamra húztam a takarót.*
- Nem bújnál ide?
* Kérdeztem miközben letettem a poharat.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:06 am

-Inni akartam hozni- Mosolyogtam, majd kimentem kóláért, és két pohárért.
-Vissza is jöttem- Mosolyogtam, és leültem mellé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:03 am

* Halkan szuszogtam, majd Paul bevitt a szobámba. Mivel nyitva volt az ajtó hallottam Paul mondott valamit a fiúknak a szobámból, a szerelemhez kapcsolódót. Elkaptam Paul kezét, és vissza húztam. Bár nem akart menni sehova.*
- Kérlek maradj itt.
* Könyörögtem neki.*
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:50 am

- Tudtam. Hagyom.
* Mondtam komolyan.*
- Tudom hogy vissza jön. Ismerem. És igen jót tenne egy kis séta.
*MOndtam mosolyogva, amjd belekaroltam és mentünk is.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:45 am

Amikor visszaértünk, bementem Mia szobályába. CSak Alex volt bent. . .
-Elment- Mondtam, majd megsimogattam alex-et, és megfogtam a pórázt.
-Elmegyek megsétáltatni. Eljössz velem Gabi?- Kérdeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:36 am

* El akartam menni egy kicsit levegőzni, így kimásztam az ablakon, át a fára. Kintről láttam amint Gabiék bemennek a nappaliba. Bizonyára azt hiszik a szobámba vagyok, mert kiraktam a ne zavarj feliratot. Majd Lemásztam a fáról, és futottam ki a parkba.*
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:19 am

- Mia.
*Mentme ne a nappaliba.*
- Tudtam hogy valami van. Mi a baj,
*Kérdeztem aggodalmasan, de Mia cska sírt.*
- Na jó oké. Most megyke és beszólok nekik. *Majd fölálltam, Cor pedig jött mögöttem, majd bekopogtam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 1:53 am

* Amikor fölértem lezuhanyoztam, és befeküdtem az ágyba. Elég jól kialudtam magamat, így amikor fölkeltem, fölöltöztem, fogat mostam, majd a hajamat, kicsit meghúztam a kezemmel. A kanapén találtam egy sapkát. A cetlin Mia volt. Biztos Gabitól kaptam. Majd fölvettem és mentem is a kávézóba.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 2:10 am

* Amikor fölértem gyorsan megmostam az arcomat, a fürdőszobában, majd bementem a szobámba. a Ruháimat bepakoltam az utazó táskámba. A könyvemet, CD lejátszómat, telefonomat oldaltáskámba pakoltam, és persze minden fontos dolgot. Kimentem a nappaliba, Gabi pedig mosolygot rám.*
- Jól vagy?
*Kérdezte tőlem aggodalmasan.*
- Jól leszek.
*Mondtam mosolyogva. Remek akkor indulhatunk Olasz-ba.*
- Olaszország. *Kiáltottam majd csináltam egy gépet. egész végig nagy vigyor húzódott a számra.*
- Hol az útleveled.? *Kérdezte Gabi.*
- A 2. fiókomban biztonságos helyen. * Gabi erősen nézett rám.*
- Áhhh...*Mondtam majd betettem a táskámba az útlevelemet.*
- Minden egyes dolgot el raktam, térképet. Csak hogy ne tévedjünk el. Íránytűt, mert kitudja mik lesznek. Kiszámoltam mennyi idő pontosan az út oda. *Mondtam vigyorogva, majd leértünk a nappaliba, és írtam egy sms-t Cor-nak, hogy a Reptéren találkozunk.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 12:12 am

* Egész éjjel a kanapén aludtam. És nem bírtam aludni. Állandóan apró kuncogásokat hallottam a másik lakásból. Azt hittem átmegyek, és fejbe verem valmaelyiket. de inkább aludtam tovább.*

_________________

* Szép napos reggelre keltem. Arra gondoltam, elmegyke körülnézni a Parkba.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 11:47 pm

- Köszi. *Mondtam még mindig sírva, majd Gabi ölébe borultam. Annyira fájt....nem is kívül. Belül. Nagyon. Gabi csak vigasztalt, de nem hatott. majd Gabi ölében egy picit kipillantottam, és láttam amint Paulék ajtaja is nyítva áll. Assem édrekelt. Sírni akarok. Akár az egész házat végig üvölteném.*
- Én csak elmondtam, hogy a belsőmmel is törődhetne nem pedig a külsőmmel....és ezért dobott....és még elhittem neki, hogy szeret. *Mondtam szinte már kiabálva. Majd folytattam tovább a sírást.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 11:35 pm

Mia, lent hagyta a dobozt, így feljöttem, hogy visszaadjam neki. Ejj ejj ez a tekintet nekem nem tetszik. Letettem a dobozt, és megsimogattam a fejét, amikor megölelt.
-Az nem jelent semmit- Mondtam neki, vígasztalás képp. Szerencsére, hogy Alex-et visszavittem a szobába. Fonoman, megfogtam a vlállát, FElvettem, másikra a dobozt, és megentunk a szobájába. Letettem a dobozt az asztal mellé, majd intettem a lánynak aki mosolygva figyelt minket.
-Amint látom, akad partner, a vígasztaláshoz.- Mosolyogtam, adtam egy puszit a homlokára és elindultam kifelé.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 11:27 pm

* Csak néztem fájdalmasan, amint bement a lányhoz. Arcomon egy nagy könnycsepp zúdult le. Csak álltam, amint becsukja az ajtót.*
- Neked is.
*Mondtam halkan, majd Cor jött föl a lépcsőn. Aggodalmasan nézett rám.*
- Nem szeret már...egy másik lánnyal van... *Mutattam az ajtó fele, ami egy picit résnyíre kinyílt. majd átöleltem Cor-t. akartam hogy valaki törődjön velme. Ha már a szerelmem nem tette ezt. É smegharagúdott rám amiér telmondtam neki miér tcska a testemmel törődik.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:40 pm

-Nem vagyok, hisz már nem vagyunk együtt- Mondtam neki, majd tekintetem az ajtóra szegeztem.
-Én már nem tudom- Mondtam neki, majd lassan kinyitottam az ajtót. Benéztem, és épp felébredt Cindy. Rámosolyogtam, és intettem neki.
-Nos kellemes éjszakát- Mondtam, és lassan bementem a szobába.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:35 pm

- H...hihetetlen vagy...miből gondolod hogy a pasim? Csak hogy tudd nem az. Udvarias módon segített levinni a dobozt. Csak nem féltékeny vagy?
* Néztem rá komolyna.*
- Cska hogy tudd....én téged szeretlek. *Súgtam neki oda.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:29 pm

-Csak nem az új pasid?- Néztem rá. Nem szép tudom, de az a pasi. . . .Sóhajtottam, és vártam a válaszát.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:26 pm

* Amikor fölértem, Pual még mindig az ajtónál volt. Mikor kiakartam nyitni az ajtót, hallottma egy halk krágogást, majd lassna Pual fleé fordultam.*
- Szia.
*Mondtam halkan...arcomon csepnyi szomorúság látszott.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:16 pm

* Alex már meignt nyalogatott, ami annyira cuki volt. Mosolyogva válaszoltam.*
- A nappaliba kéne... köszi. Már nagyon szenvedtem. *Mondtam majd Gbai elkezdte mutogatni milyen helyes a srác, err emegforgattam a szememet. Majd Paul kijött a lakásból,. Furcsálta Cor-t D enem érdekelt. Rá pillantottam majd követtem Cort, eyg kissebb dobozzal kezemben.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 8:10 pm

Alex-szer sétáltunk, és megláttuk Mia-t aki adobozzal szenvedett. (Alex=Kutya)Alex odarohant, és nyaligatni kezdte a lábát. Odasétáltam mosolyogva, és felvettem a dobozt.
-Szia. Hova vigyem?- Kérdezem, mosolyogva, és várom a választ.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 6:03 pm

* Gabi megkért vigye le egy dobozt a nappaliba, amíg ő rendet rak a polcon. Így is cselekedtem, nagy nehezen egy nyögés kíséretével fölemeltem a dobozt, és az első lépésnél letettem, hogy pihenjek, Végre oda értem az ajtóhoz, ami hála égnek nyitva volt, így kiraktam a folyosóra.*
- Gabi, iszonyú nehéz ez a doboz.
* Mondtam majd ismét fölemeltem, és azonnal letetettem. Azon goldolkodtam kéne hoznom valami amivel letolom.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 5:55 pm

* Amikor fölértem az ajtó nyitva volt...Gabi pakolászott.*
- Hát te?
*Kérdeztem bár mosolyogni nem bírtam. Oda léptem a hűtőhöz, és kivettem egy üveg Ice teát. Láttam amint Paul és a csajszika fölértek...egy gonosz pillantást vetettem oda, majd leültem a kanapéra, és néztem szomorkásan magam elé.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:58 pm

* Gyorsan bementem, és el vettem az ágyról a kardigánt, majd kifutottunk, és bezártam az ajtót.*
- Nem megyke be többet
* Mondtam lihegve.
- Megértelek. *Mondta Gabi úgyszintén.*
- Vizsont nekem mennem kell bocsáss me,g majd este itt talizunk Szia.
*Futott el Gbai. Elhatároztam akkor is kimegyek a Park-ba. Paul miatt nem fogok legörnyedni, anynit nem ér meg hogy elment turnézni. Hát menjen.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:49 pm

- Brühühüüüüüü......*Mentem oda Gabrielle--hez és elkezdtem bőgni a vállába.*
- 2 hónappla hosszab lezs a turnéééé....és Paul csak úgy ide vágta a teleofnba. Nme is hiányzom nekiiiiii.....
- Nyugiii....menjünk el valahova. *Mondtam Gabi biztatóan.*
- Nem. Vagy is oké.....menjünk ki a Park-ba galambot etetni. *Mondtam majd kimentünk és bezártam az ajtót. Nem tudom hol hagytam a kardigánomat. Áhh átmegyke a fiúk szobájába megnézem.*
- Meg nézem itt van-e a kardigánom. *Benyitottam, és Gabival végig kutattunk mindent de semmi. Már csak Pual szobája.*
- Várj. Szóltam oda neki. Mi van ha lecsesz?
- De adott kulcsot. *Figyelmeztetett Gabi.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:37 pm

Végighallgattam, amit modnott és sóhajtottam.
-Szóval ennyi minden, épp most van. Nyuszika, még nm megyünk haza. Azt mondják 2 hónap.. . . .-Kis hallgatás telepedett közénk- Nyuszika, menny be a szobámba ha akarsz. Tudod, hol a pót kulcs. Most mennem kell. Szia. . .-Ezzel letettem a kagylót, és elmentem lezuhanyozni.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:33 pm

* A 10 nap alatt Gabival itt aludtam a szálláson. Így legalább több időt tudtunk dumálni. Ám egyik nap. Ki kellett takarítani. Ruhák halmaza a földön. Felfordulás volt az egész lakásban. Hirtelen elestem a nagy ruha tömegben, amíg Gabi nagyban vasalt. Hallottam amint a telefon megcsörren. Így oda szaladtam. Közbe valami csokis izé folyt a hajamra.*
- Fúúúújjjj. *Majd gyorsan flevettem a telefont.*


- Hallo? Áhhh szia Paul....Itt minden rendben van, nicns felfordulás, nem égettünk egyetlen egy ruhát sem, és nem folyt rá valami csokis izé a hajamra. És veled mizu? * Mondtam mitnha semmi sme történne körülöttem és mitnha laza lennék. Persze azért a hangomon lehetett hallani a baj illetát.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:24 pm

-Köszi- Átöleltem, és magamhoz szorítottam. Adtam neki egy csókot, és elegedtem.
-Vigyázz magadra Nyuszika- Mondtam egy mosollyal, majd elmentem. Összepakoltam, a cuccom, és elmentünk turnére.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:22 pm

- Mi az? *Néztem mosolyogva, majd elkezdtem olvasni, és szám lefele kerekedett.*
- Hűű...hát ez. Gratulálok. Biztos jó lesz. *Mondtam mosolyogva, majd mikor átöleltem arcomra ismét szomorúság terült szét. Majd gyorsan el is húzódtam tőle.*
- Öhm...akkor majd találkozunk, ugyan is mindjárt 11. *Mondtam de már a mosolyom eltűnt. Belül még is örültem neki hogy elmehet egy ilyen turnéra.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:14 pm

Nagy nehezen reggel felkeltem, és lezuhanyoztam. Felvettem egy farmert, és egy fekete pólót. ELmentem Mia-hoz. De előtte elolvastam a levelet.

Paul!
Holnap, délután egy koncert turnéra megyünk, ami 10 napig fog tartani. Pakolj össze! 11-re érted megyünk.

Üdv: Producer


Nane, ennyit a szép napjaimról. Reggel 10.30 Mia-nak szólnom kell. Nagy nehezen felvánszorogtam, és ő épp akkor jött ki.
-Szia! Jól aludtam, de ezt olvasd el- A kezébe tettem a levelet, és sóhajtottam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:07 pm

* Amikor beértem Gabi már fel kelt. *
- Szió.
*Mondtam vigyorogva.*
- Szia Jól aludtál?
*Kérdezte kissé álmosan, erre én is ásítottam egy nagyot.*
- Igen kösz. Úgy volt itt alszok, de aztán mégse. Majd talizunk. *Mondtam vigyorogva, majd kimentem az ajtón, és Paul is pont akkor jött ki.*
- Szia. Hogy aludtál?
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 9:52 pm

* Amikor fölkeltem, minden dolgot elrendeztem majd 2-kor elindultam Paulhoz.*
Back to top Go down
Vendég
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 9:45 pm

Adtam egy puszit neki, majd elaludtam. REggel 5-kor keltem, lementem a szobámba, lezuhanyoztam, és elmentem futni. Miután ez megvolt egy újabb zuhany, reggeli, és mentem az autógram osztásra.
Back to top Go down
Guest
Guest




Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 9:41 pm

- Oké.
* Mondtam mosolyogva, majd vissza feküdtem mellé. Oldalara dőltem, össze kuporodtam a szokásos módon, és lehunytam szemeime,t hogy kipihenhessem, a nap fáradalmat.*
Back to top Go down
Sponsored content





Lányok szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Lányok szobája   Lányok szobája - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lányok szobája
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Cor szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: