Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cor szobája

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:54 pm

Éreztem puha bőrét először arcomon, majd ajkamon. Lassan kezéért kaptam, És megpusziltam. Hülye volt az a Harry hogy elhagyta. Én szeintem képtelen lennék rá. Pláne, hogy megakarom kérni a kezét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:41 pm

- Én is. Nagyon.
* Mondtam majd adtam neki egy csókot, közbe meg elmosolyodtam. Arcát végig simítottam, majd ajkait is.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:38 pm

-Igen, biztos élvezhette- Mosolyogtam, majd Gabira néztem. A kijelentésén csak elvigyorodtam.
-Én élveztem, nagyon is- Mosolyogtam, majd nyomtam egy puszit homlokára.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:25 pm

- Szerintem élvezte.
* Mondtam nevetve, majd mélyen Cor szemébe néztem.*
- Ahogy mi.
* Mondtam komolyan. Vagy is nagyon remélem érezte.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:17 pm

-Ennek örülök- Mosolyogva fogyadtam csókjait, majd Alex is észbe kapott és felugrott mellénk.
-Segény kutya. Miket hallgatott meg- Pillantottam és majd megsimogattam a füle tövét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:13 pm

- Nem is akarok tőled meg szabadulni.
* Mondtam mosolyogva, majd lágy, finom csókokkal halmoztam el arácnak minden egyes pontját.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:10 pm

-Igen meglehet. Nem baj. Attót te még az én múzsám vagy.- Mondtam mosolyogta és mecsókoltam.
-Remélem tudod, most már nem szabadúlsz meg olyan könnyen tőlem- Jelentettem ki, és ahátmra fekütem. Gabit magamra húztam és megpuszilgattam arcának, miden egy es területét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:06 pm

- Akkor a következő dalotok rólam fog szólni?
* Mondtam nevetve.*
- N ajó az fura lenne mert Mia nem a lányokat szereti. Vizsont egy barátság dalt már írt nekem. Vizsont ő a szerelme sdaloka tinkább Paulból ichleti szerintem nem belőlem.
*Mondtam ismét nevetve.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:53 pm

-Én is szeretlek Gabi- Mondtam mosolyogva, majd magamhoz szorítottam, de finoman. Nem akarom, hogy bármi baja legyen.
-Gabi. Te vagy az én Múzsám- Mondtam mosolyogva, és megcsókoltam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:49 pm

- Talán azért esik ennyire jól, mert szeretlek.
* Mondtam mosolyogva. Azong ondolkoztam, hogy Mia és Pual között a kapcsolat eszméletlen szenvedélyes, de eszméletlen humoros is. Hála a nagy humorias adotságuknak. Vizson mti Coral. Sokkal komolyabbak vagyunk. D enem rosz kel egy kis komolyság is.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:45 pm

-Ennek örülök- Mondtam mosolyogva. Simogattam tovább hátát, és puszilgattam tovább.
-Örülök, hogy velem vagy- Suttogtam a fülébe.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:16 pm

- Teljes mértékben.
* Mondtam mosolyogva, majd szorosan bújtm hozzá, és éreztem amint fejbúbomat csókolgatja, éshátamat simogatja.*
- Hmm...ez oylna jó.
* Jelentettem ki.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:59 pm

Lassan simogatni kezdtem a hátát, és megcsókoltam.
-Remélem élvezted- Suttogtam a fülébe, majd megpusziltam az arcát.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:57 pm

* Boldogan bújtam Cor-hoz a meleg pamut takaró alatt. Vissza idéztem az elmúlt kb. fél órát. Nem is volt hosszú. De még is Isteni volt.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:55 pm

Lassan véget ért a Gabival közös, tevékenykedésünk. Csodálatos volt, minden perce. Magamhoz öleltem, és csókokkal halmoztam el ismét. Betakargattam, puha és törékeny testét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:47 pm

* ÉLveztem minden egyes percét a dolognak, és azt kívántam, mint minden lány, soha ne érjen véget. Vagy is még tartson tovább, de mivle már csillapodott az érzés, ez nem volt lehető.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:42 pm

-Igen- Mondtam mosolyogva, majd teljesen mesztelenre vetkőztettem. A testén csak ámuldozni tudtam. Gyönyörű volt. Ahogy feltárult előttem, mint egy virág. Lassan és finoman tettem magamévá. Minden egyes lélegzet vételét élveztem és hajgját is. Csókokkal halmoztam el, ajkait és puha bőrét is. Ahol csak értem.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:37 pm

- Mindenképpen. * MOndtam levegővel túlfolytottan. Csak lihegni tudtam, és élveztem ahogy az én drága Cor-om kényesztet.*
- Ha te akarod én is.
* Mondtam ismét lihegve.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:35 pm

Levettem nadrágját, és mellét kezdtem el kényeztetni. Az övemnél matatott. Kissé nehézkesen mehetett neki, mivel jó sokáig elbabrált.
-Én is szeretlek. Mond csak, biztos akarod?- Kérdeztem tőle, két csók között. Ha most nem-et mond, nem tudom mit teszek.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:26 pm

* Nadrágja övével kezdtem el játszadozni, majd arra tettem szert, hogy az enyém már nincs is rajtam. A meltartóm is már a földön volt.*
- Szeretlek.
* Suttogtam a fülébe, mikor agyon csókolgatott.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:15 pm

-Nem kell. Majd beveszek egy fájdalom csillapítót- Mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam. Amikor levette a felsőm, kissé meglepődtem. Lassan felsője alá nyúltam, majd levettem róla. Gyönyörű teste van. LAssan ráhajoltam és kikapcsoltam a melltartóját.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:46 am

- Ha nagyon fáj ígérem leállok.
* MOndtam mosolyogva, majd lehúztam róla a felsőjét, késztetni akartam arra, hogy azt csinál velme amit csak akar. Majd éreztem meleg kezeit a pólóm alatt, amik mosolygásra ingereltek.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:38 am

Nem válaszoltam. Csókjait viszonoztam. De imádom ezt a szájjat, és ezt a testet. Bár, még nem láttam teljes valójában, de ami késik nem múlik. Egyszer csak lefekszik velem. Sóhajtottam fel a csókból. Ajkam nagyon fájt. Ismét tovább csókoltam. Nem érdekel a szájfájásom. Gabi fontosabb nekem.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:33 am

- Ez...azt jelenti, hogy engem akarsz feleségemül, Mé gjó, hogy megismerted Miát.
*Mondtam majd magamhúztam, és vadul csókoltam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:31 am

-Értem- Sóhajtottam, majd megöleltem Gabi-t.
-Szeretlek Gabi. Soha többé nem akarok más lányt- Suttogtam a fülébe és lágyan megcsókoltam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:26 am

- Akkor ölelj magadhoz.
* Mondtam neki halkan, majd kaptam egy Sms-t.*
- Öhm...
* Képedtem le kissé.*
- Mia elment Paulékkal a turnéra....nyugiii. Szerelmesek. Remélem megérted.
* Nyugtattam emg még mielőtt felháborodott volna.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:23 am

-Örülök neki- Folytattam tovább, a masszázst. Egy óra is eltelt már. Oké ez már nekem is sok. Lefeküdtem mellé, majd magamhoz öleltem.
-Oké, én sem bírom ezt sokáig- Mosolyogtam és megpusziltam finoman ajkait.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:19 am

- Hm...istenien csinálod.
* Mondtam egy lágy mosollyal, majd lehúnytam szemeimet. Isteni volt. Mindne egyes mozdulatot gynegéden csináld a hátamon, és kezemen. Má rnem is fájt anynira akzeme, d einkább nem modntam kényesztessen ,még egy kicsit.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:14 am

-A te csodás kezeid- Lassan végig csókoltam a kezét, minden egyes aoró részletét. Lassan masszírozni kezdtem. A kezét is megmasszíroztam, hogy fájjon neki annyira. Aztán a hátát-
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 5:12 am

- Oké én benne vagyok.
* Mondtam egy apró mosollyal, majd mindent bele adtam. Hamar eltelt már félóra, de a kezem már nagyon fájt. Majd Cor alá feküdtem.*
- Nagyon fáj már a kezem, most te jösz.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:57 am

-Jól csinálod- Mondtam egy mosollyal. Imádom ha masszíroznak. Nem is kicsit. Tényleg, milyen régen voltam masszázs központban.
-Mond csak, meddig csinálod? Mivel én benne vagyok, hogy jó sokáig csináld- Érintettem meg, egyik kezét, ajkaimhoz húztam és megpusziltam. Szerencsére vér már nem folyt belőle.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:54 am

- Ugyan semmi gond.
* Mondtam lágy hangon, majd ráültem, és elkezdtem maszírozni a hátát, vagy is inkább a vállát, hogy ne érezze ennyire rosszul magát.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:49 am

Amikor letörölte vérem, hátra döltem, majd hasra fordultam.
-Ne haragudj- Mondtam, majd sóhajtottam. Jól esett, ahogy csókolt. Oké pech, miért is kellett nekem verekednem? Most egy jó ideig nem csókolhatom meg.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:46 am

- Ez így nem megy...érzem hogy fáj.
* Mondtam majd azt is éreztme mikor kivérzett az ajka. Meg nyaltam a száma,t mivle enyém is olyan lett, majd emgtöröltem Cor száját.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:40 am

Tudtam, hogy fájni fog, de nem bírtam ki. A csókjait viszonoztam ugyan olyan hévvel. Nagyon fájt a szám, de nem érdekelt. Gabi sokkal fontosabb mint sem kohagyjak egy ilyen vad csók rohamot. Amikor elszakadt tőlem, szomorúan néztem rá.
-Nem történt semmi. Ha gondolod folytathajtuk. Nem fáj annyira- Füllentettem. Persze hogy piszokul fájt, de ez nem érdekelt. Megfogtam Gabi derekát, és magamhoz húztam,majd megcsókoltam lágyan.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:35 am

- Istenem de szeretlek.
* Suttogtam neki majd elkapott a szenvedély, és elkezdtem vadul csókolni. Nem bírtam magammal, így már ölébe térdeltem mindkét lábammal, és vadul faltam ajkait. Éreztem fáj neki, d enem bírtam leállni. Már színte haraptam ajkait, amjd gyorsan vissza dőltem a székbe.*
- Kérlek bocsáss meg. Nem akartam, csak...elkapott a hév. *Mondtam, úgy ahogy Mia szokta.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:26 am

Minden porcikámmal viszonoztam volna a csókjait, de a fájdalom erősebb volt. Míg ajkaival hozzám ért öleltem magamhoz finoman, majd a csók végén magamhoz szorítotam, de úgy hogy levegőt kapjon.
-Isteni minden egyes csókod- Vigyorogtam rá, és egy puszit nyomtam nyakára és arcára.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 4:23 am

- És így?
* Kérdeztem finoman, majd lágyan megcsókoltam elöszőr a szája jobb felét...majd a balt....és az ajka felső részét, majd nagy nehezen elszakadtam tőle, és elmosolyodtam. szívem szerint egésznap csókolgatnám.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:56 am

-Adig nem kell félni, amíg mellettem vagy. Mindig visszatérek hozzád- Vigyorogtam rá, majd megöleltem.
-Nem tudom- Sóhajtottam, majd simogatni kezdtem a haját.
-Ne haragudj, de pár napig hanyagolni kell a csókokat- Mondtam szomorúan.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:51 am

- Cska..féltelek. Talán túlságosan. Bármi történhetett volna. De látom..azért tudsz magadra vigyázni.
* Mondtam nyugodtabban majd vissza ültem mellé.*
- Mi lehet Miával mrá lassna 1 napja nem látom.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:32 am

Figyeltem mit tesz, mit mond. Mosolyogtam, és hallgattam, amit mond.
-Nem értem miért vagy ennyire kibukva- Jelentettem ki. Nem értem mi baja, de most komolyan.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 3:01 am

* Néztem rá agoodalmasan.*
- Mi? Istenem Cor.
* Mondtam kisés dühösne majd föl áltam, és elkezdtem körlütte sétálni.*
- Ha részeg srácokkal kötegetsz akkro inkább kerüld el őket. Miért mindig a vrekedés. Ez is valmai hüyle macsó dolog. Ti is az idióta harcotok.
* Mondtam majd megfogtam a fejemet.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:51 am

-Sétáltam, és összefutottam pár részeg sráccal. Aztán belém kötöttek, majd verekedni kezdtünk- Mondtam mosolyogva, és megsimogattam a hátát.
-Nyugi, jól vagyok Gabi- Mosolyogtam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:48 am

* Megdöbbentme néztem rá.*
- Micsoda? Verekedtél? De miért?
*Kérdzetem egy kis türelmetlenséggel, majd leültem mellé.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:31 am

-Verekedtem tegnap. . . -Mondtam egy kis csönd után. Ujjait ajkamon éreztem, majd megpusziltam ujjait.
-Nem kell- Tiltakozik, de nagyon. Semmi kedve, a fájdalomhoz
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:27 am

- Mi történt a száddal?
* Kérdeztem aggodalmasan, majd ujjamal megsimítottam.*
- Kikéne fertőtleníteni.
* Mondtam még mindig ugyan olyna arc tekintettel.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 1:02 am

-Szia. Én benne vagyok- Mondtam, egy rövid mosollyal. Hiába nagyon fáj az ajkam, ahogy tegnap felszakadt. A csóktól elfordultam, így azarcomra érkezett. Tudom hogy haragidni fog, de egyszerűen nem akarom, hogy kivérezzen.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 12:39 am

- Szia.
* Mondtam egy Gabi mosollyal, ahogy Mia mondaná. A szatyromat letettem az asztalra.*
- Mi lenne ha csinálnék valami kaját?
* Kérdeztem mosolyogva, majd adtam neki egy csókot.*

Saját: Bocsiiii Miaaa :S:S:S Véletlen volt. :S Öhme szek szóvla lehet azért írok késve. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 26, 2010 3:08 am

Gabi este elment. Alex-el aludtam. Este éjfél körül felkeltem, majd elemntem sétálni. Nem volt okos ötlet. Összefutottam egy részeg bandával. Pech, de verekedtünk is. Oké nekem nem lett komolyabb bajom. Felszakadt a szám. Pár lila folt. A mellkasom tele van velük. Amikor hazaértem letudoltam és elláttam a sebeim. Befeküdtem az ágyba, majd elaludtam.

Reggel, Gabi kopogására éberdtem. Nagy nehezen feltámászkodtam. Mondtam egy "Nyitvát", és vártam, hogy bejöjjön.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 7:11 am

* Csodálkoztam, hogy Paul tegnap képes volt egyedül hagyni Miát az éjjel. Hizsen megkérte a kezét. Vga ylehe tmegint veszekedtek. Remélem mindne rendben lesz. Gondolkodtam el egy kicsit. Reggel az votl az első, hogy bekopogtam Cor ajtaján.*
Back to top Go down
Sponsored content





Cor szobája - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cor szobája
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Lányok szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: