Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cor szobája

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 3:22 am

-Szerintem nem. Szóval menny csak nyugodtan- Mondtam mosolyogva.
-Figyelek. De magamból kiindulva, biztos ma nem lesz vele- Mondtam, majd hasra feküdtem és vártam a fejmosást. Oké lehet ez erős volt, de akkor is.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:51 am

- Mondom HA. Nem tudom Paul Miával alszik-e.
*Magyaráztam el neki.*
- Miért nem figylesz oda arra, amit mondok?
*Kérdeztem tőle.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:43 am

-Akkor menny csak- Mosolyogtam és megsimogattam az arcát. Örülnék ha velem lenne minden este, de ez nem lehetséges. Megpusziltam, majd felültem.
-Akkor, találkozunk valamikor- Mosolyogtam, és figyeltem mit tesz. Alex odajött hozzám, én ráfigyeltem, és simogatni kezdtem.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:35 am

- Semmit.
*Mondtam neki majd megcsókoltam, és vissza dőltem mellé.*
- Félek, hogy elhanyagolom Miát. Mindegy. Ha ma nem Paulal laszik lehet inkább dumálok vele. Elvégre csak ő vele tudok nőidolgokról beszélni.
*Mondtam majd fejemet mellkasára vontam. Bár örültem volna ha Pual ma még vele alszik, de ha nem asse baj. Nagyon szeretem Miát.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:29 am

-Mert fáj a fejem- Néztem, ahogy alámfeküdt, és pedig megtámasztottam magam kezemmel fölötte. Kezei hátamra csósztak, és én ezt egy mosollyal jutalmaztam.
-Mit szeretnél csinálni?- Kérdeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 2:16 am

* Elmosolyodtam majd elkezdtem cóskolgatni, és alá feküdtem.*
- Miért vagy ilyen punnyadt. Örülnék egy kis lekesedésnek. Gyerünk.
* Mondtam majd átöleltem.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:44 am

-Értem- Ezzel harsa fordultam és szuszogni kezdtem. Tudom hogy célzott rá, de ha most tenném meg, nem lenne váratlan. De előtte húzhatom az agyát.
-És ki az a valaki?- Kérdeztem felé fordulva és mosolyogva.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:37 am

- Mivel még kamasz vagyok. Nagyon rossz kamasz, bár Miánál nem rosszabb. Talán én is 28. Én sem csípem ha valaki korán megy férjhez. Bár akár most is össze kötném magamat valakivel. Egy gyűrű szinbólumával.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:33 am

Elálmosodtam, nem is akármennyire. Amikor Gabi leült mellém magamhoz húztam és átöleltem.
-Értem. Ennek örülök- Mondtam, majd magamra húztam és csegcsókoltam.
-Harry hülye volt. Képes volt itthagyni, egy ilyen dögös lányt? Ennek én csak örülök, mivel az én barátnőm lettél- Mondtam és viszonoztam csókját. Hátát kezdtem el simogatni, majd megszeretgettem.
-És te, mikor akarsz feleség lenni?- Kérdeztem egy mosollyal.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 1:24 am

* Bementem a szobába, és lefeküdtem Cor mellé.*- Paul megkérte Mia kezét.* Mondtam mosolyogva.*- Viszont majd csak akkor lesz házasság, amikor Mia betölti már a 28-at. És a hivatalos kijelentés az majd akkor lezs ha Mia majd végzett az egyetemmel.* Nevettem el magamat.*
- Megértem Miát, hiszen ő nem pártolja a fiatal házasságot. Emlékszem milyen votl mikro Harry megkért a kezemet, és várni akartunk 24 éves koromig. Aztán Harry elment. De nem bántam meg.*Mondtam egy mosollyal, és adtam egy csókot Cornak.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 12:35 am

A kiáltást én is hallottam, de nem hittem, hogy valami gond lenne. De Gabi. . Gabi az igen. Rögtön le is rohant. A helyes az lett volna, ha megyek vele, de én fentmaradtam. Befeküdtem a párnák közé, előtte levettem pólóm és nadrágom, így csak boxer volt rajtam. Alex felugrott mellém, majd pihenésbe estünk.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 8:39 pm

* Hevesen csókolóztunk, amikor valami kiáltást hallottam lentről.*
- Ez me gmi?
*Kérdeztem csodálkozva, majd fölvettem a cipőmet, és leszaladtam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:04 pm

Éreztem, hogy libabőrös lett, így kezem hátára csúsztattam és kissé megemeltem derekát, hogy köezelbb legyen testemhez. Csókokkal halmoztam el ajkait, majd arcát, és lassan nyakára tértem.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 7:05 am

- Én is.
*Súgtam a fülébe, majd tovább csókoltam, és öleltem. Amint felsőm alatt járkáltak kezei, melegség töltött el. Liba bőrős lett, minden porcikám.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:57 am

Hanga halk volt, és élveztem, ahogy susog a fülembe. Lassan kezem hasára csúsztattam felsője alatt. Nem akartam, semmit siettetni, így hasánál megálltam, majd ott kezdtem el simogatni bőrét. Puha volt, minden egyes érintésél. Csodálatos.
-Gabi, szeretlek- Suttogtam majd ismét fullasztó csókba kezdtünk.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:46 am

- Hát azt énse akarhatom, hogy elhaggy.
*Mondtam mosolyogva, majd viszonoztam, minden egyes csókját. Szorosat öleltem magamhoz, és töbször a fülébe suttogtam, hogy Szeretlek.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:43 am

Mosolyogva hallgattam, ahogy beszél, és amit tesz. Hogy én mennyire imádom ezt a nőt. Magamhoz szorítottam erősed, de épp kaljon levegőt.
-Gabi, soha nem engedlek el. . . . Maximum, akkor, ha te úgy akarod. Ha úgy döntesz, soha többé nem fogsz látni- Suttogtam a fülébe, majd finoman az ágyra döntöttem, és ráhasaltam. Kezeimmel lassan simogattam testét, majd csókolózsába kezdtünk.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:36 am

- Ölelni, *Mondtam majd átöleltem.*...szeretni. *Néztem mélyen a szemébe.*...simogatni, *Majd végíg simítottam ujjaimat frissen borotvált arcán.*..és csókolni. *Suttogtam neki, majd adtam neki egy szenvedélyes csókot.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:22 am

-És, mit szeretnél velem csinálni?- Kérdeztem mosolyogva, majd végigsimítottam testén, és megcsókoltam.
-Csodálatos vagy Gabi- Suttogtam fülébe, és elkezdtem nyakát csókolgatni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:18 am

- Várj. Tudod mit, Te jobban érdekelsz. Szeretem Miá-t, de ő is legyen a szerelmével...
*Ekkore közelebb húztam magamhoz.*
- É sén is.
*MOndtam ki végül, majd adtam neki egy csókot.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 6:14 am

Csókját ugyan olyan hevesen viszonoztam, amikor elszakadt tőlem, kissé elszomorodtam.
-Ha én nem vagyok neked elég érdekes, mennyünk- Mondtam, majd elengedtem és elindultam ki.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:26 am

- A nappaliban? Furcsa.
*Mondtam nevetve, majd elkezdtem csókolgatni. Egyre hevesebben. Majd levegőt kifújva vált komolyabbá arckifejezésem, majd ismét mosolygós lett.*
- Meglessük őket?
*Mondtam egy Mia féle huncut beszéddel.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:20 am

-Akkor, egy darabig, nem foglak elengedni. Szólj ha fáj- Mondtam kissé aggódva, hisz eléggé törékeny, nem akarom, hogy baja legyen épp a karjaim között. A zenét én is hallgattam, majd felé fordultam.
-Szerintem Mia és Paul romantikáznak- Mosolyogtam továbbra is, majd lassan megcsókoltam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 5:16 am

- Ha az ölelésre gondolsz, akkor azért mert...nem tudom. Csak azt akarom hogy magadhoz ölelj.
*Mondtam mosolyogva, majd elkezdtem csókolgatni, és hirtelen zenét hallottam a nappaliból.*
- Mi ez?
*Kérdeztem csodálkozva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:52 am

-Én mindig nézlek- Mondtam mosolyogva, és viszonoztam csókját. Kezét néztem és elsőre nem értettem mit akar. Amikor megszólalt, csak mosolyogtam, és magamhosz szórítottam, persze úgy, hogy kapjon levegőt.
-Miért akartad?- Kérdeztem, még mindig szorosan ölelve magamhoz
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:43 am

-De én azt akarom, hogy csak te nézzél meg.
*Mosolyogtam rá, majd adtam ismét egy csókot, és fölálltam majd kezemet felé nyújtottam.*
- Gyere ölelj át.
*Mondtam egy könyörgő mosollyal.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:30 am

-Ez hülyegés. Amikor sétáltunk annyian megnéztek. Lassan kedvem támadt megverni mindenkit, aki csak rádpillant- Mosolyogtam rá, majd csókjait viszonoztam. Kezeim lassan derekára tettem, és elkezdtem hátát simogatni
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 4:13 am

- Nem hever előttem senki. Nme kellek egy fiúnak se. És épp eza az te neke dkellek. És ez új. És kellemes mert te törődsz velem.
*Mondtam majd ráfeküdtem, és elkezdtem csókolgatni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:27 pm

-Hát tőlem- Mosolyogtam, és engedtem neki. Amikor mellém feküdt felé fordultam, és elkezdtem simogatni a hátát.
-Az- Nyomtam egy puszit homlokára, és megigazattam kósza tincseit.
-Miért vagy épp velem. A lábaid előtt hever 100 és 100 pasi. Miért pont velem vagy?- Kérdeztem egy mosollyal, majd felkúsztam a párnák közé. Ezt már régebb óta megakartam kérdezni. Most pedig pont eszembe is jutott.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:24 am

- Menjünk el dupla randira. Mia, Paul, te én.
*MOndtam mosolyogva, majd az ágyra döntöttem, és mellé feküdtem.*
- Na mit szólsz? Jó ötlet mi.
*Majd vártam válaszát.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:21 am

-Már elcsavarta. Az a rajongó, aki most rajtam ül- Közöltem vele, és megcsókoltam hosszan. A csók végén megigazítottam haját.
-Tied vagyok. Tégy amit szeretnél, engedelmeskedek- Mosolyogtam rá, és ismét csókolgatni kezdtem testét.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:19 am

- Remélem egy rajongód se csavarja el a fejedet.
*Mondtam mosolyogva.*
- Én akarlak magamnak.
* Tudtam hogy önzőn hangzik, de így van.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:17 am

-Örülök- Csókját viszonoztam, és combját simogatni kezdtem.
-Imádlak- Mosolyogtam, majd nyakát kezdtem el csókolgatni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:15 am

- Hm....cska hogy tudd én az voltma eddig is. Az vagyok, és az is leszek.
*Közöltme vele, majd szenvedélyesne megcsókoltam. Vajon Mia mit csinálhatott az interjún? Tettem fle magamnak a kérdést.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:12 am

-Nekem az elég ha te rajong értünk. A többiekkel nem nagyon akarok törődni- Mondtam neki, majd magamra húztam szorosan és megcsókoltam.
-Ha te nem vagy rajongónk, én halálos depresszióba esek-Mondtam neki mosolygva, és adtam egy puszit nyakára.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:09 am

- Miért mondazs ilyet? Paulnak van esze. Ha Mia ezt tenné, azonnal lebeszélné róla. Nem akarna rosszat neki.
*Mondtam majd megcsókoltam.*
- Amúgy me gha így lenne nem cska azér thallgatnánka. Körbe néztél már, most mennyi rajongótok van?
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:52 pm

-Lehet elmondja, hogy együtt járnak- Mondtam, és magamhoz szorítottam. FElemeltem, hogy lábával áttudjon kulcsolni, majd leültem vele az ágyra.
-Ha ezt tenné. . . Valaki csak azért hallgattna minket- Mondtam egy sóhajtással.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:48 pm

- Ma interjúja lesz Miának.
*Mondtam aggodalmas szemekkel Cornak, majd átöleltem.*
- Remélem nem tesz semmi meggondolatlanságot.*

Saját: Köszi néha néha id eugrok kajálás közbe nem sokára jövök! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:32 pm

-Nem tudom- Mondtam, majd mögéálltam, és nyakát kezdtem el csókolgatni.
-Szép így is a hajad- Suttogtam a fülébe, és tovább csókolgattam nyakát

Saját: Jó étvágyat!!! Very Happy
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:19 pm

- Nem. Sőt örültem, hogy magadhoz öleltél.
*Mondtam majd megcsókoltam, és fölkeltem. A türköhöz áltam, és a hajama tkezdtem el böngészni.*
- Vajon Mia és Paul hogy töltötték az éjszakát?

saját. MIndjárt jövök gyorsan eszek addig mozgathatsz Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 6:14 pm

-Jó reggelt Gabi- Mosolyogtam, és adtam neki egy puszit.
-Nem valami jól kezdtem. De utána nagyon is jól- Mosolyogtam, és megsimogattam a fejét. Szeretem ha mellettem van. Így nem aggódok érte annyira.
-És te? Nagyon rád feküdtem?- Kérdeztem kissé aggódva. Hajlamos vagyok, néha ráfeküdni arra, aki mellettem van.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:20 pm

- Mmmmm...*Keltem fle kissé nehézkesen.*
- Jó reggelt. *Mondtam mosolyogva Cor-nak aki már nagyban forgolódott.*
- Hogy aludtál?
*Kérdeztem tőle, majd elkezdtem, mellkasát simogatni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:51 am

Álmomban magamhoz öleltem Gabi élettelen testét. Ám az valahogy életre kelt. Könnyeim tovább folytak. Boldog voltam, hogy Gabi él. Magamhoz ölelte, jó szorosan. Ez nem csak álmomban, hanem az életben is magamhoz szorítottam, persze úgy, hogy kajon levegőt.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:48 am

*Cor elkezdett forgolódni, és álmában beszélni.*
- Cor...Cor...*Mondtam majd hozzá bújtam.*
- Inkább álmodj velem.
*Mondtam majd álmaima tátadtam neki. É smindketten, együtt merültünk álomba.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:44 am

Lassan elengedtem, majd arcom felé fordítottam, és szép lassan mély álomba merültem. Nem tudtam álmomban hol járok, de azt tudtam, hogy megakarom találni Gabit. Egy szürke,sivár helyen futottam, és egyre csak Gabit kerestem. Amikor viszont megtaláltam, halottvolt. Nem szokásom sírni, de akkor és ott megtettem. Azt nem tudom, hogy látszott-e, de ezt igen, hogy álmomban keservesen sírtam utána.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:38 am

* Cor magához húzott.Elmosolyodtam, bár mozogni nem gine tudtam, nem bántam. Sőt egyáltalán nem. Alig várom hogy a suliban szervezett bálon, majd megjelenjek vele. Hűű mekkorát néznek majd ha meglátják Miának és nekem milyenk fiúnk van. Nagyon büszek voltam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:32 am

Jobb karommal, magamhoz vontam Gabit, és megsimogattam a hátát, hogy tidztéban legyen vele ébren vagyok. Amikor ásítottam egy nagot, felé fordultam álmos szemem ráemeltem, és mosolyogtam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:28 am

Néztem ahogy forgólászik. Annyira aranyos volt. Meg tudnám enni ilynekor. É ső az én fiúm. Mé gmindig nehéz elhinni, sőt lehehtetlen.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:21 am

Halottam, ahogy Gabi felkelt de nekem most semmi kedvem nem volt. Hasra fordultam, és aludtam tovább.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:16 am

* Lassan kinyítottam a szemeimet, majdfölültem.* Elég a mai sziesztázásból. Viszont néztem hogy Cor milyen aranyosan alszik. Akárcska egy kiskutya. Nagyon aranyos. Ámultam el benne.*
Back to top Go down
Sponsored content





Cor szobája - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cor szobája
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Lányok szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: