Beatles kitalált történet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Beatles szerepjáték
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cor szobája

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2010 12:27 pm

-Nem
* Mondtam mosolyogva, majd nyomtam az arcára egy puszit majd a szájjára egy cóskot.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 12:43 pm

-Értem. Mostantól csak álmosban csókolhatlak meg?-Kérdeztem vigyorogva. Jajj én azt nem bírnám ki. Lassan fölé feküdtem, és megpusziltam a nyakát.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 12:40 pm

- Rólad. Hogy csokolóztunk. * Mosolyodtam el.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 12:29 pm

-Nagyon hideg a lábad Gabi-Vigyorogtam rá, kissé gonoszul. űtényleg hideg a lába, de nem baj.
-Mit álmodott az én Múzsám?-Kíváncsiskodtam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:45 am

- Ezer örömmel.
* MOndtam majd jó szorosan mellé bújtam és én is beburkolóztam a takarók alá. Mintha valami nagy pokróc lett volna rajtunk. Mondjuk a orssz idő miatt én is eléggé fáztam. De így mellette nem.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:43 am

Megfogtam a derekát, majd magam mellé húztam szorosan. Őt is körbe nugyoláltam, majd megcsókoltam.
-Nem haragszok. Most jóvá teheted azzal, hogy hozzám bújsz- Mondtam neki vigyorogva. Dehogy haragszok. Csak láegközelebb, kozok mér 3 takarót.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:38 am

- Ne haragúdj.
* MOndtam emgbánóan majd takaórm fleét átadtam neki hogy ne hogy megfázzon.*
- Bocsi de éjjel elég harcias tudok lenni. D enem annyira mitn Mia.
* Nevettem el magamat.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:35 am

-Fázom-Közöltem nemes eyszerűséggel. Komolyan. . .Rosszabb vagyok, mint a lányok ezen a téren. Jó, teszem hozzá boxerben vagyok, és egész este Gabi magának uralta a takarót, én meg túl álmos voltam másikat hozni.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:32 am

* Mellette könyököltem, közbe azon gondolkodtam Mia és Pual mit cisnálhat. Áhh biztos megint kielégítik egymást. Mosolyodtam el ezt gondolva, majd ránéztem Cor-ra.*
- Mi az?
* Kérdeztem mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:26 am

-Ha kérsz még, ott van a hűtőben- Mondtam, majd visszafeküdtem az ágyba. Magam köré szorítottam a takarót, és néztem Gabi-t.


Last edited by Cornelius Crusader on Wed Sep 01, 2010 3:33 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:23 am

- Ennek örülök.
* Mondtam mosolyogva, majd végeztem a reggelivle. Lassan letettem az asztalra.*
- Köszönöm.
* Töröltme emg aszámat.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:20 am

Elnevettem magam, hisz a szája széle csupa morva volt, letöröltem majd nyomtam egy puszit homlokára.
-Köszi. Mondták már, de a te bókodnak örülök a legjobban- Vigyorogtam rá, majd megnéztem a mobilomon az SMS-et.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 3:00 am

- Hm...ez jól néz ki!
* Mondtam majd atdam neki egy csókot. Majd elkezdtem enni.*
- Uhh.....hiszen ez mennyei.
* Mondtam amjd gyorsabban ekdztem el falni.*
- Nem is tudtam, hogy ennyire jó vagy.
* Mondtam tlei szájjal nagy nehezen.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:57 am

-Én álom szuszák? Soha- Vigyorogtam rá, majd megdorgáltam. gyönyörűek a szemei. Főleg ha reggel nézem. CSodálatosak.
-Kész a reggeli-Mondtam egy mosollyal, majd kimentem és behoztam neki a villás reggelit. Csak a hecc kedvéért egy vörös rózsát is tettem a tálcára.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:53 am

- Hm....
* MOndtam majd elkezdtem nyújtozkódni, és egy mosollyal adtam neki csókot, majd még jobban elmosolyodtam, közbe szemem hunyva volt. Mjad lassan kinyítottam, és fölültem.*
- Mert te aztán nem vagy álom szuszék.
* Mosolyodtam el.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 3:11 am

Reggel, korán felébredtem. Gabi, még mélyen aludt. Kiosontam, és csináltam reggelit. Amint végeztem, ettem egy kicsit. Betettem a többit a hűtőbe, majd Gabi mellé feküdtem. REggel 8 körül járt. Csókokat hintettem arcára, hogy felébresszem.
-Jó reggelt álom szuszék- Suttogtam a fülébe, majd megcsókoltam, amint kicsit magához tért.
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:53 am

Magamhoz öleltem és betakartam. Mivel én az oldalamon feküdtem, így Gabi-t is úgy fordítottam. Nekem háttam volt. Persze. Azt is csak azért, hogy ne csókolhassam meg. . .Mindegy. Megöleltem szorosan. Kezem hasára csúsztattam és úgy aludtam el.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:49 am

- Azt hiszem Gbai is tart Coral.
* Mondtam egy halvány mosollyal, majd mellé fkeüdtem. Lassan relkezdtem aludni. Azon gondolkodtam, hogy Miáék, csak egy órával vannak később, mint mi.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:46 am

-Értem- Mondtam, majd ásítottam egyet. Oké. Álmos vagyok.
-Álmos Cor, így ő most alszik- Közöltem vele, majd hasra fordultam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:43 am

- Egy mocskos véreb perszóna?
* Ekkor Cor kérdően nézett rám.*
- Mia nevezte el így.
* Nevettem el magamat.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:40 am

-Én bele hát. Szeretem tudni, hogy mire gondolsz- Vigyorogtam, majd megcsókoltam. -Hagyjátok, az a nő. . csak mindegy- Vigyorogtam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:29 am

- Én köszönöm. Nagyon szeretlek.
* Fordultma felé, majd megcsókoltam.*
- Ejnye belenéztél a női katalogusomba? Vizsotn nem csodálom, hogy emiatt hülyének néztek. Gonosz az a nő. Majd Miával elintéztetem.
* Mondtam mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:24 am

-Az egyik magazinodból rendeltem. A nő hülyének is nézett. . . -Mondtam, majd ledőltem mellé, és megöleltem.
-Köszönöm- Vigyorogtam rá, majd megpusziltam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:15 am

* Elnevettem magamat, majd hátra dőltem, és csodálni kezdtem.*
- Annyira ismerős ez a gyűrű. Cska nem tudom honnan.
* Néztem rá kérdően majd vissza a gyűrűre.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:11 am

Megcsókoltam, majd átfordultunk.
-Ez természetes. Addig várok rád, amíg csak kell- Vigyorogtam, majd megcsókoltam, és csókjaim folytattam nyakára is.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:08 am

- Igen.
* MOndtam egy mosollyal, majd Cor kezemr ehúzta a gyűrűt.*
- Egy Mia feltéttel. Ha 24 éevs leszek. Csak addig várjunk oké?
* Kértem emg, majd megcsókoltam.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:03 am

-Igen, megakarlak kérni- Mondtam egy mosollyal.
-Csak lenne?- Kérdeztem, majd Alex mellé raktam a gyűrűt. Megpusziltam a homlokát, és simogattam a hátát.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 5:00 am

* Hirtelen megálltam, és nagyot néztem. Szemeim nagyok voltak, szám niytva volt, és cska néztem rá.*
- Öhm emg akarzs kérni?
* Kérdeztem meglepedten.*
- A válszom teljes mértékben igen LENNE.
* Válszoltam egy mosollyal.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 4:53 am

-Bármit?- Kérdeztem, majd vigig simítottam haján és egy dobozkát vettem elő.
-Hozzám is jönnél?- Kérdeztem vigyorogva.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 4:47 am

- Én hercegnő? Te meg király.
* cirogattam meg orrát.*
- ÉN úgy szeretlek, hogy bármit megtennék érted.
* Mondtam szenvedélyesen.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 4:10 am

-Az én drága hercegnőm, nem okoz fájdalmat- Mondtam, és viszonoztam csókját.
-Én is szeretlek Gabi- Mondtam, majd átöleltem. Oké a takaró közöttünk volt, de na. . .
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 4:07 am

- bocsiii..ne haragúdj. * Mondtam aggodalmasan. majd megsimogattam arcát, és finoman csókoltam.*
- szeretlek.... * súgtam, fülébe, majd szorosan átöleltem.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:53 am

Jajj, szegény bot. Hallottam, amint kijön a szobából, de utána semmi. Áuuuu. Gabi. Ez a vesém volt. Hátamra fodultam és viszonoztam a csókját. Kezem fel s alá járkált a testén.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 3:47 am

- OKé.
* Mondtam durcásan, majd az asztalra vágtam a botot.*
- Te akartad.
*Mondtam, majd ráugrottam, és vadul kezdtem el csókolni.*
- Mert nem játszasz velem.
* MOndtam egy ördögi arcal.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:31 am

-Nem megyek- Mondtam neki, mint egy durcás kisgyerek. Magunk köré csavartam a takarót, jó szorosan.
-Játsz mással- Nyögtem ki nehezen, mivel kissé nehezen kaptam lebegőt.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 28, 2010 5:09 am

- Cor...komm!!!
* Kiabáltam neki, mikor löktem egyett. Áhh bement. Majd ismét löktem, ami már sajna nem ment be.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:48 pm

-Gonsoz vagy. Nem elég, hogy kínzól még el is löksz?- Kérdeztem mosoyogva. A takarító nő távozott, és Gabi bement a billiárd szobába. Én és Alex a takaró alá bújtunk.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:37 pm

- Cor..Cor..
* Mondtam közbe nyomtam el magamtól.*
- A takarító nő.
* Súgtam neki, majd megvártuk amig kiment. Noymtam arcára egy puszit majd vissza mentme a biliárd asztalhoz.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:18 pm

-Tudtam. Gonosz vagy- Mondtam majd csókkokkal halmoztam el. A takarítónő, eléggé furán nézett rám. Leszedtem Gabi-t az asztalról, majd, kimentünk a szobából. Kint letámadtam csókjaimmal. Ahol csak értem, ott csókoltam.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:15 pm

- Igen.
* MOndtam majd magamra húztam, és a biliárd asztalon feküdtünk. Én lihegtem miközbe szorosna öleltme magamhoz, majd bejött atakarítónő.*
- Takarítás.
* Gyorsan lemásztunk az azstalról és néztem a nő döbbent szempárát, majd mikor elkezdett takarítani, el kezdtem kuncogni.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 10:12 pm

Istenem. Dierekt kínos ez a nő.Amikor magára húzott nem vonakodtam. Megcsókoltam lányan, hisz az szám még mindig sajgott.
-Direkt kinzól ugye?- Kérdeztem meg tőle. Utalva a mozgására.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:56 pm

* Löktem és mit nema disten be ment. *
- Hm...
* MOndtam egy mosollyal, majd dögösen pördültme meg előtte. És bement a következő is. De a 3. nekem se. Majd megfgotam Cort, és magamra húztam, én me gfölültem a biliárd asztalra.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:35 pm

Néztem, ahogy lök. Mivel félre ment elmosolyodtam gonoszul. Én is lökten nekem mindegyik betalált, kivéve a 3.
-Te vagy- Vigyorogtam rá.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:33 pm

- Klassz.
* Válaszoltam lazán.*
- Öhm...sima.
* MOndtam majd löktem. Hát ez férre. De sebaj. Majd a következő.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:13 pm

-Igen. Van egy billiárd asztalom abban a szobában- Mutattam az egyik ajtó felé. Lenyúltam az alsó nadrágomért, majd felvettem. Póló nem kell. Kikeltem az ágyból, majd bementem a szobába, és felkapcsoltam a villanyt.
-Te kezdesz. Csíkos vagy sima?- Kérdeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:08 pm

- Mia tanított akkor kébzelheted.
* MOndtam büszkén.*
- Levágjunk egy nagy mérkőzést?
* Kérdeztem harciasan.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 9:05 pm

-örülök, hogy jóban vagytok.- Mondtam mosolyogva,majd letettem magamról, és felültem.
-Tudsz billiárdozni?- Kérdeztem mosolyogva.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 8:56 pm

- Kapott egy lehetőséget, d etúl fiatal votlma, hogy elmehesske vele. Én búzdítottam. És örülök hogy jóra forudlt a sorsa. Mert szeretem. Mint egy barátot.
* Jelentettem ki mosolyogva.*
Back to top Go down
Guest
Guest




Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 8:49 pm

-Örülök, hogy Harry volt olyan hülye, hogy elhagyott. Bár beverném a képét- mondtam egy kis csönd után.
Back to top Go down
Gabriella Masterzon

Gabriella Masterzon


Posts : 151
Join date : 2010-08-19

Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 6:10 pm

- Te annyira jó vagy. Ezerszer jobb mitn Harry. Örülök, hogy minden úgy alakult ahogy...
*Mondtam mosolyogva, majd végíg simítottam kezemet a haján.*
Back to top Go down
Sponsored content





Cor szobája - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cor szobája   Cor szobája - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cor szobája
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Lányok szobája
» Noemi szobája
» Aurora szobája

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beatles kitalált történet :: Liverpool-i helyszínek :: Szállás-
Jump to: